Nastavitve?

sotoflow.

Member
Reaction score
0
Strinjam se, da bi bilo zaželjeno, da se za odprtje sveta pove prej, prav tako nastavitve. Namreč... noobov itak ne brigajo in ne bodo dobili nič manj in nič več ljudi, ki bojo kupili PA če bojo povedali nastavitve 3 dni prej. :)

Poleg tega pa bojo vsaj igralci dobili pravočasno info. in se bolje pripravili na svet. Sej ne bi rekel, da bi bli neki .net, ampak če je .si, ne vem kje je problem.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Strinjam se, da bi bilo zaželjeno, da se za odprtje sveta pove prej, prav tako nastavitve. Namreč... noobov itak ne brigajo in ne bodo dobili nič manj in nič več ljudi, ki bojo kupili PA če bojo povedali nastavitve 3 dni prej. :)

Poleg tega pa bojo vsaj igralci dobili pravočasno info. in se bolje pripravili na svet. Sej ne bi rekel, da bi bli neki .net, ampak če je .si, ne vem kje je problem.

in kaj se maš za pripravit na nov svet?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
in kaj se maš za pripravit na nov svet?:rolleyes:

bom ti kar jaz odgovoril ker ga ni gor:D
pač smo pripravljal oz. je pripravljal premade za si6 in pol je zbolel in zgubil stike z vsemi, ki so nameraval začet na tem svetu. pred kratkim pa je prišel nazaj in ne boš verjel kar nekaj časa traja, da nazaj sestaviš ekipo. odkrito povedano tudi mene je malo presenetlo tole:D
 

DeletedUser

Guest
jaz se za nov svet pripravim tako da mal mojo strategijo urejam. tisto kar se mi zdi da sem na enem svetu naredil narobe naredim drugič vredu.
 

DeletedUser

Guest
ubijalc če nobenega sveta še nisi uzel zares, to še ne pomeni, da drugi tega niso sposobni :rolleyes: :)

ah ja ti ko si tako zelo pameten in jasnoviden veš kako sem jaz kater svet uzel.

jaz se za nov svet pripravim tako da mal mojo strategijo urejam. tisto kar se mi zdi da sem na enem svetu naredil narobe naredim drugič vredu.

naj ti povem odkrito, če to delaš še komaj pred začetkom novega sveta se ti slabo piše.

bom ti kar jaz odgovoril ker ga ni gor:D
pač smo pripravljal oz. je pripravljal premade za si6 in pol je zbolel in zgubil stike z vsemi, ki so nameraval začet na tem svetu. pred kratkim pa je prišel nazaj in ne boš verjel kar nekaj časa traja, da nazaj sestaviš ekipo. odkrito povedano tudi mene je malo presenetlo tole:D

cja jaz na njihovem mestu nebi sploh šel k njemu v premade, ker dvomim da bo za kaj. In nikjer ne piše da moraš premade naredit + glede na to da je že pol leta prej najmanj za si6 delal premade sploh ni čudno da je zgubil stike z vsemi kaj so mislili bit not.
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
odkrito povedano tudi mene je malo presenetlo tole:D

Mene pa ni. Sem na urinu čutil, da se pripravlja svet 6, kot prav tako čutim , da se priravlja svet 7. Le vprašanje kdaj.

Glede pre-made, hja na .si je težko najti takšno ekipo, in mislim, da ti ne bo uspelo. Pač realno, vsaj dobre ekipe ne boš zbral skupaj, moje mnenje vsaj...
 

hilary

Member
Reaction score
0
mislim da so usi komenti SFALILI (off topic)
drugače pa mene tudi zanimajo nastavitve sveta :D
 

DeletedUser

Guest
cja jaz na njihovem mestu nebi sploh šel k njemu v premade, ker dvomim da bo za kaj. In nikjer ne piše da moraš premade naredit + glede na to da je že pol leta prej najmanj za si6 delal premade sploh ni čudno da je zgubil stike z vsemi kaj so mislili bit not.

jaz osebno nimam nič proti temu da se premade ustvari nekoliko prej. Pol zadn tedn pred odprtjem sveta boš bol teško našu sploh kakšno ekipo. Če pa se že odločiš ustvariti premade nekoliko prej je pomembno da konstantno ohranjaš stike z zainterisiranimi, kar pa je bilo v primeru sotoflow-a žal nemogoče.


