EoW - unlimited

Highlander

Member
Reaction score
0
Highlander ti si en triper, ki očitno nima pojma kako in kaj. A ni ravno vaše pleme tisto, ki je reklo, da se ta igra tako odvija. Sam sem bil proti vohunom pa ste očitno vi začeli s tem. Kako in na kakšen način jaz prihajam do informacij je moj problem glavno je da do njih pridem in škoda je tlele razglabljat. Ti si pa lahko res tazadnji, ki bi govoril o tem kakšen sem jst v real lifu. Raje igraj in seri tlele men k itak ne boš nč dosegel. Pač sprijazni se da imaš tudi ti vohune v plemenu in nehaj jokat.


no daj probaj malo bolj izbirat besed, s katerimi opisujes ljudi (triper, kreten, in podobne tvoje besede), se lahko vzamejo tudi kot zaljivke in ce bi bili admini na nasem serverju malo bolj dosledni bi ti lahko dali vsaj kak opomin, ker to igro igrajo tudi mlajsi igralci, katerih usesa pa nam ni treba smetiti z izrazi, kot jih uporabljas ti NO FEAR

mislim, da te je velika vecina na tem serverju ze spregledala :)
prav gotovo si v RL precej boljsi po dusi :)

kar se tice vohunov se jaz nic ne sekiram se manj jocem, me pa motijo osebki, ki mislijo da so nekaj vec od ostalih, pamentejsi in boljsi od vseh ostalih, ja taki me pa res motite, tako tukaj v igri, kot v RL in ti si seveda tukaj taksen v RL pa pravo nasprotje :) , jaz sem pa priletel bog ve od kje

lp H.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
sam res, mal lepše besede, kle je vlik mladoletnih, jst bi mu dal kazn!
 

Highlander

Member
Reaction score
0
ce je to pred svojim pragom letelo na mene, prosim, ce podkrepis tole izjavo s kako mojo izjavo, ki bi bila na tako nizkem nivoju, kot so izjave NO FEAR
 

Highlander

Member
Reaction score
0
pa se to
v nasem plemenu nimamo oprod, cuckov itd. imamo barone in se nekaj drugih funkcij, ki jih opravljajo LJUDJE, ce pri vas clanom dajete taksne in podobne vzdevke s tem samo kazete kolko vam je do ostalih clanov v plemenu
 

DeletedUser

Guest
hjooooj mislim kake mate klele. no pa sej že po njegovm imenu vidš NO FEAR
 

hawbix

Member
Reaction score
0
lolz...spam spam...tale forum je ratal en kp smeti. če bi bu jst forum mod bi tale topic al temeljito spucal, al ga pa zaklenu, k te debate peljejo že kr nekam.
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
lolz...spam spam...tale forum je ratal en kp smeti. če bi bu jst forum mod bi tale topic al temeljito spucal, al ga pa zaklenu, k te debate peljejo že kr nekam.

ne peljejo kr nekam!!
vse se gre v tistem ka je Nofear napisu
 

DeletedUser

Guest
OK NO DOBR , bomo pa konc temu nardil, pač no fear je uporabu grde besede..... konc debate
 

Highlander

Member
Reaction score
0
a to pomeni, da bomo imeli forum na nivoju in da se bo zacelo ukrepat zoper take, ki niso sposobni pisat na nivoju?
ker napisat konec debate, brez nekih pojasnil je bolj tak, mar ne :)
 
Last edited:

Highlander

Member
Reaction score
0
saj nisem napisal nic proti tistim, ki se trudite, je pa dejstvo, da ce veljajo pravila, potem morajo biti za vse ista in tisti, ki jih krsijo morajo biti kaznovani, drugace se vse skupaj sprevrze v kaos

mogoce bi lahko ze ti kot vodja plemena opozoril svoje clane, ker s svojimi izjavami mece slabo luc predvsem na vase pleme, katerga clan pac je ta, ki ne zna uporabljat socloveku primernih izrazov

pa ne me narobe razumet, nic nimam proti tebi ali kateremu drugemu igralcu, me pa izredno motijo ljudje kot so NO FEAR, pa ne samo tu v igri, nasplosno je takih prevec na svetu
 
Top