S proti J

DeletedUser

Guest
tisti igralci oz. tista plemena, ki se bodo prijavila kasneje bodo na začetku res malo zaostajala, vendar bodo na kancu tudi najmočnejša, saj bodo na obrobju.
Vsi vemo da če si čisto na sredini, obkrožen z vsemi igralci, vseh plemen-si dokaj hitro ponoblan.
Pa še nekaj: igralci, ki se bodo prijavili kasneje-to niso nobeni začetniki ampak izkušeni igralci, ki vedo kaj počnejo. Začetniki se bodo hiteli prijavit isto sekundo ko se bo odprl svet, zato bodo pristali na sami sredini in bodo dokaj hitro ponoblani.

ni rečeno, do sedaj je večina plemen, ki so začela na začetku še vedno tam kjer so bili na vseh svetovih.
 

d00men

Member
Reaction score
0
ni rečeno, do sedaj je večina plemen, ki so začela na začetku še vedno tam kjer so bili na vseh svetovih.


končno se neki strinjam s tabo.Tisti pleme,ki se bo naredilo prvo povabilo veliko članov bo zmagal.No ne server ampak tist cajt bo prva.Seveda pa ne bo zmagala serverja,ker ga bomo mi.:plemic:
 

DeletedUser

Guest
Tisti pleme,ki se bo naredilo prvo povabilo veliko članov bo zmagal.No ne server ampak tist cajt bo prva.Seveda pa ne bo zmagala serverja,ker ga bomo mi.:plemic:

:rolleyes: zmagalo bo tisto pleme, ki bo imelo večjo kvaliteto in več časa.
 

DeletedUser

Guest
Največja neaktivnost je prav na obrobju! Tam je zelo malo pravih igralcev, neaktivnost velika in seveda tudi zaostanek.Tista plemena nikoli ne morejo parirat tistim na glavnih celinah, lahko pa so glavni na svoji celini, edino to lahko dobijo na lahek način !
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
ko to človek bere, se lahko sam smeje....

S5 bo potekal kot do sedaj usi serverji, prvih nekaj dni po prevladovalo 5 plemen ki bojo imela po 100 članov, vodje bojo pa 12 letni otroci ....ki bodo seveda imeli Allianco z usemi top 10 plemeni...
Kmalu se bo znašlo kakih 10 poljakov k bojo premagal pol sveta 5..
nepozabimo tudi nesmiselnih groženj kot so : '' ................ ČE ME BOŠ NAPADU TE BO MOJE PLEME SESULO''...tok da nič novega,bomo pa usi spet uživalo v serverju :)

[mod=bosko28]odstranjeno neprimerno besedilo[/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
OB KOLKIH SE ODPRE SVET5 ??

images
 

DeletedUser

Guest
zgleda, da bomo pol eni na jugu imeli kar dosti zabave z novimi igralci :p
 

Chopper

Member
Reaction score
0
''NOOBi'' imajo na tem serverju kar velike možnosti. Nevem kako bi komentiral pleme K-n-P ki je že prvi dan zbralo 100 članov.
Jaz sem se odločil, da še za pleme malo počakam da vidim kako se bodo stvari odpletle.

Lp, Uroš
 

calimero

Banned
Reaction score
0
krizarji si pa se hvalil v kako mocno pleme bos sel 100 ljudi je absolutno prevec za pleme
 

DeletedUser

Guest
calimero končno sem te najdel te morem pohvalit 36 točk maš napreduješ:D
 
Top