zavzem mesta

DeletedUser

Guest
Prevzem vasi je edini način za osvojitev nove vasi. Da bi to dosegli potrebujete poglavarja in nekaj enot za njegovo spremstvo. če je napad uspešen, poglavar zniža lojalnost te vasi. Osnovna lojalnost vasi je 100 in vsak napad zniža to lojalnost za 20-35, V tem primeru ni važno ali v napad pošljete le enega ali več poglavarjev. Za zavzetje vasi, mora biti lojalnost znižana pod 0. To ponavadi pomeni 4 ali 5 napadov, v redkih primerih pa samo 3. Poglavar ponavadi umre že od osnovne obrambe vasi, zato ga ne smete pošiljati brez spremstva.

Takoj ko poglavar zniža lojalnost pod 0, prevzame poveljevanje tiste vasi, in ne more biti uporabljen za ponoven napad.

drugače imaš pa pod pomoč v igri vse napisano samo mal moraš prebrskat..pa boš še kaj druzga našu..če ti ni kaj jasno pa vprašaj ;)
 

DeletedUser

Guest
mene pa zanima če je smiselno gradbeni ceh gradit do l30..al je zadosti do l20..pač za poglavarja..sicer je še mal prehitro ..samo zanima me pa vseeno
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
mene pa zanima če je smiselno gradbeni ceh gradit do l30..al je zadosti do l20..pač za poglavarja..sicer je še mal prehitro ..samo zanima me pa vseeno

Mislis mestno hišo ne gradbeni ceh?
Če mislis na to pomoje ni potrebe da bi jo gradil nad lvl 20 ker zavzame preveč populacije/resorcov pomaga pa itaq nič. Edino če hočeš pointwhorat, potem je to najboljsi način.
 

DeletedUser

Guest
Mislis mestno hišo ne gradbeni ceh?
Če mislis na to pomoje ni potrebe da bi jo gradil nad lvl 20 ker zavzame preveč populacije/resorcov pomaga pa itaq nič. Edino če hočeš pointwhorat, potem je to najboljsi način.
ja to me je zanimal ..če ima sploh še kakšen drugačen smisel..mislim praktično
 

leon5

Member
Reaction score
0
mene pa še neki zanima!!em kako lahko nagradiš cerkev če sploh lahko pa kdaj?hvala za odgovor!!
 

DeletedUser

Guest
kolko jaz vem imaš lahko v vsaki vasi 1 cerkev, tako da ko zavzameš novo vas lahko zgradiš v tisti vasi cerkev. Seveda če še je nima.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


@MUNGO: Mestno hiso daj le na LVL 20. To je edino smiselno, od LVL 20 naprej ti PREVEC farme vzame sama Mestna Hisa in je skoda uporabit farmo za to, rajsi za vojake.


@LEON5: Cerkev v svoji prvi vas imas avtomaticno. Kadar zasedes novo vas, si lahko zgradis novo cerkev. Je kar draga in zavzame 5000 prostora farme.
 

DeletedUser

Guest
no mene pa zanima ce je kak sistem kak cim prej do noblema
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Za Noblemena potrebujes:

LVL 20 Mestno Hiso
LVL 20 Kovača
LVL 10 Trznico


Da rekrutas Noblemana pa potrebujes:

40.000 Lesa 50.000 Gline 50.000 Zeleza
(wow, ti podatki so me malo presenetili. Sem navajen na 20.000 30.000 25.000 surovin :D)


No vglavnem, to mogoce ze verjetno ves.


Jaz bi ti predlagal, da skoncetriras na Surovine na zacetku.
Recimo daj si vse surovine na LVL 10 prvic.

Pri tej fazi vmes delas vse tisto, kar potrebujes za Konjušnico in izdelaj si Lahke konjenike.

Zacni mocno farmat, da dobis veliko surovin tudi od farmanja. Nato si zvisaj surovine do LVL 13.

Nato pa Mestno Hiso do LVL 15 in Kovaca do 10.

Spet surovine do 15 in Mestno hiso do 20

Potem surovine do 20. In gres Kovaca tudi do 20.

In preostane ti le Trznica, kar pa takrat sploh ni problem.



-----------------------------------------------------------------


Sicer to ni najhitrejsa pot, ne potrebujes se mantrat s surovinami, kot sem jaz napisal.
Ampak tako sem jaz delal, ker sem rad vedno imel dosti zalog surovin, da sem bil pripravljen nadgradit akademijo takoj na LVL 3. In s tem 3 Noblemene.


Ce pa hoces samo Akademijo na LVL 1 in enega Noblemena..pa lahko par LVLov surovin izpustis vmes. Pa das vse recimo na 15.


Moj nasvet.
 

DeletedUser

Guest
če se ne motim ta svet nima lvlov, tak da lvl 3 akademija ne obstaja.
 
Last edited by a moderator:

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Joj, pardon ja.

Zato pa je tak drag Noblemen, ker je samo LVL 1 Akademijo.
Potem je to verjetno COINS sistem.

Se opravicujem, ampak vseeno lahko uspostevas kaj iz mojega nasveta - kajti LVL 1 ali LVL 3 akadamije, ni vazno, vseeno moras nekako prej prit do nje. :)
 

DeletedUser

Guest
pri nekaterih svetovih maš coinse pri drugih pakete. tle so k sreči coinsi kr paketi so živa bedarija. maš že nevem kolko vasi predn prideš do 3 lvl kr so akademije drage ko kristus. prej pa ni pogoja za train. groza in strah:eek:
 

DeletedUser

Guest
:eek: to predolgo traja... pol pa je še slučajno speed: 1. svašta. jas sm tako samo en svet igrala s paketi pa mi nikakor ni šlo. tako kot si rekel: kakor komu!
 

DeletedUser

Guest
Prevzem vasi je edini način za osvojitev nove vasi. Da bi to dosegli potrebujete poglavarja in nekaj enot za njegovo spremstvo. če je napad uspešen, poglavar zniža lojalnost te vasi. Osnovna lojalnost vasi je 100 in vsak napad zniža to lojalnost za 20-35, V tem primeru ni važno ali v napad pošljete le enega ali več poglavarjev. Za zavzetje vasi, mora biti lojalnost znižana pod 0. To ponavadi pomeni 4 ali 5 napadov, v redkih primerih pa samo 3. Poglavar ponavadi umre že od osnovne obrambe vasi, zato ga ne smete pošiljati brez spremstva.

Takoj ko poglavar zniža lojalnost pod 0, prevzame poveljevanje tiste vasi, in ne more biti uporabljen za ponoven napad.

drugače imaš pa pod pomoč v igri vse napisano samo mal moraš prebrskat..pa boš še kaj druzga našu..če ti ni kaj jasno pa vprašaj ;)


A potem, če pošleš 2 poglavarja lojalnost znižaš za 40-60%???
 
Top