Pritožba Začetek si9

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav vsem skupaj.. odločil sem se napisati ''pritožbo''

Torej sprožili ste oranžno luč o svetu si9.. pisalo je da se odpre marca.. tega potem modi niste priznali ampak je pisalo... sedaj že čakamo na nejga cca 3 tedne.. a lahko prosim kdo utemelji zakaj se ne odpre? A imate probleme pri tem ? samo to hočem slišat... potem bojo vsi nehali spraševat kdaj se bo odpru če boste povedli zakaj se ne odpre... al pa hočete samo da bi prišlo še več članov..

Samo glede na to kakšno zdj modi delate jih bo vedno majn... leto 2012-vsaj začetek je za vas extra slab.. banate vse po vrsti .. pol razlogov neutemeljenih.. ni važno no .. samo na odogovrite mi na zgornje vprašanje/a..


Lp
HUNTER
 

DeletedUser

Guest
V kratkem bo ekipa imela nov sestanek. Mislim, da bomo lahko kmalu povedali kaj več informacij. Prosim potrpežljivo.

V kratkem mi nič ne pove.. to je že bilo takrat povedano.. lahko poveste dnevno ?
 

DeletedUser

Guest
V kratkem mi nič ne pove.. to je že bilo takrat povedano.. lahko poveste dnevno ?

Čez 5 dni bojo ga odprli samo zate. Da se boš lahko kot prvi prijavil. Namesto, da gozbedaš po forumu raje igraj svetove katere igraš in potem pljuvaj po podpori. Vsi delajo ZASTONJ za vas vi pa samo pljuvat znate, nikoli pa ne znate rečt hvala. Ste se kdaj zahvalili kateremu koli modu? Al sam pljuvat znate vsepovprek...

Lepo ti je napisal motorka, da bo otvoritev sveta zamaknjena in svet se bo pač odprl ko se bo. Al rabiš podnapise pri postu od motorke????
 

DeletedUser

Guest
Čez 5 dni bojo ga odprli samo zate. Da se boš lahko kot prvi prijavil. Namesto, da gozbedaš po forumu raje igraj svetove katere igraš in potem pljuvaj po podpori. Vsi delajo ZASTONJ za vas vi pa samo pljuvat znate, nikoli pa ne znate rečt hvala. Ste se kdaj zahvalili kateremu koli modu? Al sam pljuvat znate vsepovprek...

Lepo ti je napisal motorka, da bo otvoritev sveta zamaknjena in svet se bo pač odprl ko se bo. Al rabiš podnapise pri postu od motorke????

ooooo... smo se razjezli... samo dostojno sm vprašal zato se nerabiš neki dret... kr neki ...
za kwa bi pa reko hvala ? sprobaval sm s 3 računi in me nist našli in banali.. pa ste vse povprek na si8 že banali... bv res
 
Top