Zveze z 4 svet

DeletedUser

Guest
ALI MORA BIT 4 RES BREZ CERKVE NI VERE. NO IN ZAJ KO SN SI NAREDIL VAS DO 500 SO ME NAPADALI POTEM PA SN MEL 400 VOJAKOV USE SKUPAJ POTEM KO SN NAPADEL MI JE POBILO USE AMPAK KO ME JE EN PAMETNJAKOVIŠ NAPADEL SENM MORAL BRISATI RAČUN NI DA BI PREŽIVEL USAKIČ KO BO KDO NAREDIL OD 1000-3000 GA BODO ZAVZELI ZATO NI ČALE!:mad:
 

DeletedUser

Guest
ALI MORA BIT 4 RES BREZ CERKVE NI VERE. NO IN ZAJ KO SN SI NAREDIL VAS DO 500 SO ME NAPADALI POTEM PA SN MEL 400 VOJAKOV USE SKUPAJ POTEM KO SN NAPADEL MI JE POBILO USE AMPAK KO ME JE EN PAMETNJAKOVIŠ NAPADEL SENM MORAL BRISATI RAČUN NI DA BI PREŽIVEL USAKIČ KO BO KDO NAREDIL OD 1000-3000 GA BODO ZAVZELI ZATO NI ČALE!:mad:

A res misliš da bi bilo z cerkvijo kaj drugače?

PS: Ne odpiraj več brezveznih tem prosim.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
kupi si burek,boš imel več od tega,ko ti lahk nudi cerkev bodi veren sebi in plemenu in bos prezivel,da bos lahk pojedel burek, ki si ga kupil ok
 

pokovka

New Member
Reaction score
0
ALI MORA BIT 4 RES BREZ CERKVE NI VERE. NO IN ZAJ KO SN SI NAREDIL VAS DO 500 SO ME NAPADALI POTEM PA SN MEL 400 VOJAKOV USE SKUPAJ POTEM KO SN NAPADEL MI JE POBILO USE AMPAK KO ME JE EN PAMETNJAKOVIŠ NAPADEL SENM MORAL BRISATI RAČUN NI DA BI PREŽIVEL USAKIČ KO BO KDO NAREDIL OD 1000-3000 GA BODO ZAVZELI ZATO NI ČALE!:mad:

joj, cerkva, cerkva
zakaj pa???

kar se tiče cerkve:

1. do sveta 4 majo vsi svetovi cerkvo, saj lahko mamo še enega brez nje ali???:confused:

2. večina je napisala pod nastavitvah sveta 4 (ko je lahko vsak napisal, kakšen bi svet bil) napisala cerkev: ne
 
Top