W 53 se pričenja 2.11.2010 ob 17h

nofear

Member
Reaction score
0
Vse igralke in igralce obveščam da se na mednarodnem serverju odpira W53.

Nastavitve sveta W 53:

Speed: 2.0
Unit speed: 0.75
Paladin: Yes, no weapon
Archers: No
Church enabled: No
Noble system: Coins, starting at 1/2 price
Morale: Start: Points & time based
Bonus villages: No
Barbarian villages: Grow slowly to 750 points
Tech system: 15 tech
Beginner protection: 2.5 days
Tribe limit: 100
Other info: Players can choose their starting direction. There will be an attack gap of 40ms, no support gap. No fake limit. Scouts will reveal information based on research level, only 1 scout required.

Svet bo nared predvsem za dual igralce. Svet bo zelo agresiven in v prednosti bodo igralci ki so predvsem napadalno usmerjeni.
Vseskozi že poteka mala debata, da bi se naj vsi skupaj podali zavzet takšen server in ga narediti slovenskega.
Veliko igralcev že igra na mednarodnih serverjih in verjamem da bomo nekoč tudi enega osvojili in na njem dominirali.

Osebno verjamem, da lahko presežemo zdrahe na slovenskih serverjih in se podamo skupaj novim izzivom naproti. Tudi če tokrat ne bomo odšli na W53 bomo zagotovo našli dovolj kvalitete da se podamo na enega od naslednjih svetov.

Lap Pozdrav. NoFear
 

DeletedUser

Guest
Kakem mednarodnem?

Mednarodni server je Tribalwars.net ali Vojnaplemen samo, da so v tem serverju igralci z vsega dela evrope ali več...
Več narodov v enem svetu, kar pa bi bilolepo videt tudi, da se najdejo kaki slovenci tam in, da pokažejo, da tudi slovenci znamo kaj narediti! :D
Osebno ne grem tja, ker me itak ne bi sprejeli, ker nisem kej kvaliteten igralec... :p
 

nofear

Member
Reaction score
0
Seveda je kvaliteta pomembna a pomembna je tudi prisotnost zato so duali v veliki prednosti. Obstaja možnost da grem malo pogledat kakšna bo situacija tam a nekega velikega igranja ne morem pričakovati saj mi zmanjkuje časa.
 

DeletedUser

Guest
Mednarodni server je Tribalwars.net ali Vojnaplemen samo, da so v tem serverju igralci z vsega dela evrope ali več...
Več narodov v enem svetu, kar pa bi bilolepo videt tudi, da se najdejo kaki slovenci tam in, da pokažejo, da tudi slovenci znamo kaj narediti! :D
Osebno ne grem tja, ker me itak ne bi sprejeli, ker nisem kej kvaliteten igralec... :p

Ker na s1 me noblajo in ker na s4 so me že zdavnaj. Bom poskusil igrati, kar se tiče aktivnosti je pa skoraj 100% pokrit čas igranja tako, da ne vidim težav.:) Razen kakega norega soseda, ki me bo prenoblal:)
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
Če kdo želi me lahk okontaktira
Ime:FrancePreseren(moram malo promovirat slovenijo:p)
 

DeletedUser

Guest
no končno en TW svet :)

kaj to se bo zares igralo ali samo do prve vasi ? :D
grem pa še js mal pogledat...

ps. MRniceGuy nastavitve so čist OK.
razen paladina, in barbark ki bodo male da ne bojo skor nič surovin nardile razen če jim boš druge stavbe zrušo.

LOL komi se je server odpru pa je že en hrošček prišo :D

še to :
Če kdo želi me lahk okontaktira
Ime:FrancePreseren(moram malo promovirat slovenijo:p)


LOL kot da kaki nemc ali francoz ve kdo je to ;)
 
Last edited by a moderator:
Top