World war1

DeletedUser

Guest
World war1 - TMP vs Polish


Želja mnogih da izbrišemo tuje tribe iz slo. serverja se bo kmalu uresničila?Tmp se je odločil za vojno z Polish.



Zakaj?

- grožnja na k55
- napad na naše igralce
- neodgovarjanje na pošto

Čas je za?

[spoil]
65d-ist2-1.jpg

Spanked!
[/spoil]

Mislite da lahko, da si upamo?!?

[spoil]
[12:58:39] Fluxde says: ej Polish ne odgovarja na pošto in sumosland ima napad?!?
[12:58:45] Dejan says: gremo začeti co-ordinirat pa vrnemo jutri
[12:59:12] Fluxde says: misliš da je pametno začet vojno tak hitro..
[12:59:30] Dejan says: točno to
[13:01:24] Fluxde says: ja gremo pol odstranit te polske ****
[13:01:54] Dejan says: bi bil že čas :)
[13:02:09] Fluxde says: hehehe..fluxde has a sword
...[/spoil]

Nekateri člani so že podlegli TMP in zapustili Polish v upanju da preživijo.

[spoil]
rux-neimen.jpg
[/spoil]

Sporočilo vsem..

Vsi tisti, ki ste blizu katerega koli igralca Polish oz P i S
prosim da začnete z napadi in pomagate TMP in tako onemogočite support do ostalih članov.

[spoil]
7m8-m-nale.jpg


Ne pustite tujcu zavladati prvemu slovenskemu svetu.[/spoil]

Zahvale pa gredo tudi KOH,OMG in 300, ki nas podpirajo.

Vse reporte prosim pošljite do vodstva TMP..


Atasmrk
Dejan90
Paradox





Hvala,
Vodstvo TMP


ps; novosti,statistika pride kmalu
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kar tako naprej.. če bi blo po mojem bi blokiral vse tuje ipje - majo svoje serverje pa naj tam igrajo
 

DeletedUser

Guest
kar tako naprej.. če bi blo po mojem bi blokiral vse tuje ipje - majo svoje serverje pa naj tam igrajo

da nebo pomote, post ni namenjen provokaciji,nacionalizmu.Je le Pnp, v katerm bi radi obvestili igralce o dogajanju na slo serverju.
 

DeletedUser

Guest
Vse lepo in prav, dober Pnp ampak glede tega, vsi ki ste blizu Polish playerja da napademo in vam forwardamo reporte,da vam tako pomagamo? nism še nikjer slišu da bi takole na forumu prosili za pomoč :D pa itq se dobri, boste pa ja poskrbeli za njih a ne? :D pa še to, kaj mamo mi igralci izven TMPja potem od tega da vam pomagamo? :)
(prosim ne me razumet da držim z njimi, seveda sem z vami fluxed, sej veš če kadrkol rabš veš kje me dobiš, samo malo čudno mi je blo to :))

Veliko sreče :)

[spoil]Zanzy has a axe! :eek:[/spoil]
 

DeletedUser

Guest
Vse lepo in prav, dober Pnp ampak glede tega, vsi ki ste blizu Polish playerja da napademo in vam forwardamo reporte,da vam tako pomagamo? nism še nikjer slišu da bi takole na forumu prosili za pomoč :D pa itq se dobri, boste pa ja poskrbeli za njih a ne? :D pa še to, kaj mamo mi igralci izven TMPja potem od tega da vam pomagamo? :)
(prosim ne me razumet da držim z njimi, seveda sem z vami fluxed, sej veš če kadrkol rabš veš kje me dobiš, samo malo čudno mi je blo to :))

Veliko sreče :)

[spoil]Zanzy has a axe! :eek:[/spoil]

Polish ima se samo enega igralca z vojsko ostale farmamo.Gre se za to ker dobivajo support od Pis in ostalih polish članov ki so po vsem svetu.

Seveda pa bomo uredili sami =)..ni prošnja za pomoč..vsak ki pa farma njihove 200pts člane po celem svetu pa je se kak dobrodosel..
 

DeletedUser

Guest
Vse lepo in prav, dober Pnp ampak glede tega, vsi ki ste blizu Polish playerja da napademo in vam forwardamo reporte,da vam tako pomagamo? nism še nikjer slišu da bi takole na forumu prosili za pomoč :D pa itq se dobri, boste pa ja poskrbeli za njih a ne? :D pa še to, kaj mamo mi igralci izven TMPja potem od tega da vam pomagamo? :)

Tu imaš pravilno razmišljanje, vendar flux dejansko ni na točno to ciljal, bolj v smislu "hop in on the fun" :D

Dejstvo je, da smo združili moči z 300 in OMG v boju proti njim, vendar so tudi dejstva, da smo 90% škode poljakom naredimi zgolj mi.

Se pa iskreno zahvaljujem vsem 300 in OMG za pošiljanje pomoči, brez tega nebi uspeli. Smo si očitno razdelili vloge - zavezniki nas branijo, mi napadamo sovraga :D

Sicer bo pa te vojne v roku nekaj dni konec, ker so se poljaki razbežali na vse strani, lol.
 

DeletedUser

Guest
Bravo TMP !!!!!

Jst osebno sem z vami + ceu naš tribe je z vami......

Če rabite pomoč, javite !!!!!

SLOVENIJA, odkod lepote tvoje !!!!
 

DeletedUser

Guest
Bravo TMP !!!!!

Jst osebno sem z vami + ceu naš tribe je z vami......

Če rabite pomoč, javite !!!!!

SLOVENIJA, odkod lepote tvoje !!!!
Hvala. Pa sej ni treba štirih klicajev vedno dajat, eden je dovolj :)

BTW zakaj niste raj Loth-Lorien :)
 

DeletedUser

Guest
Kokr je Jernej reku -> Drugs are bad m'kay... To je razlog, da mu trzne prst ko stisne na !

No drugač pa nevem zakaj nismo Loth Lorien, pač tradicija pa to...

Fluxde, una tvoja zadnja je pa izjava leta, a jo lahko dam u profil?
 
Top