EoW - unlimited

radejmitja

Member
Reaction score
0
saj nisem napisal nic proti tistim, ki se trudite, je pa dejstvo, da ce veljajo pravila, potem morajo biti za vse ista in tisti, ki jih krsijo morajo biti kaznovani, drugace se vse skupaj sprevrze v kaos

mogoce bi lahko ze ti kot vodja plemena opozoril svoje clane, ker s svojimi izjavami mece slabo luc predvsem na vase pleme, katerga clan pac je ta, ki ne zna uporabljat socloveku primernih izrazov

pa ne me narobe razumet, nic nimam proti tebi ali kateremu drugemu igralcu, me pa izredno motijo ljudje kot so NO FEAR, pa ne samo tu v igri, nasplosno je takih prevec na svetu

mene tut moti !!
lahko bi te na lep način kaj vprašal ali pa ti kaj poveedal ne pa da takoj z psovkami začne
 

DeletedUser

Guest
jst nimm pojma kdo je kle s kom v plemenu, sam če mislte kej narest pa nej no fearja kaznujejo , no
 

DeletedUser

Guest
jst nimm pojma kdo je kle s kom v plemenu,

ti jaz povem:
ŠB:Jaz,Highlander,bumbar,XmigX, MUNGO in cybercube
EOW:nofear,jerneyx,hawbix in bruno
KOH:rfaric in radejmitja
VILIN:nejo,p4ajo in sir bumbar
TMP:AtaSmrk in Fluxde(čeprav se teh ne vidi zadnje čase veliko več tu gor)
AI-PPZ:nk maribor 12

To so vsi kaj so kdaj postali v tej temi in so na tem svetu. Če sem koga kje ven spustil se opravičujem :D

sam če mislte kej narest pa nej no fearja kaznujejo , no
sem ga prijavil še v isti uri in se ga ni niti kaznovalo niti se mu post ni izbrisal. Na .net bi se to naredilo prvo ko bi mod prišel gor. No ta ni tema za diskutiranje moderiranja tako da nebom kaj več na to pisal.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ooooo hvala, pomaga:D
bom vsaj vedu na kateri strani je kdo
radejmitja je še pr KOH-u :D
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
ja jst sm zvest KOH-u!!:D:D
ubijalec, pojdi na profil od Grobi-ja pa boš vidu da ga ni blo že 17 ur pa zarad tega ni mogu zbrisat
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
Prosil bi, da se naslednji posamezniki: radejmitja, Beaver in mihibo5 zaderžite brezveznih komentarjev. Ta tema ni namenjena, da si tu nabirate poste in smetite, ampak predvsem služi temu, da se o EOW in o nas ŠB podaja mnenja, kritizira tako pozitivno kot negativno in podobno. Kot vsi veste smo ŠB in EOW v vojni in se za to ne maramo kaj preveč. Zato včasih tako z naše strani kot strani EOW uidejo kakšne ostrešje besede, kar je tudi razumljivo. Ne nam uničiti veselja, ki ga imamo tu.
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
Prosil bi, da se naslednji posamezniki: radejmitja, Beaver in mihibo5 zaderžite brezveznih komentarjev. Ta tema ni namenjena, da si tu nabirate poste in smetite, ampak predvsem služi temu, da se o EOW in o nas ŠB podaja mnenja, kritizira tako pozitivno kot negativno in podobno. Kot vsi veste smo ŠB in EOW v vojni in se za to ne maramo kaj preveč. Zato včasih tako z naše strani kot strani EOW uidejo kakšne ostrešje besede, kar je tudi razumljivo. Ne nam uničiti veselja, ki ga imamo tu.

okxy
se opravičujem!
vem da ste v vojni!!
in upam da jih boste zmagal!!
pridem še kako kritiko al pa pohvalo napisat druga pa ne bom smetil več tukaj !!
zdaj pa šibam drugam!
nezamerit!!
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo, vendar se vi TEPETE NA FORUMU, mi pa razbijamo viline na BOJIŠČU! :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Zanimivo, vendar se vi TEPETE NA FORUMU, mi pa razbijamo viline na BOJIŠČU! :D

Side 1:
Tribes: AI-PPZ AIV AII.
Players:

Side 2:
Tribes: TLAELF
Players:

Timeframe: Last month

Total conquers:

Side 1: 1,200
Side 2: 467
Difference: 733

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 58
Side 2: 50
Difference: 8

image.php


Points value of total conquers:

Side 1: 6,244,702
Side 2: 3,118,257
Difference: 3,126,445

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 460,430
Side 2: 405,542
Difference: 54,888

image.php


zelo "razbijate" viline:rolleyes: Zdaj pa si idi poglej naše statse in jih primerjaj z vašimi.

