Igralci na svetu 7

DeletedUser

Guest
ja meu je zmenjeno pa je ... sam prej ali slej bodo taki šli dol .. :D
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ja no lahko pa da je res imel srečo in se mu je poklopilo. Tudi to je treba včasih imet. Ne mislim zdaj nekaj obtoževat, ker bi bilo nekorektno od mene pa čeprav mi ni čisto jasno...
 

DeletedUser

Guest
ja sej ne .. samo to je sreča al pa zmenjeno z drugimi osebnimi prjatli ;D sj tut men ni čizt jasno kako je to ... mogo ga bi vprašat sam ti itak nebo po pravici povedau .
 

ninja

Member
Reaction score
0
dal je brisat račun (ali njegov dual) in potem je bilo konec, ker ima s7 nastavljeno tako, da ko daš brisat račun, ne moreš preklicati brisanja /to je pogruntavščina slovenskega serverja, drugje še ni bilo te opcije/...enako tudi z barbari in še čim ... he he ... se pa trudijo, to jim pa ni kaj očitat, samo če nekdo plačuje, potem mora biti urejeno in jasno, tudi pravila....ne pa samo za njih, igralci pa kakor kdo, kajne?
 

DeletedUser

Guest
dal je brisat račun (ali njegov dual) in potem je bilo konec, ker ima s7 nastavljeno tako, da ko daš brisat račun, ne moreš preklicati brisanja /to je pogruntavščina slovenskega serverja, drugje še ni bilo te opcije/...enako tudi z barbari in še čim ... he he ... se pa trudijo, to jim pa ni kaj očitat, samo če nekdo plačuje, potem mora biti urejeno in jasno, tudi pravila....ne pa samo za njih, igralci pa kakor kdo, kajne?

Dej nehej provocirat, pa rajš tistih 40 accjev ka jih maš zbriš.
 

nofear

Member
Reaction score
0
končno sem se vrnil iz banovcev tako da, vsem *cenzura* sporočam, da sem nazaj. ( ako se kdo med žaljivimi besedami znajde je njegov problem sam ne ciljam na nobenega )
Tema je namenjena igralcem na svetu 7.
1 ApokalipsE KOH 4.993 2 2497
2 mikimuki AIE 4.662 2 2331
3 KikiO1 KOH 4.181 1 4181
4 Lozano KOH 3.486 1 3486
5 Yohans Ano. 3.183 1 3183
6 ninja KOH 3.040 1 3040
7 pikzibner AIE 3.023 1 3023
8 Red rose ~JA~ 2.955 1 2955
9 --JB-- KOH 2.914 1 2914
10 zadrga Ano. 2.827 1 2827
11 BIG farmer KOH 2.826 1 2826
12 Rhaego Ano. 2.758 1 2758
13 slatensek C-C 2.729 1 2729
14 ThommBoy PoR 2.729 1 2729
15 robert75 ~G*K~ 2.663 1 2663
16 toncek40 ~NM~ 2.650 1 2650
17 tadejy ~NR~ 2.623 1 2623
18 lev11 ~NR~ 2.571 1 2571
19 TAKESHI A~A 2.544 1 2544
20 koki2 ~NM~ 2.534 1 2534

Po pričakovanju so igralci plemena KOH zelo visoko, malce me preseneča pleme AIE. Kar se tiče NR in NM mislim, da sta v podobni situaciji.
Očitno je KOH dobro porihtal diplomacijo in zna biti tukaj še zelo nevarno sploh, če se tisti, ki niso sateliti KOH vojskujejo med sabo.
Po mojih informacijah je KOH v vojni z AIE. Kaj se dogaja med NR in NM pa je vprašanje.
 
