Nastavitve?

ninja

Member
Reaction score
0
A lahko sporočite vsaj osnovne nastavitve? Hvala. Če ne bo vsaj par dni prej znanih nastavitev, ne bom niti pomislil na klik na s6.
 

DeletedUser

Guest
A lahko sporočite vsaj osnovne nastavitve? Hvala. Če ne bo vsaj par dni prej znanih nastavitev, ne bom niti pomislil na klik na s6.

a ti še sploh veš kaki post naredit, brez da bi grozil? Meni se zdi čisto vredu da so pač nastavitve presenečenje.
 

DeletedUser

Guest
Pustimo se presenetit :) Upam samo da nebo cerkve ostalo je pa kul.
 

DeletedUser

Guest
Noben ne ve nč NOOB
a lahko nehaš tukaj vsem povrsti govoriti da so noobi??!!
Če je kdo tukaj noob si to zagotovo ti.

Očitno je da bo si6 drugačen od ostalih, kakšen bomo videli...moti pa me da so prehitro objavili odprtje tega sveta.
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Saj je meni rekeu Flako, da je NOOB začetna napaka?

Zato pa to pišem, pa še un ko sem mu to napisu sploh ni prebral komentarjeu???
 

DeletedUser

Guest
ja zdaj so pa povedal 3 dni prej=)
zakaj je pol to prehiter?:D
 

DeletedUser

Guest
hja treba se psihično prpravt:D
pa še odhajam jutri tako da se nebom mogel prijavit.
 

DeletedUser

Guest
Pustimo se presenetit :) Upam samo da nebo cerkve ostalo je pa kul.



Brez cerkve ne more biti bolj bedno. Tako si vsaj malo označiš svoj teritorij in nooblaš v meji cerkve. Ne pa kar nekaj po svoje, da se vsi potem prepletamo :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ja do neke mere je vredu samo kaj pa potem ko moreš tistih 5k ali več placa dat za cerkev. Na začetku je vredu samo potem pa ne več.. sicer bom pa svet preizkusu tut če bo cerkev :) samo bolj mi je brez cerkve všeč.
 

DeletedUser

Guest
Ko se enkrat razviješ maš tudi po 30 ali več vasi v eni cerkvi. Če ima ena vas malo prikrajšano kmetijo zaradi cerkve ni to ne vem kakšen problem :)
 
Top