Ekipa proti ostalim - 2. izziv za spamerje!

gx15

Member
Reaction score
1
negro zbriši komentar oz. ga spremeni ker nočemo da te bannajo oz. še kaj huje kar bi škodovali nam ;)
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
grobi bo razsodnik, če vam spet najde kakšno napako boste začeli znova, drugače se bomo pa držali obljubljenega! :(
Še kdo ve kaj je to?
 

DeletedUser

Guest
Evo mene nazaj. Bravo gxek da ste zmagal(in ostali) drugače pa hvala flako ;)
 

gx15

Member
Reaction score
1
Ni screen shota, ni stotice. Preprosto. Še kako vprašanje?

imamo tvoje pričanje ko si rekel da je brez napake in si ti dvarkat preveril pa še matjaž je , poleg tega pa dosti prič ki je videlo stotico, sedaj pa uprqašaj matjaža kam gre tole, saj je on strokovnjak za take stvari oziroma bo če bo končal šolanje :D
 

DeletedUser

Guest
imamo tvoje pričanje ko si rekel da je brez napake in si ti dvarkat preveril pa še matjaž je , poleg tega pa dosti prič ki je videlo stotico, sedaj pa uprqašaj matjaža kam gre tole, saj je on strokovnjak za take stvari oziroma bo če bo končal šolanje :D



Lahko gre na sodišče če želiš. Le dokazov za predložiti nimaš :D Torej mamo mi prav :) Dejte še enkrat začeti :D
 

DeletedUser

Guest
Lahko gre na sodišče če želiš. Le dokazov za predložiti nimaš :D Torej mamo mi prav :) Dejte še enkrat začeti :D

mamo priče ;)

to je en del nagrade ostalo pa je od naših moderatorjev... samo če imam prav, bo moral motorka kar veliko ljudem izbrati avatar, ker nas je veliko po 0ki pisalo :D

po prvi 0, tisti kaj smo po 2gi 0li smo že varni :D
 
Top