Vojne na svetu 4

DeletedUser

Guest
Jaz te ne rabim uničit tako, če bi igral s4 bi te tudi ponoblal. V Easyyyyy.
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Če bi jaz dobil grozilen sms, bi ga prijavil na policijo. Ne v nemčijo ali na innogames, temveč na policijo, saj gre za kaznivo dejanje. Ne glede na poteke v igri, ne moreš svoje probleme prenesti v realni svet...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Fantje, postite debato o tem, zadeva bo rešena, kot mora biti v kolikor bo "žrtev" podal vse potrebne prijave.
Glede prijave organom pregona, bi želel le povedati, da mi v arhivih hranimo čisto vse objave na forumu, četudi so izbrisane, tako da ni potrebe po strahu, da če katerih objav več ni, da več do njih ne bi mogli priti.

Vi pa lepo nadaljujte pogovre o vojnah na si4.

lp
Flako/Super moderator
 

nofear

Member
Reaction score
0
Če bi jaz dobil grozilen sms, bi ga prijavil na policijo. Ne v nemčijo ali na innogames, temveč na policijo, saj gre za kaznivo dejanje. Ne glede na poteke v igri, ne moreš svoje probleme prenesti v realni svet...

ma daj valda znamo vsi ločit igro od realnosti. tudi jaz bi kdaj komu najraje opalil kaki šamar pa se potem nasmejim in se ohladim. ni vse črno-belo
 

DeletedUser

Guest
Vseeno je kaj ti verjameš in kaj ne verjameš ampak dejstva so tukaj in so še kako resnična. Na takšen način premagovati sovražnika pa resnično ni korektno in pozivam, da in game team popravi nastalo škodo prizadetim igralcem in ostro kaznuje tiste, ki na nekorekten in hinavski način poskušajo dobiti vojno za svet 4.

Sramota za EoW in v kolikor je kaj korektnosti pri njih bodo tudi samo to obsodili.

lopovi.png

te pa se ni igralca primous prermanentno dol fu*nilo s s4, da (se) še vedno igra?
 

DeletedUser

Guest
Sliko zna ponarediti vsak, z malo intelegence.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Zelo slabo ponarejeno...:D


Če pogledamo že na to da je tista vas z katero vas naj bi napadel od SPQR-a:D

http://si4.vojnaplemen.si/guest.php?screen=info_village&id=58&


Naslednič se malobolj potrudi ali pa nehajte z takimi butastimi stvarmi-.-'


NOOB-i

Še največji pa calimero...



http://si.twstats.com/si4/index.php?page=village&mode=conquers&id=58

Resda je to vas imel primous ampak te vasi že skoraj pol meseca nima več...


In če bi to res bilo kot pravite bi že naslednjo uro vsi vedeli za to...:)
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Fantje, slika je original, sem osebno videl poročila, in takrat smo tudi podali uraden odgovor.

Pozdravljeni,
To je formalen odgovor na situacijo, ki je nastala.
Pregledalo se je delo in-game moderatorja, ki je zadolžen za ta svet in se ugotovilo, da napake ni bilo na njegovi strani.
Ob pregledu vseh informacij, ki smo jih dobili, smo ugotovili, da je šlo za tehnično napako. Ali je do napake prišlo "naravno" ali z kakšnimi dejanji uporabnikov, še ni znano.
Ampak bistvo je, napaka je bila odstranjena in zopet je vse normalno. In ja, za tiste, ki zahtevate kazen, tudi za zlorabo napake, četudi je nisi povzročil sam je zagrožena kazen. Kakšna, pa ne vem, kajti nisem in-game moderator in tudi hkrati nisem pooblaščen, da bi govoril o kaznih drugih uporabnikov.

Lp
Flako/Super moderator
 

DeletedUser

Guest
Sem gledal že po prejšnih forumih kaj si kaj napisal in se mi zdi, da se res prilizuješ. :)

Me prav zanima kako si jih ti dobil. Obavljaš nepotrebne forume in komentarje!

Tako, da ne bi debatirala o tem, kdo si nabira poste!
 
