Zbogom ubijalec

DeletedUser

Guest
Zdravo.
Danes vam moram sporočiti nekaj pomembnega. Se še spomnite igralca denycare? Poslovil se je od foruma nekaj časa nazaj. Z hudim srcem sva z ubijalcem tole sprejela zato sva se sedaj odločila, da se skupaj posloviva. Ubijalec gospod ki je odgovarjal na vse teme, prepiral se z vsakim, ker muhe niso oranžne ampak viola, ker ni imel drugega za početi... Ja ta ubijalec se poslavlja z foruma. Prosim, da mu čestitate za vse komentarje (večinoma spam), ki jih je napisal na forum in skrbel sam, da forum ne umre. Tudi sam se sedaj poslavljam.


killer.jpg

goodbye.jpg
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kaj pa te ubijalec? Nepričakovano, sem šokiran. Res škoda, ampak, če si se tako odločil....
 

DeletedUser

Guest
flako ti en velik...... ne širi neresnic da nebom par tvojih skrivnosti povedal kot npr. to da si že 3leta anonimni alkoholik.
 

DeletedUser

Guest
Kaj pa te ubijalec? Nepričakovano, sem šokiran. Res škoda, ampak, če si se tako odločil....

Kaj je teb?
Najprej to da si ti gorazdov hram če povem ni nič novega in pol pišeš tkole na svoje poste-.-'
LOL


-.-'
 

DeletedUser

Guest
Veš da si delno ti kriv zato :(
ker ves čas samo bedarije pišeš in nočeta več biti s takimi :(
res hvala lepa :mad:

Kakšne bedarije? Vedno skrbim, da ne pišem off-topic prispevkov. Sicer pa sem morda narobe razumel in je to, da ne bosta več na forumu, le šala?
 

gx15

Member
Reaction score
1
Kakšne bedarije? Vedno skrbim, da ne pišem off-topic prispevkov. Sicer pa sem morda narobe razumel in je to, da ne bosta več na forumu, le šala?

Pozno dojameš :D
in tisto prej sem se hecal ;)
Drugače pa ja ... MODI se me morete spomniti nič bolšega :(
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kaj je teb?
Najprej to da si ti gorazdov hram če povem ni nič novega in pol pišeš tkole na svoje poste-.-'
LOL


-.-'

Hehe, kdo si pa ti? Zanimivo, se bom pozanimal.

In ja, tega prispevka nisem napisal jaz. To je dejstvo, kdo pa ga je, pa že sam ve.

In ja, ta tema je zajebancija. V peskovniku je DOVOLJENO ustvarjati kakršnekoli teme, če le te niso žaljive, itd.
 

DeletedUser

Guest
Kdor neve že zdele kdo sem jaz ko sem vsem povedal je noob ki ne bere foruma:rolleyes:



Ti bom olajšal stvar:

prej sem bil kle pod nick-om mikimuki
^Toda zdaj je spremenil geslo in sm mogu narediti nov acc za forum in igro;(
^Za igro seveda samo zato da sem lahko na forumu:D
 

DeletedUser

Guest
saj pa flako se vedno laže, to je že dejstvo. Drugače pa sta baje on in matjazinho par.maščevanje je vedno sladko matjaž
 

gx15

Member
Reaction score
1
saj pa flako se vedno laže, to je že dejstvo. Drugače pa sta baje on in matjaž par.maščevanje je vedno sladko matjaž

Nič več :(
ga je matjaž varal s Tribunotom, Flako se mi je pa maščeval s pomočjo Grobija in vazelina ;) :D
 

DeletedUser

Guest
saj pa flako se vedno laže, to je že dejstvo. Drugače pa sta baje on in matjazinho par.maščevanje je vedno sladko matjaž

eh to se je že vedelo ... Samo kar je gx povedal pa še drugi niso vedeli... Zakaj misliš, da jo je flako imel danes z tribunotom?
 

DeletedUser

Guest
:( res škoda... a lohk uprašam če sm jes lohk tvoj naslednik :D
 
Top