Zaključek sveta 6

jonke

Member
Reaction score
0
ali sem se ti sjt zameru hehe

drgač je pa konec..prej bi mislu na maščevanje :p

men si se ja. da si mi pobrav tistih 7k pik vredni vasici skorejdane tik pred koncem.. vedi da mava še neporavnane račune.. ---> pivo :D
 

DeletedUser

Guest
men si se ja. da si mi pobrav tistih 7k pik vredni vasici skorejdane tik pred koncem.. vedi da mava še neporavnane račune.. ---> pivo :D

Dragi moj prijatelj dual sporočam ti pa tudi da si me 2 zajebu z tistimi 7K vasicami hehe :p

Tako da pivo bol težko gajba pa lahko:)
 

DeletedUser

Guest
dandaa teb sm hotu uničt velik vojske, ker sm mel velik bunkrjev prpravlenih(6 bunkrjev- v vsaki vasi po 7000 mečevalcev, suličarjev, lokostrelcev), pa še cifro bi lahko dubu od ene ženske( najbrž hude)
 

DeletedUser

Guest
ah to so bunkerji za po 2 nuka na vas z tem mu nebi škode naredu:D
 

DeletedUser

Guest
dandaa teb sm hotu uničt velik vojske, ker sm mel velik bunkrjev prpravlenih(6 bunkrjev- v vsaki vasi po 7000 mečevalcev, suličarjev, lokostrelcev), pa še cifro bi lahko dubu od ene ženske( najbrž hude)

HAHA to bo to ja..vsega skupi 7K hehe...jst pa tebi na vsako vas po 50 nukov pa da vidimo haha..pa še 10 bi jih blo dovol zaradi morale :p

drgač pa hotu si reč neki vojske ne veliko hehe...verjamem da bi blo dovol vsega skupi na tvoje vasi 20 nukov haha
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
drgač sm mislu vsake enote po 7k in če to skupi sešteješ pride 21k vseh enot!!
 

DeletedUser

Guest
sej jst sm mal tvoje žrtve sprašvol o teh tvojih grožnjah pa si v bistvu manj kot pol teh nukov poslal.
 

DeletedUser

Guest
drgač sm mislu vsake enote po 7k in če to skupi sešteješ pride 21k vseh enot!!

haha misliš da je 21K velik vojske..

malo se uprašu če znaš igrati

malo puštudiri kako je nuk sestavljen in če daš krat 5 in moralo in prideš na to...ko je zid na 0 je na ni 0 in veš kaj to pomeni hehe

drgač pa konec je mogoče se vidimo na kerme drugem svetovu čez kak let ali 2 in me boš tam lahko bom imel račun dandaa hehe da boš vedel koga moreš
 

jonke

Member
Reaction score
0
7burek7... edin način, da boš premagov dandoo je ta, da ga napiješ--> vedi da boš rabu kr konkretno količino rakije, pol ga pa peli nekam v hribe na kampiranje seveda brez telefona in signala, da bo lahko branu. ampak ko boš delov plan bod pazljiv, da bo pozabu dat mene na čuvanje, ker če to nardi bo šov vs tvoj trud v nič. in seveda bod z njim gor v hribih, ker vrjetno nočeš meti na vesti, da ti bo vasice spizdu, kt te bo prehitu pa bo pred tabo v dolini ;)
 

DeletedUser

Guest
7burek7... edin način, da boš premagov dandoo je ta, da ga napiješ--> vedi da boš rabu kr konkretno količino rakije, pol ga pa peli nekam v hribe na kampiranje seveda brez telefona in signala, da bo lahko branu. ampak ko boš delov plan bod pazljiv, da bo pozabu dat mene na čuvanje, ker če to nardi bo šov vs tvoj trud v nič. in seveda bod z njim gor v hribih, ker vrjetno nočeš meti na vesti, da ti bo vasice spizdu, kt te bo prehitu pa bo pred tabo v dolini ;)

haha jonke..pa tudi če me bo začel zavzemat naj bi vse vzel nam mi enbi pustil eno vas akr bi bil poli spet oni brez haha

drgač pa 7buker7 dobro si em v smej spravil..

lahko rečem samo neki TI nebi mogli premagat delujemo kot celota in to smo pokazali vsem
 

DeletedUser

Guest
vem, mi nismo mel za burek, jst sm se sam za obrambo prpravlu vi ste mel 15k vasi, če bi se pa vsa plemena združla pa dvomm, da bi mel več kt 4k vasi
 

DeletedUser

Guest
pa jst še nečesa ne štekam. a se spomneš ko sva oba zavzemala isto vas(jst nism vedu da jo tud ti)? in si jo ti pred mano zavzel pa si dubu dva moja napada, pol si mi pa napisu, da nej zaklučm igro in zakaj me pol nisi napadu? pa še ta zadn napad k mi ga poslal je bil švoh namest 6k sekir je blo sam 4k.
 

DeletedUser

Guest
pa jst še nečesa ne štekam. a se spomneš ko sva oba zavzemala isto vas(jst nism vedu da jo tud ti)? in si jo ti pred mano zavzel pa si dubu dva moja napada, pol si mi pa napisu, da nej zaklučm igro in zakaj me pol nisi napadu? pa še ta zadn napad k mi ga poslal je bil švoh namest 6k sekir je blo sam 4k.

morem ti povedat zadnji napad je bilo pucanje vojske za gradnjo vasi hehe kar se pa tiče napada zakaj te nism nism jst tak iamm rad ljudi pa še časa je blo premal verjemi :D
 

jonke

Member
Reaction score
0
pa jst še nečesa ne štekam. a se spomneš ko sva oba zavzemala isto vas(jst nism vedu da jo tud ti)? in si jo ti pred mano zavzel pa si dubu dva moja napada, pol si mi pa napisu, da nej zaklučm igro in zakaj me pol nisi napadu? pa še ta zadn napad k mi ga poslal je bil švoh namest 6k sekir je blo sam 4k.

sej veš burek... to so te začetniške grožnje. nekateri jim pravijo "grožnje novincev" ;)
 

DeletedUser

Guest
sej veš burek... to so te začetniške grožnje. nekateri jim pravijo "grožnje novincev" ;)

poglej burek jonke mi je rajši dal vasi kot pa da bi se branil je reku brate imaš moje vasi 2 me je zajebu 7 plemičev ubil ampak smo poli 2 akcijo bolje izpeljali hehe :p
 

DeletedUser

Guest
ah ja 7 plemičev je 7 plemičev...

Pa toliko surovin smo imeli vse nabit do konca da nas je prou zanimal kaj preživi ja....
 
Top