Vojne na svetu 4

DeletedUser

Guest
Vseeno je kaj ti verjameš in kaj ne verjameš ampak dejstva so tukaj in so še kako resnična. Na takšen način premagovati sovražnika pa resnično ni korektno in pozivam, da in game team popravi nastalo škodo prizadetim igralcem in ostro kaznuje tiste, ki na nekorekten in hinavski način poskušajo dobiti vojno za svet 4.

Sramota za EoW in v kolikor je kaj korektnosti pri njih bodo tudi samo to obsodili.

lopovi.png

Je možno da je poslalnapad recmo 6k axe 100 izvidnikov 3200 LCja in še ovne in katapulte in se je računalnik zmotu pri računanju zarad kkšnga hrošča al nevem kaj in je potem tkole in igralec sploh ni vedu da bo tko...?:confused:
 

Flako

Member
Reaction score
0
Zadeva je rešena, pojasnjena in prenehajte obujati stare stvari. Vsak komentar v bodoče, ki se bo navezoval na to napako bo sankcioniran.
lp
 

Flako

Member
Reaction score
0
Poglej nazaj, preberi in boš vedel. In kot sem obljubil, si bil kaznovan za spam.
 

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav vsem

Naj sporočim vsem, da sem sprejel calimerotovo ponudbo in je račun dual račun. Spoznal sem, da vendale ni tak, za kakršnega ga imate in tule po forumu se trosijo mnoge laži. Spoznal sem, da je na Vp zelo malo takšnih ljudi, kot je on. Morem priznat, da so me mnogi komentarji o njem malo presenetili a vendar kdor dobro pozna calimerota ve kakšen človek je! Na mnenja ostalih se ne bova več ozirala in si gnala k srcu. Da mi je človek s katerim sva bila mnogo časa na VP skregana ponudil roko in da igram z njim...mislim, da vsak ni sposoben tega! *xxxx* od sedaj se lahko razpišeš ali ne, lahko imaš takšno ali drugačno mnenje. Vse poteka po pravilih in če kdo dvomi v to, se lahko preveri. Vsem nasprotnikom na s4 želim obilo zabave ob igri predvsem pa vas naprošam, da v igro ne vmešavate relnosti!

Račun mi je ponudil po uspešno obranjenih napadih, da ne bo pomote in da se ne bo ubijalec preveč razpasel, kar rad počne.
Že tolikokrat popluvana najina imena bosta tokrat zaigrala skupaj. Lepo pluvajte še naprej.



Lep pozdrav - calimero (Gal)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Zadeva je rešena, pojasnjena in prenehajte obujati stare stvari. Vsak komentar v bodoče, ki se bo navezoval na to napako bo sankcioniran.
lp

in ZAKAJ ni bil igralec vržen iz igre (t.j.) permanentno odstranjen? ČEMU!

zahtevam jasen in odločen odgovor!

in ja, boli me kur@c za vaše grožnje in za vaše blokade in ne vem kaj še. nabijte si jih v rit! konec koncev vas mi premium igralci plačujemo in zahtevamo profesionalnost z vaše strani!
 

Flako

Member
Reaction score
0
in ZAKAJ ni bil igralec vržen iz igre (t.j.) permanentno odstranjen? ČEMU!

zahtevam jasen in odločen odgovor!

in ja, boli me kur@c za vaše grožnje in za vaše blokade in ne vem kaj še. nabijte si jih v rit! konec koncev vas mi premium igralci plačujemo in zahtevamo profesionalnost z vaše strani!

Glede kazni, sem tudi že povedal, da ne mislim z nikomer javno razpravljati, če vas kaj moti, pišite podpori z pripisom "za motorko". In bo on pojasneval naprej.

Glede druge stvari,... Če bolečine v spolnem organu res obstajajo, svetujem obisk pri urarju,... khm, se opravičujem, zdravniku, tiskarski škrat ;) .
 

DeletedUser

Guest
calimero je nepremagljiv

samo v tvojih sanjah gumica

Lep pozdrav vsem

Naj sporočim vsem, da sem sprejel calimerotovo ponudbo in je račun dual račun. Spoznal sem, da vendale ni tak, za kakršnega ga imate in tule po forumu se trosijo mnoge laži. Spoznal sem, da je na Vp zelo malo takšnih ljudi, kot je on. Morem priznat, da so me mnogi komentarji o njem malo presenetili a vendar kdor dobro pozna calimerota ve kakšen človek je! Na mnenja ostalih se ne bova več ozirala in si gnala k srcu. Da mi je človek s katerim sva bila mnogo časa na VP skregana ponudil roko in da igram z njim...mislim, da vsak ni sposoben tega! Davor od sedaj se lahko razpišeš ali ne, lahko imaš takšno ali drugačno mnenje. Vse poteka po pravilih in če kdo dvomi v to, se lahko preveri. Vsem nasprotnikom na s4 želim obilo zabave ob igri predvsem pa vas naprošam, da v igro ne vmešavate relnosti!

Račun mi je ponudil po uspešno obranjenih napadih, da ne bo pomote in da se ne bo ubijalec preveč razpasel, kar rad počne.
Že tolikokrat popluvana najina imena bosta tokrat zaigrala skupaj. Lepo pluvajte še naprej.



