EoW - unlimited

DeletedUser

Guest
Če lahko neko stvar dokažeš potem kar na dan z njo.
Razlika med tem kar jaz pravim in tem kar ti praviš, je v tem, da jaz poznam pot do dokaza svoje trditve.


Kako je pa kaj vojna med ŠB in EoW?
(pa ne statistika)
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
Če lahko neko stvar dokažeš potem kar na dan z njo.
Razlika med tem kar jaz pravim in tem kar ti praviš, je v tem, da jaz poznam pot do dokaza svoje trditve.

ja no lej:
če bi se vi borili najprej proti AI(neki takega) bi jih zmagali to vrjamem!samo vam bi tudi oni nekaj pobili!
pol bi se spravli na TMP z njimi bi se težko borili! če bi pa zmagali proti TMP pa vam nebi več vliko vojske ostalo tako da bi vas mi z lahkoto premagali !!ker bi mi ves ta čas ko bi se vi borili vojsko delali:D
 

DeletedUser

Guest
Vojna med ŠB in EoW poteka po pričakovanjih. K53 je že skoraj sčiščen EoW, hude bitke pa se dogajajo tudi na drugih kontinentih. EoW so dober in kvaliteten nasprotnik in borba z njimi bo bila še dolga in vprašanje kdaj se bo pravzaprav končala. Je pa dobro dejstvo pri tej vojni to, da kljub temu da se fronta ne premika ima EoW delo z nami in lahko ostali zavezniki uspešneje prodirajo preko svojih tarč.
 

nofear

Member
Reaction score
0
a to pomeni, da bomo imeli forum na nivoju in da se bo zacelo ukrepat zoper take, ki niso sposobni pisat na nivoju?
ker napisat konec debate, brez nekih pojasnil je bolj tak, mar ne :)

Se opravičujem za moj nivo izražanja, ampak pri meni je ponavadi tko da s kralji se menim kraljevsko, s meščani meščansko, z vojaki vojaško, z IDIOTI PA IDIOTSKO. Tako pač je ker takšni ljudje razumejo samo takšen nivo komuniciranja. Pa brez zamere!!
 

DeletedUser

Guest
Se opravičujem za moj nivo izražanja, ampak pri meni je ponavadi tko da s kralji se menim kraljevsko, s meščani meščansko, z vojaki vojaško, z IDIOTI PA IDIOTSKO. Tako pač je ker takšni ljudje razumejo samo takšen nivo komuniciranja. Pa brez zamere!!

daj nofear prosim zapusti forum enkrat in zavselej, da nebom začel v kater nivo od teh kaj si jih ti napisal tu spadaš sam.

KOH, TMP in ŠB prosim ne imejte kakšne želje ker bom dobro preveril komu se bo acc dalo. Po možnosti bodite iz okolice Celja.

In glede tega. Lepo te prosim, kaj misliš da se bomo na tvoj nivo spuščali?, mi ne uporabljamo tako umazanih trikov, če pa jih ti sam pa še ni treba druge za to krivit!
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Ne vi pa res ne. Ubijalec pač si se spoznal za I.... kar ni nič hudega pač vsaj zavedaš se tega in lahko pričneš graditi svoj uspeh na tem.
BTW: od kdaj se gre pa ŠB mass recruting???

Mislim da bi bolje bilo če bi bili tiho in ne da se vam zdaj lahko vsi smejijo ker trabezlate same bedarije. Toliko o kvazi eliti, ki jih en noob k prvič igra igro čisto dosega ali celo presega.

Ubijalec ti si pa itak sam oproda čeprav tega javno ne bodo priznali je pa zanimivo brat kakšno takšno.
 

DeletedUser

Guest
Ne vi pa res ne. Ubijalec pač si se spoznal za I.... kar ni nič hudega pač vsaj zavedaš se tega in lahko pričneš graditi svoj uspeh na tem.
BTW: od kdaj se gre pa ŠB mass recruting???

Mislim da bi bolje bilo če bi bili tiho in ne da se vam zdaj lahko vsi smejijo ker trabezlate same bedarije. Toliko o kvazi eliti, ki jih en noob k prvič igra igro čisto dosega ali celo presega.

