Ekipa proti ostalim - 2. izziv za spamerje!

DeletedUser

Guest
No a priznate poraz? :) Pač sej si rekel, da imaš vse poslikano torej, če maš priloži dokaze, če nimaš pa začni na novo šteti :D :D Povej mu falko povej!
 

gx15

Member
Reaction score
1
No a priznate poraz? :) Pač sej si rekel, da imaš vse poslikano torej, če maš priloži dokaze, če nimaš pa začni na novo šteti :D :D Povej mu falko povej!

nihče ne bo ponovno začel, ker ste zgubili ter priznali poraz... tako da (finger) :D (vem da ni to skype :p ) ti si kar misli da ste nas oguljofali ;) se raje predam in vem da smo zmagali pošteno in da ste vi goljufali kto pa da še enrkat začnem šteti ;)
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Jz predlagam, da taki moderatorji najraje odstopijo!

matijazinho raje priznaj poraz, kot, da pa vse jeziš in se tvoj stolček MAje!
 

gx15

Member
Reaction score
1
Jz predlagam, da taki moderatorji najraje odstopijo!

matijazinho raje priznaj poraz, kot, da pa vse jeziš in se tvoj stolček MAje!

dobro no mi se malo hecamo :D ni treba da odstopi že tako ali tako jih je premalo :p važno je da bodo nakoncu priznali poraz :p
 

DeletedUser

Guest
Jz predlagam, da taki moderatorji najraje odstopijo!

matijazinho raje priznaj poraz, kot, da pa vse jeziš in se tvoj stolček MAje!

Lol negro... Še dobro, da si ti grobi in veš kaj se maje kaj pa ne :D :)
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Aha dobl smo te!

Navadni NOOb si!

Rekel si mi lo*

Ko sem jaz to napisal sem dobil z rdečo napisano opozorilo in zatebe bi moralo veljati ISTO!
 

DeletedUser

Guest
To se dejansko ne uporablja več, ker se ga na prelahek način prenese naokoli....

No torej začnite 500 :)

še vedno pa lahko serum resnice uporabimo. Drugače pa lahko tudi vsak par € da, pa bomo brez težav zmagali.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Fino... :) Upam, da je res tako kot pravijo, da te fejst zadane :D

Res vzor mladini, ki spama tukaj na forumu :D sedaj pa bo grobi preštel vse poste in se pridružil goljufanju ampak verjamem da je dovolj pošten in hraber človek da bo vedel kaj narediti in bo vedel kaj je prav :p
 

gx15

Member
Reaction score
1
Malo nižje od hrbta.

:confused: trtica???? kako naj zlezem v trtico :eek: Grobiju nebi nikoli lezel v trtico ker si tega ne zasluži on je edini poleg tribunota ki si zaslužu čast biti moderator, samo škoda ker vidva mečeta slabo luč na njega :p
 

DeletedUser

Guest
uff svaka vam čast spamerčki...škoda da me ni bilo, da bi bil še večji poraz:D...vendar kaj je najbolj žalostno...to da ne priznajo poraza...:( drugače pa čestitke vsem ki so si vzeli čas:D gx ti si 0 napisal pridemo v tvoj kraj da častiš pivo hehe...:D
 
Top