Zdaj pa si to poglej:
Side 1:
Tribes: KOH
Players:

Side 2:
Tribes: TLAELF
Players:

Timeframe: Last month

Total conquers:

Side 1: 585
Side 2: 469
Difference: 116

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 244
Side 2: 55
Difference: 189

image.php


Points value of total conquers:

Side 1: 4,700,495
Side 2: 3,126,107
Difference: 1,574,388

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 1,993,410
Side 2: 524,797
Difference: 1,468,613

image.php


to je razbijanje v pravem pomenu besede.
 

DeletedUser

Guest
Temu se reče totalna, tako številčna, kot vojaška premoč, ko se more eno pleme na 3eh straneh (od 4ih) borit z trenutno daleč najmočnejšim plemenom (KOH), plemenom z malo manj člani, ki pa načeloma vedo, kako se igra (TMP) in tudi veljajo za eno močnejših ter najštevilčnješo družino plemen (AI).
Od tega se res velika razlika pojavi samo pri KOH in pri TMP, tam, kjer so skupaj KOH.

Če bi bili proti AI mi sami, 1 na 1, jih nebi blo več.
Če bi bli mi sami proti TMP, bi počasi napredovali.
Če bi bli mi proti TMP in AI, bi jih na obeh vodili, enkrat bolj drugič manj.
Če bi bli mi sami proti KOH, bi se dosti bolj dostojno borili in bi bla razlika zelo majhna, če bi sploh bla.
Ker smo pa proti vsem trem hkrati, pa se celo AI lahko primerja znami, TMP počasi napreduje, KOH pa dokazuje svojo nadmoč.
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
Temu se reče totalna, tako številčna, kot vojaška premoč, ko se more eno pleme na 3eh straneh (od 4ih) borit z trenutno daleč najmočnejšim plemenom (KOH), plemenom z malo manj člani, ki pa načeloma vedo, kako se igra (TMP) in tudi veljajo za eno močnejših ter najštevilčnješo družino plemen (AI).
Od tega se res velika razlika pojavi samo pri KOH in pri TMP, tam, kjer so skupaj KOH.

Če bi bili proti AI mi sami, 1 na 1, jih nebi blo več.
Če bi bli mi sami proti TMP, bi počasi napredovali.
Če bi bli mi proti TMP in AI, bi jih na obeh vodili, enkrat bolj drugič manj.
Če bi bli mi sami proti KOH, bi se dosti bolj dostojno borili in bi bla razlika zelo majhna, če bi sploh bla.
Ker smo pa proti vsem trem hkrati, pa se celo AI lahko primerja znami, TMP počasi napreduje, KOH pa dokazuje svojo nadmoč.
samo tale ČE je velik!!
jaz mislim da so tole samo izgovori!!
 

DeletedUser

Guest
Brez zamere ampak VILIN je poseg vseh teh plemen sam iskal. Napadel je TMP, saj je pričakoval da jih bo še ena fronta uničila. Verjeli so propagandi nekaterih plemen in se opekli, sedaj se bojujejo sami zoper močno skupino plemen brez pomoči svojih zaveznikov zaradi katerih so šli pravzaprav tudi v vojno. Še en razlog zakaj se splača v tej igri razmišljati s svojo glavo.
 

DeletedUser

Guest
Brez zamere ampak VILIN je poseg vseh teh plemen sam iskal. Napadel je TMP, saj je pričakoval da jih bo še ena fronta uničila. Verjeli so propagandi nekaterih plemen in se opekli, sedaj se bojujejo sami zoper močno skupino plemen brez pomoči svojih zaveznikov zaradi katerih so šli pravzaprav tudi v vojno. Še en razlog zakaj se splača v tej igri razmišljati s svojo glavo.

mislim da je nekje že nejo priznal da je z tem naredil napako, da bi raje AI-PPZ sčistil.
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo, vendar se vi TEPETE NA FORUMU, mi pa razbijamo viline na BOJIŠČU! :D

Moral sem dodat še čas boja med nami preden vam je KOH stopil pomagat. Dal sem samo 3 mesece ker drugače bi bilo še bol boleče za vas.