Ubijalec ti si pa itak sam oproda čeprav tega javno ne bodo priznali je pa zanimivo brat kakšno takšno.

da ne bi o tem kdo je tisto na i. In glede mass recruting, prosim poglej si definicijo tega, in potem pridi nazaj. Primer mass recruit triba je tvoje lastno pleme EOW, saj imaste 3plemena in v njih od kupa smeti do dobrih igralcev, skratka vse kaj je kje lazlo ste povabili not. Glede "ker trabezlate same bedarije" pa se prosim poglej sam, in potem pridi nazaj in govori komu se smejijo. Glede tega oproda pa ti je že hig povedal, saj lepo da poveš na forumu kako cenite vaše člane, da jim davate vzdevke kot so oproda itd. Zdaj pa nofear prosim zavij v najbližjo gostilno, se tam napij in ne hodi več sem gor.
 

nofear

Member
Reaction score
0
da ne bi o tem kdo je tisto na i. In glede mass recruting, prosim poglej si definicijo tega, in potem pridi nazaj. Primer mass recruit triba je tvoje lastno pleme EOW, saj imaste 3plemena in v njih od kupa smeti do dobrih igralcev, skratka vse kaj je kje lazlo ste povabili not. Glede "ker trabezlate same bedarije" pa se prosim poglej sam, in potem pridi nazaj in govori komu se smejijo. Glede tega oproda pa ti je že hig povedal, saj lepo da poveš na forumu kako cenite vaše člane, da jim davate vzdevke kot so oproda itd. Zdaj pa nofear prosim zavij v najbližjo gostilno, se tam napij in ne hodi več sem gor.

Predlagam ti da zakoplješ bojno sekiro z mano ker je itak brezveze vso to pisanje in nabijanje pameti do nezavesti. Pač vsak ima svoj sistem igranja in naj čas pokaže kdo ima prav. Jst spoštujem vsa plemena in vse igralce tudi mungota in ni mi težko reči, da je nekdo dober igralec mogoče si tudi ti dober, mogoče bova nekoč preverila kakšne so kaj tvoje sposobnosti napadanja in branjenja. Jaz to igro igram prvič in sem eden od vodij plemena. Ne morete reči da mi gre slabo, čeprav se nikoli ne hvalim da sem najboljši, ampak se trudim zase in za svoje pleme. Konec koncev je vse skupaj le igra in prave stvari so v real lifu, kjer smo ljudje tudi drugačni, kot bi si morda kdo mislil. V primeru gostilne je pa tako... če že hočeš bit faca me pa napij pa dava vsak za nekaj rund in rečeva kakšno o babah in si poveva kak vic na račun hrvatov ( sorry game over - ni osebno ).
Na vseh igrah, ki sem jih igral sem vedno izstopal, ker si drugi niso upali vedno vzamem del bremena nase da drugim ni treba. Vedno sem pa korekten in pač je tole bluzenje po forumu bolj ali manj izjema kot pravilo. Čestitam ker vidim da ste v medsebojni vojni boljši, ampak glavne zadeve bodo še prišle. Ali se bomo totalno udarili ali pa bomo celo našli pot do premirja nikoli ne veš.
Uživaj v igri lahko pa se kdaj dobimo na kakem pivcu pa rečemo kakšno.
ajt
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
ja samo če ste v NNP-ju ne pomeni da ne mora poslati napad!
napade te lahko tudi če sta v istem plemenu
 

ninja

Member
Reaction score
0
Temu se reče totalna, tako številčna, kot vojaška premoč, ko se more eno pleme na 3eh straneh (od 4ih) borit z trenutno daleč najmočnejšim plemenom (KOH), plemenom z malo manj člani, ki pa načeloma vedo, kako se igra (TMP) in tudi veljajo za eno močnejših ter najštevilčnješo družino plemen (AI).
Od tega se res velika razlika pojavi samo pri KOH in pri TMP, tam, kjer so skupaj KOH.

Če bi bili proti AI mi sami, 1 na 1, jih nebi blo več.
Če bi bli mi sami proti TMP, bi počasi napredovali.
Če bi bli mi proti TMP in AI, bi jih na obeh vodili, enkrat bolj drugič manj.
Če bi bli mi sami proti KOH, bi se dosti bolj dostojno borili in bi bla razlika zelo majhna, če bi sploh bla.
Ker smo pa proti vsem trem hkrati, pa se celo AI lahko primerja znami, TMP počasi napreduje, KOH pa dokazuje svojo nadmoč.

