Zadnji Zmaga!!!

Status
Not open for further replies.

kinna92

Member
Reaction score
0
Samo do 6ih ja. POtem pa za par urc spat, zdej pa spet gor :D

Miki, zame je prepozno. Tvoj bff tako ali tako obvlada igro. Grega pa je grega :p On že ve zakaj :p
 

DeletedUser

Guest
Bff .... ta je pa najboljša, še posebej pri flakotu v podpisu :) .... Ma jok zate nikoli ni prepozno... gregec bo pa pinky obarvan pa srčke zraven + slikica od telebajska :D
 

kinna92

Member
Reaction score
0
A dej, zdaj sem pa užaljena, klankon. Pa tolk sem držala s tabo! Zdej pa nočeš biit z mano v teamu :D
 

DeletedUser

Guest
A dej, zdaj sem pa užaljena, klankon. Pa tolk sem držala s tabo! Zdej pa nočeš biit z mano v teamu :D

lol,jaz sem že upokojen od igranja na .si,kakšen mesec najmanj. Zato sem pa rekel,da naj me ne vmešava tam zraven.
 

DeletedUser

Guest
lol,jaz sem že upokojen od igranja na .si,kakšen mesec najmanj. Zato sem pa rekel,da naj me ne vmešava tam zraven.

Saj obstaja še . NET... tam si tudi znan :p Samo verjetno ne toliko kot tukaj .. :) Upokojenost je lepa čednost, da so kratkoročne :)
 

DeletedUser

Guest
Saj obstaja še . NET... tam si tudi znan :p Samo verjetno ne toliko kot tukaj .. :) Upokojenost je lepa čednost, da so kratkoročne :)

oh vejami, da me neboš videl na .si,razen če se čudež zgodi. Na .net pa nebi rekel da sem znan,obstaja veliko ljudi tam,ki so veliko boj znani.
 

DeletedUser

Guest
@Ubijalec
Ejga jz sm se upokojiv od spama za 2 leti... tak, da sam .....

Če je zato to kar delam zdej spam, nevem kaj si gledu/delu zadnje 3-4 leta...
 

DeletedUser

Guest
oh vejami, da me neboš videl na .si,razen če se čudež zgodi. Na .net pa nebi rekel da sem znan,obstaja veliko ljudi tam,ki so veliko boj znani.

vem.... :) na .si boš pa ja igral... še posebej zdaj ko je končalo veliko velikanov... in boš lahko 5 na lestvici, prvič :D :D
 
Status
Not open for further replies.
Top