Zaprtje sveta 1

kogo

New Member
Reaction score
0
Odprl sem to temo na račun nesposobnosti.
Nekje sem po začetku ige , pred skoraj letom dni prebral , da se server zaključi takrat , ko eno pleme prevlada vsaj 70 ali već % , na s1 se je to naredilo že dolgo časa nazaj , nobena igra ne traja tako dolgo, kajti postane nezanimiva ,sploh pa če pleme , oz igralci nimajo kaj početi , tista peščica ki še vztraja nima koga napadat , razen , da igralci postopama odhajajo in se jih prevzema , vodsto bi že zdavnaj moralo zapreti server 1 saj je igra postala nezanimiva , igralcem popuščajo živci , pleme ima skoraj 90 % ozemlja , pa nič , izgublja se zaupanje , izgublja se premijum, vse na račun nesposobnosti voditeljev , vem da ni lepo , da s tem nekoga prizadanem , vendar tako je , čaka se , da bodo živci popustili, in da se bo server obrnil v drugo smer , vendar , če ne bo igralcev ne bodo imeli kaj početi , pravijo , da to delajo prostovoljno , ne verjamem kajti če bi to držalo , bi se igra imenovola karitas ali pa rdeči križ . Bom razmislil, če bom še kdaj prisoten v takih igrah, res je spoznal sem nekaj novih prijateljev , vendar nas je veliko ki mislimo tako .
Vodje iger oz glavni bossi ,če se ne morete zediniti , delate nekakšne ankete , kompromise , kot slovenska vlada ,bolje da takoj zaključimo z delom , kajti če imate vi voljo do dela , je najbolje , da igralci močnih plemen ,kar se že dogaja , zapustijo pleme , potem pa se bo server nadaljeval še leta , krivda pa se ve čigava bo , ampak tudi v naprej vsaj pri nas , nihče več ne bo igral , razen nekaj mulčkov ki bodo kmalu obupali, potem pa naj karitas počne karkoli hoče .
Toliko v vednost , danes se je najmočnejše pleme zopet zmanšalo , jutri bo spet manjše , naj se server še vleče , cilj tega je nekoga povzpeti , koga , se bo na koncu vedelo , verjetno tudi kdo od vodsta igra , pa bi želel titulo na načasten način .

Ps : če sem koga s tem užalil naj mi oprosti , vendar na tak način se ne igram več!
 
Last edited:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Server se zaključi, ko so izpolnjeni vsi pogoji. Več o tem vam bo sporočil Motorka.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Tako je. Kadar ima eno pleme cca 70%+ celotnega ozemlja pod svojo oblastjo, se svet praviloma zakljuci in se tisto pleme razglasi za zmagovalca tistega sveta.

To je ena splošna norma, ki velja na vseh TribalWars podružnicah. Če pa imate 90% posesti, je pa res skrajni čas, da se zaključi. Namreč prav iz tega razloga smo davno nazaj, ko sem igral W5 na .net izglasovali procent 70%+, saj igra več ni imela smisla, nobeno pleme praktično ni uspevalo konkurirate 1. plemenu - le Premium se je porabljal za brezveze in seveda tudi veliko igralcev konča svojo kariero, ker če pride do konca sveta pomeni, da se je kar nekaj časa igralo.

Upam, da dobite odgovor kmalu.

LP,
Sasuke..
 

DeletedUser

Guest
Žal KOH še nikoli ni bil na 70%, bil pa je zelo blizu. Sedaj se je spet oddaljil cilju, vse skupaj bo trajalo še zelo dolgo...
 

kogo

New Member
Reaction score
0
Seveda je bil to cilj vodstva , igralci , naveličani vsega bomo odšli, procent plemena bo padel , server bo dobil posameznik ki bo imel svoje pleme in enega člana , kateri pa je itak v vodstvu , na se dela , mislim, da je to zadnja VP na slo serverju ki jo igram , kajti raje bom igral travian.ar , li pa tribalwars.com.br ,saj obvadan tako špansko, kot portugalsko, je pa igra bolj fair play.

Žal KOH še nikoli ni bil na 70%, bil pa je zelo blizu. Sedaj se je spet oddaljil cilju, vse skupaj bo trajalo še zelo dolgo...

Žal se motiš spoštovani prijatelj , bili smo že malo preko , potem je prvi odšel Rapid raptor , danes pred kratkim še trije , verjetno še bo kdo , res je še se bo bojevalo, vendar z kom, kajti če še nekaj igralcev zapre račune se ta server nikoli ne bo nehal , res da šola za upokojenca traja 40 let , vendar jaz bom kmalu v penziji , bolje je na stara leta sedeti poleti v senci, pozimi na soncu kot pa za kompom in si brisati solzne oči od pretiranega zijanja v monitor , bolje , da si privoščimo kozarček domačega , pipico tobaka in toplice , kot je pred letom izjavil Saš prvi imtnik računa Rapid Raptor ali kot je dejal Roverus " igram dokler še nisem upokojenec, kajti potem ne bom imel časa".
 

DeletedUser

Guest
lahko rečem samo iz svojih izkušenj iz hr3, oblubleni nam je bilo najprej na 70%, potem na 80% zaprli so ko je bil odstotek tam preko 90, zdi se mi okoli 93%, tamkašni administratorji so obrazložili , da enostavno ne dobijo dovolenja od inno g., kar je po eni strani razumljivo, lastniki imajo dobiček iz premiuma, vsi igralci ki pa želijo kvalitetno upravljat z množico vasi, ga pač vzamejo, čeprav je bilo na koncu res že vse smešno, ker je imel igralec na koncu plemena , več pik kot celo pleme ki je bilo drugouvrščeno.
 
Top