Vojne na svetu 4

DeletedUser

Guest
Simon ne bodi tak lolek ;). Dobro veš kdo je to napisal in da to nima opraviti z igalcem xman.
Vsekakor pa infra na s1 nima že lep čas nobene veze z igralci xman-a. Zgleda da tega ne veš Simon; kajne ? :rolleyes:.
Naj SPQR zmaga ane, samo s tako zmago se pa res ni za hvalit..
Mene pa prav briga kdo bo zmagal, bomo še videli ;)


Lp
 

vojak00

Member
Reaction score
0
vem...:D kdo ti piše Gal dobro vem.

:) samo malo sem probal . itak veš kako gre.

Ej kako si:), čeprav preko foruma končno infro igra nekdo dober:)

Lp
 

Fantastic

Member
Reaction score
0
ghost ti si en velik prevarant,ker hoces naredit revolucijo v nasem plemenu rajs pokazi,da kaj znas ko da bedarije kvasis,to vojno le lahk dobis,ce me izdajo moje domace zivali kot jih imenuje davorin.c
 
Last edited:

lev11

Member
Reaction score
0
Vseeno je kaj ti verjameš in kaj ne verjameš ampak dejstva so tukaj in so še kako resnična. Na takšen način premagovati sovražnika pa resnično ni korektno in pozivam, da in game team popravi nastalo škodo prizadetim igralcem in ostro kaznuje tiste, ki na nekorekten in hinavski način poskušajo dobiti vojno za svet 4.

Sramota za EoW in v kolikor je kaj korektnosti pri njih bodo tudi samo to obsodili.

lopovi.png

"to je krivica" tako joče calimero :cry: - in kaj je resnica - da je ta vas bila vaša in bo potreben pregled vaših vasi :blush:
Zato zopet calimero naklada :ban:
Raje začni igrat z enim računom - saj bi te prijavil samo potem bi ostalo malo vasi od spqr-a za napadat:)
 

DeletedUser

Guest
:eek::eek: Supno prebivalcev: 56.900

Ampak tole pa s prve s perma ban + povrnitev tvojih stroškov in enot. Upam da ste javili na podporo. Če pa tam ne bo nič pa nemčija...
 
Last edited by a moderator:

Fantastic

Member
Reaction score
0
robi pusti jih saj nimajo pojma tu je par provokaterjev,ki mesa drek ni omembe vredno kake sam lev strela,joj ........................
 

Gavčo

New Member
Reaction score
0
"to je krivica" tako joče calimero :cry: - in kaj je resnica - da je ta vas bila vaša in bo potreben pregled vaših vasi :blush:
Zato zopet calimero naklada :ban:
Raje začni igrat z enim računom - saj bi te prijavil samo potem bi ostalo malo vasi od spqr-a za napadat:)

a se ti slučajno zdi 56900 enot v eni vasi normalno?
 

Fantastic

Member
Reaction score
0
robi lev je sirota jerica bojda je podpori tako jokal,da so ga odbanali,ne borimo se sam v igri borimo se z celotnim sistemom zanima me kaj nam spet pripravlajo v zakolisju ah nevidni sovrazniki .......................
 

DeletedUser

Guest
Kaj gumica, ti si na glavo padel?
Spomni se malo, da bi mogli lokavcanko trajno benat, zaradi potiskanja racuna!
In kolko vidim ni bil ravno dolgo casa banan ane?
 

DeletedUser

Guest
Heh, lahko pol evrope tudi obvestis ves.
Na proksije ti zagotovim, da ne igramo.

PS: daj se nauci pisat, slovnicno pravilno vsaj!
 

DeletedUser

Guest
ghost in suman,ki jih osebno poznam igrata na proksije in mali miki

Calimero me poznaš osebno ja, ampak ne vem od kod tebi informacija da sem kdaj igral na proxye. Ker pač znam uporabit, še ne pomeni da tudi igram preko tega. Poleg tega pa, kak bi ti lahko snipal te tvoje "profi" vlakce na sumana ko pa so zastonj proxji z pol sekundnim pingom? Jao pojma nimaš hehe. In ti si meni rekel da si profesor? Še na grozilne smse včeraj sem se smejal ko si pošiljal iz druge telefonske ker vem da si bil ti. Drugič vsaj daj nekomu drugemu za napisat ker po moje cela slovenija pozna tvojo pisavo :) Aja, ja, lahko prideš do mene, ni problema :) Bom ubijalcu reko če mi posodi pse da se bodo igrali s kostmi :p
 

DeletedUser

Guest
Calimero ti si edini pravi kriminalec na tem forumu. Zanimivo, da se škandali vedno vrtijo okoli tebe a presenetljivo nikoli nisi ti kriv.
 

Fantastic

Member
Reaction score
0
Ker ti in ubijalec tako hoceta in vleceta ljudi na lazi,skratka pumpata ljudi,ker hoceta unicit mene v igri z prevarami in lazmi o meni
 
Top