Side 1:
Tribes: TLAELF
Players:

Side 2:
Tribes: AI-PPZ AII. AIV
Players:

Timeframe: Last 3 months

Total conquers:

Side 1: 1,289
Side 2: 2,909
Difference: 1,620

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 157
Side 2: 85
Difference: 72

image.php


Points value of total conquers:

Side 1: 7,902,944
Side 2: 12,935,322
Difference: 5,032,378

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Pa še moja osebna vojna z vami. Samo morem priznat, da se že učite kako napadat in branit. Vedno težje bo zame. ME zanima kako dolgo še vam bom lahko nagajal :)

Side 1:
Tribes:
Players: Sir Bumbar

Side 2:
Tribes: AI-PPZ AII. AIV
Players:

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 60
Side 2: 3,325
Difference: 3,265

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 36
Side 2: 2
Difference: 34

image.php


Points value of total conquers:
 

DeletedUser

Guest
Brez zamere ampak VILIN je poseg vseh teh plemen sam iskal. Napadel je TMP, saj je pričakoval da jih bo še ena fronta uničila. Verjeli so propagandi nekaterih plemen in se opekli, sedaj se bojujejo sami zoper močno skupino plemen brez pomoči svojih zaveznikov zaradi katerih so šli pravzaprav tudi v vojno. Še en razlog zakaj se splača v tej igri razmišljati s svojo glavo.

Delno smo zagotovo sami krivi, je pa res, da kljub temu, da smo verjetno kdaj naredili napako in četudi vštejem vse posledice te napake (ki si jih delno navedel) smo imeli še ogromno smole in nesrečnih naključji, ki so nas tako ali drugače ovirala. Pa tega ne mislim kot izgovor, ampak, kot dejstvo.

samo tale ČE je velik!!
jaz mislim da so tole samo izgovori!!

Ja o zgodovini in njenih potekih, ter možnih drugačnih potekih se ponavadi uporablja ČE, ker zgodovine se mislim, da (vsaj zaenkrat) spremeniti neda, če te pa moti, da sem sploh navedel vzroke, zakaj se to dogaja, pa lahko vsak moj ČE preizkusimo.
TMP in KOH prekineta z napadi in mi premagamo AI.
KOH prekine z napadi, bomo uspešni proti TMP
Ostane samo še KOH, se bodo precej bolj dostojno merili.

Saj vem, da tega nihče nebi bil pripravljen izpeljat, ampak, če neverjameš v moje ČE-je in misliš, da so izgovori, ti ponujam priložnost, da jih preizkusiš.
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
Delno smo zagotovo sami krivi, je pa res, da kljub temu, da smo verjetno kdaj naredili napako in četudi vštejem vse posledice te napake (ki si jih delno navedel) smo imeli še ogromno smole in nesrečnih naključji, ki so nas tako ali drugače ovirala. Pa tega ne mislim kot izgovor, ampak, kot dejstvo.



Ja o zgodovini in njenih potekih, ter možnih drugačnih potekih se ponavadi uporablja ČE, ker zgodovine se mislim, da (vsaj zaenkrat) spremeniti neda, če te pa moti, da sem sploh navedel vzroke, zakaj se to dogaja, pa lahko vsak moj ČE preizkusimo.
TMP in KOH prekineta z napadi in mi premagamo AI.
KOH prekine z napadi, bomo uspešni proti TMP
Ostane samo še KOH, se bodo precej bolj dostojno merili.

Saj vem, da tega nihče nebi bil pripravljen izpeljat, ampak, če neverjameš v moje ČE-je in misliš, da so izgovori, ti ponujam priložnost, da jih preizkusiš.


kot si sam že omenil:
se to ne bo NIKOLI zgodilo!
in samo s tem se strinjam!
 

DeletedUser

Guest
Ampak saj ni to bistvo, ali se bo zgodilo ali ne.
Bistvi sta dve:

1. Motiš se (glede izgovorov in poteka) (jaz sem ponudil (sicer precej neralno) pot do dokaza, ti niti tega)
2. Celotno stvar komentiraš zgolj zato, da bi spamal oz. nabiral komentarje (glede tega še nisem prepričan)
 
Top