Pajo, ne se hecat. Mi vs. Vi ne bi bila razlika nikoli majhna, samo vprašanje je, koliko se nam mudi prevzemat vaše vasi. Mi to delamo tako, kot da farmamo in zraven še malo prevzemamo sovrage. Če se vam zdi, da delamo prepočasi, lahko poveš, pa bomo malo pospešili. Forume berem, komentarjev pa praviloma ne pišem, ker je to ti. 'peskovnik', kot sem ga imenoval drugi teden igranja. Večinoma otroci in začetniki, razen nekaj posameznikov, ki res oblada. Že mesec dni nisem noblal pri vas, bom pa to sedaj nadoknadil, da ne boste preveč živeli v oblakih. Pa še za hec bom organiziral malo večjo predspomladansko čistilno akcijo, da bo žur.

se pra strinjam, če bi AII igrali sami, bi jih vi že zbisal. Ker jih je Samura1 na začetku serverja tolkel SAM in jih je skoraj spravil na kolena, pa mu niso mogl prav nič. Škoda, da je prenehal igrat. RIP

Lahko bežite na vzhod, na sever ampak server ima mejo, ki je fiksna in preko nje ne gre več. Le kam boste pa potem pobegnili? Če bo sploh kdo imel voljo, da bo vas lovil še takrat :)

ninja
 

DeletedUser

Guest
Kaj, pa če bi ne bil tako sebičen in tudi sam pripomogel k kvaliteti foruma?
Sama se nebo izboljšala...

Drugače pa še vedno verjamem v to kar sem napisal, drugega ti nimam za povedati.

Ko nas bo kdo do meje na severu pripeljal, se bo lahko samo obrnil na jug in nas videl, verjetno veš, da v praksi mej ni?

Ti kar čisti, to moreš jemat tako, kot da si ti vrtnar, mi pa tvoj vrt...
Počistiš odmrle dele, da lažje rastemo naprej, včasih sicer, ker pa nisi najboljši vrtnar tudi kaj živega odstraniš, ki pa kasneje tako ali takoj vzklije drugje... Komaj čakamo naslednje čiščenje...
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Ti kar čisti, to moreš jemat tako, kot da si ti vrtnar, mi pa tvoj vrt...
Počistiš odmrle dele, da lažje rastemo naprej, včasih sicer, ker pa nisi najboljši vrtnar tudi kaj živega odstraniš, ki pa kasneje tako ali takoj vzklije drugje... Komaj čakamo naslednje čiščenje...

Ne vem kaj bi še rad saj vsak dan ti in tvoji člani izgubljate kopico vasi imate že toliko praznih vasi da jih nekateri sploh sprot ne morejo noblat,razen redkih bunkerjev sploh ni odpora...
 

DeletedUser

Guest
Tukaj sta dve glavni ideji.

Ker v odprtem boju z vami razmeroma nemoremo ničesar dobiti, vi pa imate kot sam praviš težave s tem, da nam prazne vasi zavzemate, lahko mi samo vasi zavzemamo in vam že s tem povzročamo več težav kot z bojem. Ker mi kovance od izgubljenih vasi odbržimo, nas ne stane praktično nič.
Po drugi strani nam pa niti ni treba nuditi pretiranega odpora, ker s tem trenutno nič ne profitiramo. Imamo svoje načrte, ki jih vaše prodiranje prav nič ne ovira.

Če se ti nezdi logično te razumem, ker naspotuje splošni "družbeni" logiki, ampak, če si sposoben na stvar pogledati drugače, brez predhodnih predstav in omejitev, boš verjetno razumel, kaj želim povedati.

Če si dal mene za primer, bi lahko videl, da dokler sem imel interes (ker sem potreboval še malo časa), nisem imel težav s tem, da bi vam nudil odpor, zdaj, sem pa opravil vse kar sem imel tam za opraviti in se vidimo na severu...
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Tukaj sta dve glavni ideji.

Ker v odprtem boju z vami razmeroma nemoremo ničesar dobiti, vi pa imate kot sam praviš težave s tem, da nam prazne vasi zavzemate, lahko mi samo vasi zavzemamo in vam že s tem povzročamo več težav kot z bojem. Ker mi kovance od izgubljenih vasi odbržimo, nas ne stane praktično nič.
Po drugi strani nam pa niti ni treba nuditi pretiranega odpora, ker s tem trenutno nič ne profitiramo. Imamo svoje načrte, ki jih vaše prodiranje prav nič ne ovira.

Če se ti nezdi logično te razumem, ker naspotuje splošni "družbeni" logiki, ampak, če si sposoben na stvar pogledati drugače, brez predhodnih predstav in omejitev, boš verjetno razumel, kaj želim povedati.

Če si dal mene za primer, bi lahko videl, da dokler sem imel interes (ker sem potreboval še malo časa), nisem imel težav s tem, da bi vam nudil odpor, zdaj, sem pa opravil vse kar sem imel tam za opraviti in se vidimo na severu...

Potem pa pohiti ker ti bo kmalu zmanjkalo vasi,razen če igraš še kakšen račun
 
Top