S proti J

DeletedUser

Guest
Že v 6 urah od odprtja napoveste vojno. Kaj pa boste delali teh 5 dni dokler traja zaščita? Grdo gledali sovražnikove vasi?:D:D

prebirali grožnje kako nas bodo uničli in obenem prosili za mirovno pogodbo :) tako je sicer zdaj bilo :eek:

sicer pa je bilo tole mišljeno kot test te nove funkcije in morem rečti, da mi je zelo všeč
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Nesmisel..

Prvi dan je pa so že polne alianse ter napovedane vojne. Svašta..
Ali so nekateri dobri strategi ali pa sem jaz slab..
 

DeletedUser

Guest
Nesmisel..

Prvi dan je pa so že polne alianse ter napovedane vojne. Svašta..
Ali so nekateri dobri strategi ali pa sem jaz slab..

čitati bo treba zakaj smo tole naredili...

sicer brez zamer, ampak mene zelo moti, da igrajo ingame modi na si serverah. slabe izkušnje iz org. da si je en mod čudežno vojsko delal itd.

lp
 

DeletedUser

Guest
čitati bo treba zakaj smo tole naredili...

sicer brez zamer, ampak mene zelo moti, da igrajo ingame modi na si serverah. slabe izkušnje iz org. da si je en mod čudežno vojsko delal itd.

lp

vsak mod ma preko le določen svet in tistega ne igra. Na drugih je navaden uporabnik, in nevem zakaj nebi smel igrat, zarad tega ker je pač ing. mod enega sveta.
 

DeletedUser

Guest
V glavnem važno da so se Križarjem hlače zatresle, ko je bila napovedana vojna. Če že mislijo, da so dobri naj mislijo. Naj počakajo do konca zaščite pa bodo videli kaj pomeni VOJNA plemen ne pa nek simcity.
 

DeletedUser

Guest
sicer brez zamer, ampak mene zelo moti, da igrajo ingame modi na si serverah. slabe izkušnje iz org. da si je en mod čudežno vojsko delal itd.

Svet, ki ga moderiraš ne smeš igrati. Ostale svetove lahko normalno igraš.
 

DeletedUser

Guest
calimero ne bo sveta5 igral ze tu je zgreseno 100ljudi v plemenu,racun je ze na brisanju,z moje strani bedarija

Zgrešeno ni, če ima eno pleme lahko 100 članov. Ti imaš lahko tudi 10 članov stvar je osebe, ki vodi tole pleme in kake ambicije ima... Na začetku pač se gre tri tedne smo bili na vrhu, potem so pa plemiči prišli pa so nas prenoblali. Tako grejo stvari ponavadi :) Kdo bo na vrhu čez tri mesece bo morda kaj povedalo.. Sicer pa kar se tiče vohunov in nasvetov o velikem plemenu jih ima gumica največ... To napako je imel na s1, na s4 je limit 40 članov tako, da ne morem ocenjevati koliko bi jih imel, če bi bilo spet 100:)
 

DeletedUser

Guest
Pomoje so vsa mass recruit (kao elitna) plemena point whore in bodo kmalu razpuščena nekaj igralcev bo brisalo nekateri bodo farme zelo redki bodo uspeli (pa še to ne prav zelo).
 

gx15

Member
Reaction score
1
Pa zakaj zmeraj domnevate da so tista ki mass-recrutirajo zmeraj neuspešna... tudi če je bilo do sedaj tako se lahko vse spremeni. Kot vemo te plemena, nimajo prave organizacije in zato tudi zgubijo, ampak če bi imela te plemena odlično organizacijo bi lahko z lahkoto premagala vsa Elitna-plemena katera imajo soma 40-50 članov itd. Vse je odvisno od organizacije, vendar tega te plemena nimajo tako da bodo verjetno neuspešni, če pa bodo spoznali to pa jim mogoče celo lahko uspe preživeti prvo vojno... Drugače pa navijam za mass-recruit v tem primeru, saj se mi zdi smešno ko d00menxd piše a jim bodo pokazali kaj je prava vojna po začetniški zaščiti če misli s tem delati običanje svari kot so pucanje 15x15 ima prav da bo to res nekaj posebnega :p drugače pa nevem kaj si še lahko misli pod pojmom vojna tako zgodaj
 