Last edited by a moderator:

lev11

Member
Reaction score
0
Imam eno vprašanje
Kdo je ta calimero ?
Ko ne more delat vojske zaradi podrtih kmetij
Začne pisat Manjšim članom in jih poskuša ustrahovat - ponuja nenapadanje za informacije
Se hvali z takim sporočilom
calimero danes ob 17:32
Prejeta dnevna odličja

10x Napadalec dneva
Kot napadalec si dne 30.06.2011 premagal največ enot na tem svetu (488.020 enot)!

8x Branilec dneva
Kot branilec si dne 13.07.2011 premagal največ enot na tem svetu (379.907 enot)!

5x Plenilec dneva
dne 06.07.2011 si oplenil največ vasi na tem svetu (242 vasi)!

3x Velesila dneva
dne 23.05.2011 si prevzel največ vasi na tem svetu (11 vasi)!

2x Plenilec dneva
dne 06.07.2011 si uplenil največ surovin na tem svetu (25.786.486 surovin)!

Pa tega ne počno več niti otroci v vrtecu
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Fantje, slika je original, sem osebno videl poročila, in takrat smo tudi podali uraden odgovor.

Kakšna kazen - če je napaka z vaše strani - ja no - potem se blokira modelatorje
Če ti zdravnik odreže nogo namesto nohta ( ja kaznovan si sam) kriv je pa ... aja sam ker nisi ...
Če je ugotovljeno da je bila napaka v programu je pač bila
Jo je pa slabo izkoristil Jaz bi jo poskusil bolje
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
In vsi vi ki nekaj pišete in obtožujete bi jo
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Vsem, ki radi ugibate in pametujete in ste skeptični okoli originala slike naj vam povem tako kot vam je povedal flako. SLIKA oz POROČILO je original in ni noben ponaredek. Prilimal sem na forum zato ker me je calimero tako prosil.
Tistemu, ki pa je napisal da gre za zelo slab ponaredek pa predlagam naj si nabavi očala in naj ne trabezla neumnosti kot neki triper.

Z odgovorom, ki ga je podal in-game team se ne obremenjujem kakor tudi ne z morebitno kaznijo. Verjamem da je skušnjava velika ako se dogodi takšna napaka, ampak Lev zate mislim, da si prevelik gentleman in dovolj dober da bi tako napako sam prijavil in je neb zlorabljal.

Kakšne odnose ima kdo s calimerom je na osebni relaciji in se v to ne mislim spuščat se pa tudi sam ne strinjam, da se manjše člane ustrahuje na takšen način v igri. V kolikor se bova slišala mu bom to tudi jasno povedal ali pa me bo upošteval je pa njegova stvar, ker je vodja plemena in zadosti star, da ve kaj dela. Drugače je calimero čisto ok, ko ga spoznaš v živo in se je prav prijetno menit z njim. Dovolj z moje strani, da ne bo kakšnega slavospeva ali česa podobnega.
 

DeletedUser

Guest
Fantje, slika je original, sem osebno videl poročila, in takrat smo tudi podali uraden odgovor.

zakaj pa te še dotični igralec lahko igra?



@facko1: stari, jaz mislim da tega poročila (na vp) nisem dobil, če pa sem ga, pa sem to že davno, davno izbrisal. ;)

____________________
dajmo prosim bit načelni in fer, vse skupaj je zgolj igra, ki nam krati čas.

lp,

L.
 

DeletedUser

Guest
Imam eno vprašanje
Kdo je ta calimero ?
Ko ne more delat vojske zaradi podrtih kmetij
Začne pisat Manjšim članom in jih poskuša ustrahovat - ponuja nenapadanje za informacije
Se hvali z takim sporočilom


Pa tega ne počno več niti otroci v vrtecu
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::



Kakšna kazen - če je napaka z vaše strani - ja no - potem se blokira modelatorje
Če ti zdravnik odreže nogo namesto nohta ( ja kaznovan si sam) kriv je pa ... aja sam ker nisi ...
Če je ugotovljeno da je bila napaka v programu je pač bila
Jo je pa slabo izkoristil Jaz bi jo poskusil bolje
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
In vsi vi ki nekaj pišete in obtožujete bi jo

jaz je NE bi, saj sem prepošten in prenačelen človek! in tako zblorabo igralca se mora, v dobro ostalih ter, da se to ne ponovi s strani katerega koli drugega igralca, najstrožje sankcionirat. ja. ker ja.
 
Top