Glede pre-made, hja na .si je težko najti takšno ekipo, in mislim, da ti ne bo uspelo. Pač realno, vsaj dobre ekipe ne boš zbral skupaj, moje mnenje vsaj...

Tukaj se strinjam s tabo, da je dobre igralce teško najti, še posebaj na .si.



Ker pa ta tema ni namenjena razpravljanju o premadu bom samo vprašal kdaj mislijo objavit nastavitve sveta. Očitno je, da bo svet drugačen od ostalih in odkrito povedano postajam radoveden...:)
 

Flako

Member
Reaction score
0
j
Ker pa ta tema ni namenjena razpravljanju o premadu
Ta forum je trenutno brez moderatorja ;) .
j
bom samo vprašal kdaj mislijo objavit nastavitve sveta. Očitno je, da bo svet drugačen od ostalih in odkrito povedano postajam radoveden...:)

Ko je že bilo neštetokrat povedano, podkupnine gredo preko Grobija.

In ja, to je taktike, da se skriva nastavitve, kajti potem ste toliko bolj zavzeti za spremljanje dogodkov.
 

DeletedUser

Guest
Torej pravkar so vse možnosti za uspeh premada od sotoflow padle v vodo :D Mali svet + hitrost 2 pomeni da bodo noobi kaj kmalu končali na tem svetu.
 

DeletedUser

Guest
lepo da so objavili nastavitve:) meni je zelo všeč, da je svet malo hitrejši in da ni nočnega bonusa:)
 

DeletedUser

Guest
Evo še enkrat... objavljene nastavitve:

Nastavitve:
[ROW][HEADER]Hitrost igre:[/HEADER][cell] 2[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Hitrost enot:[/HEADER][cell] 1.5[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Omejitev članov plemen:[/HEADER][cell] 30[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Milisekunde:[/HEADER][cell] aktivno[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Velikost mape:[/HEADER][cell] 600[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Morala:[/HEADER][cell] aktivno (zapleten izračun)[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Odličja:[/HEADER][cell] vključeno[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Limit lažnih napadov:[/HEADER][cell] 1% točk vasi[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Cerkev:[/HEADER][cell] ne[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Avtomatsko rastoče barbarske vasi:[/HEADER][cell] aktivno (do 3000 točk)[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Bonus vasi:[/HEADER][cell] Napredne bonus vasi[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Rok za preklic napadov:[/HEADER][cell] 10 minute[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Rok za preklic trgovanja:[/HEADER][cell] 5 minute[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Nočni bonus:[/HEADER][cell] da[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Začetniška zaščita:[/HEADER][cell] 5 dni[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Rast cen za Plemiča:[/HEADER][cell] Zlatniki[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Avtomatske 50ms vsiljene razlike med napadi:[/HEADER][cell] da[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Paladin:[/HEADER][cell] z orožji[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Razvoj:[/HEADER][cell] 4 stopenjski, max. 15[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Skavti:[/HEADER][cell] lahko vidijo zunanje enote[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Milica:[/HEADER][cell] da, do dveh vasi, 6 ur -50% proizvodnja[/cell][/ROW][ROW][HEADER]Postavitev vasi:[/HEADER][cell] skupaj[/cell][/ROW]

Ker so mi zelo všeč grem tudi jaz klikat na ta svet :p

Lp, Tribuno
Forum moderator
 

DeletedUser

Guest
Brez cerkve ne more biti bolj bedno. Tako si vsaj malo označiš svoj teritorij in nooblaš v meji cerkve. Ne pa kar nekaj po svoje, da se vsi potem prepletamo :rolleyes:

...se podpišem!

...drugače me pa veseli, da pride malo drugačen svet. sploh to ---> Omejitev članov plemen:30 ... zmagovalno :D ... vendar bo to pomenilo, da se ta(s6) svet res nikoli ne bo končal! :D
 
Last edited by a moderator:
Top