Lep pozdrav - calimero (Gal)

Mogoče za tebe laži, ampak vsak ki ima nekaj v določenem delu telesa ve da je resnica.
"Spoznal sem, da je na Vp zelo malo takšnih ljudi, kot je on." - hvalabogu, eden več že bi bil preveč, bi morali pomalem preimenovat vp v nooblandijo.
"Da mi je človek s katerim sva bila mnogo časa na VP skregana ponudil roko in da igram z njim" - noob noba pozna
"Davor od sedaj se lahko razpišeš ali ne, lahko imaš takšno ali drugačno mnenje." - nisem davor in nauči se že enkrat nehat uporabljat moje rl ime na forumu!
"Račun mi je ponudil po uspešno obranjenih napadih, da ne bo pomote in da se ne bo ubijalec preveč razpasel, kar rad počne." - seveda ti je ponudil po uspešno ubranjenih napadih, samo kdo pa jih je ubranil pa je drugo vprašanje, sam zelo močno dvomim da je.

Calimero the best ;D

postavi se na realna tla nazaj.

PS: gumi a tokrat si se odločil da boš si nekoga sebi podobnega našel namesto da stisneš prpo?, a je postalo prevroče za "mogočnega" calimerota?
 

DeletedUser

Guest
Davor ti kar piši, zdej imaš priložnost, da uporabiš svoje prežgane možgane. Če ti ne pomagajo se pa enkrat ali dvakrat v steno zaleti, mogoče se ti potem zbistrijo. (samo vseeno ostaja dvom o tem)

Aja tvoje ime bom uporabljal s takšno pravico, kot si ti uporabil mojega; se mogoče motim ? :rolleyes:
Kdo jih je branil je vse dokumentirano v poročilih na računu.

Ti kar blati tule po forumu, ker drugje tako ne upaš. Bog ima za vsakega palico tudi zate ubi in vrjemi, da te bo doletela takrat, ko boš to najmanj pričakoval.

Lepo pluvaj naprej pa pazi, da sebe ne boš popluval že tako si cel sluzast. :cool:


Lp
 

DeletedUser

Guest
Davor ti kar piši, zdej imaš priložnost, da uporabiš svoje prežgane možgane. Če ti ne pomagajo se pa enkrat ali dvakrat v steno zaleti, mogoče se ti potem zbistrijo. (samo vseeno ostaja dvom o tem)

vidim da ti je gumica že par svojih idej prodal, mogoče bi pa le raje sam svoj nasvet uporabil.

Aja tvoje ime bom uporabljal s takšno pravico, kot si ti uporabil mojega; se mogoče motim ? :rolleyes:
če je tvoje rl ime gal potem ti lahko samo bog lahko pomaga tak bdw, če ni pa bodi raje tiho.

Kdo jih je branil je vse dokumentirano v poročilih na računu.:

a res, očitno potem obstaja nova vrsta poročil, ki kažejo kdo je bil takrat prijavljen na računu, in po možnosti še, če je bil takrat račun čuvan:rolleyes:

Ti kar blati tule po forumu, ker drugje tako ne upaš. Bog ima za vsakega palico tudi zate ubi in vrjemi, da te bo doletela takrat, ko boš to najmanj pričakoval.

oprosti ampak jaz osebno rl ne mešam z igro, tako da nevidim potrebe da bi koga blatil kjerkoli drugje kot na forumu in v igri. Se že tresem veš, že čutim kako se nekaj približuje, hm... nope samo veter.

Lepo pluvaj naprej pa pazi, da sebe ne boš popluval že tako si cel sluzast. :cool:


Lp

a res, kaj ne poveš a si jasnovidec postal ponovem?:eek:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
zakaj pa ne da vidi postenost krog okoli tebe se oza

ti pa poštenost sta dva različna pojma, glede kroga pa nevem o čem govoriš. A si že pozabil vajino zgodovino?, pozna tebe in tvojo "poštenost" še predobro. A si ugotovil da je gal enostavno na isto bogem lvlu kot ti, in si hočeš kakšnega bojšega soigralca še najt, da ti nebo trebalo spet brisat accja in repa med noge stisnit? Da ne pozabimo tvojih članov, ki ti vse slepo verjamejo ali pa imajo enostavno res dobre živce da so lahko z tabo še vedno v istem plemenu in odštevajo potiho dneve do kdaj se te bodo končno rešili. Drugi te nebodo reševali iz tvojih vojn gumi, to si ne misli.

pesa daj proti steklini cepit,da SE NE BOM OKUZIL,ko ga bom vgriznil

a to bi naj bila grožnja ali kaj?

Bdw: Kot sem že galu povedal, če ne preneseš resnice ne piši, boš vsaj nekaj ugleda(ki je tako ali tako blizu ledišča) si prihranil
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Mah dej ubijalec ti boš umrl ob računalniku. Vrjetno je tvoj življenski sopotnik, saj bi tak zasvojenec težko kakšno dobro žensko zahaklal. Pa kot sem reku nismo vsi taki "pro"-ji kot ti. Mene bi bilo sram, da bi se ob tej starosti po forumu hvalil za proja. Mah ti se lahko imaš za bogove nad bogovi. Nekateri igramo igro za zabavo, ne pa za izkazovanje predvsem pa hvaljenje in žaljenje drugih. Poglej se malo; vsakega, ki ni in nikoli ne bo tvojim bednim komentarjem dal prav, ga ozmerjaš za nooba po skypu pa sledi nadaljevanje. Človek daj se zresni in začni živeti življenje. Čas teče, ti pa se staraš ob igri. ;)

Kar hvali se naprej. Nimam več časa brat tvojih otročjih komentarjev.
 
Top