DeletedUser

Guest
Pa zakaj zmeraj domnevate da so tista ki mass-recrutirajo zmeraj neuspešna... tudi če je bilo do sedaj tako se lahko vse spremeni. Kot vemo te plemena, nimajo prave organizacije in zato tudi zgubijo, ampak če bi imela te plemena odlično organizacijo bi lahko z lahkoto premagala vsa Elitna-plemena katera imajo soma 40-50 članov itd. Vse je odvisno od organizacije, vendar tega te plemena nimajo tako da bodo verjetno neuspešni, če pa bodo spoznali to pa jim mogoče celo lahko uspe preživeti prvo vojno... Drugače pa navijam za mass-recruit v tem primeru, saj se mi zdi smešno ko d00menxd piše a jim bodo pokazali kaj je prava vojna po začetniški zaščiti če misli s tem delati običanje svari kot so pucanje 15x15 ima prav da bo to res nekaj posebnega :p drugače pa nevem kaj si še lahko misli pod pojmom vojna tako zgodaj

Tega nihče ne domneva, tako uči zgodovina in dokler ne bodo noobeki, ki se tako radi v te mass-recruite zgrinjajo, začeli plačevat zato da jih nekdo vodi, težko verjamem da bi kdo z dovolj sposobnosti da kaj takega spelje sploh želel it probavat, ker cena na osebnem času in živcih je v vodenju mass-recruita res ogromna pa če si še tako dober organizator.
 

DeletedUser

Guest
Tega nihče ne domneva, tako uči zgodovina in dokler ne bodo noobeki, ki se tako radi v te mass-recruite zgrinjajo, začeli plačevat zato da jih nekdo vodi, težko verjamem da bi kdo z dovolj sposobnosti da kaj takega spelje sploh želel it probavat, ker cena na osebnem času in živcih je v vodenju mass-recruita res ogromna pa če si še tako dober organizator.

naš še tu doam, da mass recruit plemena razpadejo tudi zato, ker je vse živo not, od vohunov do izdajalcev in 99% vseh je totalnih noobov. Tako da nimajo osnovne šanse zbit izkušenih igralcev, pa naj jih je milijon.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Z dosti volje in nekaj časa ti lahko vse uspe, če vsi niso preveč aktivni lahko to hitro rešiš drugače pa vem da zgodovina kaže samo to zato tudi vsi domnevajo da se bo to ponavljalo vendar kot sem rekel če bi dobili par odličnih organizatorjov ki bi znali upravljati z njimi bi lahko še daleč prišli, na to če se bo to zgodilo pa ne moremo vplivati, le kažem možnost tega da so lahko tudi mass recrutmen plemena uspešna
 

DeletedUser

Guest
Z dosti volje in nekaj časa ti lahko vse uspe, če vsi niso preveč aktivni lahko to hitro rešiš drugače pa vem da zgodovina kaže samo to zato tudi vsi domnevajo da se bo to ponavljalo vendar kot sem rekel če bi dobili par odličnih organizatorjov ki bi znali upravljati z njimi bi lahko še daleč prišli, na to če se bo to zgodilo pa ne moremo vplivati, le kažem možnost tega da so lahko tudi mass recrutmen plemena uspešna

Kolikor jaz vem (niti ne spremljam si2 in si3, slišim pa da se tam zelo radi objemajo) je od mass-recruit plemen na slovenskih serverjih do zdaj najdalj prišel KaraK (skoraj celo leto), pa tudi tam se je dobro polovico tega časa borila le peščica ljudi, ker ti noben še tako dober organizator ne pomaga, ko ti pol plemena pobegne zaradi enega zrušenega zidu ali pa še huje, od enega napada (tudi to se je dogajalo, pa tu nima organizacija kaj, razen če misliš da se da za koga večja jajca organizirat ;)) tako da ti predlagam da najprej pol leta držiš tako pleme nad vodo, to bi ti dalo dobro idejo o tem kako izgleda ko nihče ne ve kaj dela in se niti nočejo naučit. Ko pa zaključiš ta korak pa pojdi z nekim "elitnim" plemenom v vojno in glej kako se ti vse sesuje še veliko hitreje kot hišica iz kart.

Sicer pa ja, teorijo imaš lepo, v praksi se pa to nikoli ne bo obneslo, preprosto iz razloga ker ni dovolj volje in časa na svetu da bi 100+ člansko hordo nadzorovali in krotili, že en vohun od teh 100tih pa je dovolj da ti ves trud izniči :)
 

DeletedUser

Guest
calimero ne bo sveta5 igral ze tu je zgreseno 100ljudi v plemenu,racun je ze na brisanju,z moje strani bedarija

Calimero res ne bo igral. Imel pa bo kak drug račun... V spqr na jugu, celina k55. Si speedy gonzales ne? ;)
 

collector

New Member
Reaction score
0
Jaja treba bo pocakat 14 dni da se noobi spremenijo v farme...In se na top-u pojavijo iskusena plemena ^^
 
Top