Ekipa proti ostalim - 2. izziv za spamerje!

gx15

Member
Reaction score
1
uff svaka vam čast spamerčki...škoda da me ni bilo, da bi bil še večji poraz:D...vendar kaj je najbolj žalostno...to da ne priznajo poraza...:( drugače pa čestitke vsem ki so si vzeli čas:D gx ti si 0 napisal pridemo v tvoj kraj da častiš pivo hehe...:D

1. si ga ne zaslužiš :D
2. si premlad :D
3. Hvalal za čestitke sedaj pa samo še motorki sliko zbrat :D
 

DeletedUser

Guest
lej če misliš da sem premlad za pivo oz. si preškrt pa mi časti vsaj burek...:) se oglasim v litiji...:D
 

DeletedUser

Guest
gx15 jst predlagam tkole:

1. izziv za moderatorje(ekipo)

in takole:

oni lahko za eno znižujejo mi pa poljubno prestavlamo...:)
res je ista igra kot ta sam nm je uspel njim pa nevem če bo ker flako pa matjazinho nočeta več spamat:D
 

gx15

Member
Reaction score
1
gx15 jst predlagam tkole:

1. izziv za moderatorje(ekipo)

in takole:

oni lahko za eno znižujejo mi pa poljubno prestavlamo...:)
res je ista igra kot ta sam nm je uspel njim pa nevem če bo ker flako pa matjazinho nočeta več spamat:D

ma ja sam da bo lažji bodo meli oni sam do 50 :D
 

DeletedUser

Guest
gx15 jst predlagam tkole:

1. izziv za moderatorje(ekipo)

in takole:

oni lahko za eno znižujejo mi pa poljubno prestavlamo...:)
res je ista igra kot ta sam nm je uspel njim pa nevem če bo ker flako pa matjazinho nočeta več spamat:D

Ja dobra ideja ;), samo verjetno si ne upajo... :D
 

DeletedUser

Guest
ne tkole dej:


največja meja ki jo lahko zapišemo je 700
začnejo pri 100:)
^ nismo tok nasramni kot flako k je kr 1000 pa 10000 pisu...
 

DeletedUser

Guest
ja nevem, flako pa matjaž sta baje v kritičnem stanju ker jidva je Grobi včeraj obiskal. :D
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Zmagovalec izziva je gx15.
Nagrado presenečenja bo prejel v kratkem :).

Zmagovalec prav tako lahko izbere avatar, ki ga bo Motorka nosil najmanj en teden. Vendar, če bo zmagovalec izbral avatar, potem bo Motorka lahko izbrala avatar za vse, ki so napisali prispevek za 0. Slike bom seveda nastavil jaz :).
naj bo, tisti, ki bo prvi napisal 0, lahko določi avatar, ki ga bom moral imeti vsaj en teden.
To sprejmem pod pogojem, da vsem, ki napišejo post po prvi "0" lahko jaz izberem avatar za en teden.
Želen avatar lahko pošlje gx15 meni na zasebno sporočilo.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Top