Last edited by a moderator:

Highlander

Member
Reaction score
0
KOH nima vojn, no vsaj na naši strani je tako, če ima kdo vojno z nami je to njegov problem, bi pa blo fajn, da bi nam to sporočil, pa da mu mogoče posvetimo malce več našega časa in sulic :)
 

nofear

Member
Reaction score
0
KOH nima vojn, no vsaj na naši strani je tako, če ima kdo vojno z nami je to njegov problem, bi pa blo fajn, da bi nam to sporočil, pa da mu mogoče posvetimo malce več našega časa in sulic :)

Diplomacija plemena KOH!
Zavezniki
POR
~JA~
~G*K~
LIVED
Nenapadalni pakt (NNP)
*e-w*
c-c
Sovražniki
AIE
VIP
VIP II
~NR~


Toliko o vaši diplomaciji. Berem vas kot stare cajtenge.
BTW z doc33 sem bil na piru.... O določenih članih KOH sem konkretno spremenil mnenje. Nekateri na bolje nekateri na slabše.
Pa prosim ne jokat kje sem dobil vašo diplomacijo. Ni od nobenega vohuna.
 

DeletedUser

Guest
kaj je pod diplomacijo pisano je pač pisano,če so sovražniki še ne pomeni, da imamo vojne..so pač sovragi za farmanje..itak je brez pomena zdej napovedovat vojne..to bi že lahko vedu--

kar se pa tiče popivanja..pa itak, isti ptiči skup letijo..tak, da nič novga

diplomacijo si pa verjetno dobil na oglasni deski..čudno le od kje ti če pa ne igraš s7..no nimaš časa..verjetno ti jo pošiljajo na s1..aja tam ti jo ne morejo več..je vse sivo..he
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Diplomacija plemena KOH!
Zavezniki
POR
~JA~
~G*K~
LIVED
Nenapadalni pakt (NNP)
*e-w*
c-c
Sovražniki
AIE
VIP
VIP II
~NR~


Toliko o vaši diplomaciji. Berem vas kot stare cajtenge.
BTW z doc33 sem bil na piru.... O določenih članih KOH sem konkretno spremenil mnenje. Nekateri na bolje nekateri na slabše.
Pa prosim ne jokat kje sem dobil vašo diplomacijo. Ni od nobenega vohuna.

Če nisi dobil od vohuna, si dobil od koga? Kakšnega prijatelja, ki se nima za vohuna? Ali si celo v Kohu? :D Ja potem pa dobrodošel med nami in veliko uspeha v igri ;)

P.S. Tudi iz starega časopisa človek kdaj kaj prebere in jo to za njega nekaj novega :) Bil si na piru z docom in si spremenil mišljenje o nekaterih članih koha - evo, kot da bi bral star cajtng :D
 

ninja

Member
Reaction score
0
bučman nolifer....itak boš prenoblan, verjetno boš pa itak brisal, si pa zame osebno dokazal, da nisi niti človek več, kar je razvidno iz tvojih klobasarij po forumu - če bi bil res "pravi", bi se prijavil kot mi, z istim imenom in potem "sral" klanfe naprej, če bi si potem upal, tako pa z izsiljevanjem in logiranjem v druge račune nakladaš in delaš veter, da si svoj ego zdraviš, škoda, da ni več dr. Ruglja, on bi te zrihtu, res pa je, da bi imel dela kar nekaj....saj je bil le on samo človek. Glede docc33 (pravega si našel, to je res referenca!) pa...sem pred časom rekel, da je on pravi Dr. zate. In kaj mislijo prenoblani in brisanci, ki so posiveli, me res ne zanima....kaj misliš in kaj ti bereš kot star papir pa me tudi prav nič ne briga in ne moti...Povej katere račune igraš, potem pa odprimo eno temo Nolifer pa tam pametuj.

ps: če bi bil na mestu motorke, bi onemogočil vse IPje, s katerih si se zadnji dve leti prijavljal v slovensko vojno plemen...
 

nofear

Member
Reaction score
0
bučman nolifer....itak boš prenoblan, verjetno boš pa itak brisal, si pa zame osebno dokazal, da nisi niti človek več, kar je razvidno iz tvojih klobasarij po forumu - če bi bil res "pravi", bi se prijavil kot mi, z istim imenom in potem "sral" klanfe naprej, če bi si potem upal, tako pa z izsiljevanjem in logiranjem v druge račune nakladaš in delaš veter, da si svoj ego zdraviš, škoda, da ni več dr. Ruglja, on bi te zrihtu, res pa je, da bi imel dela kar nekaj....saj je bil le on samo človek. Glede docc33 (pravega si našel, to je res referenca!) pa...sem pred časom rekel, da je on pravi Dr. zate. In kaj mislijo prenoblani in brisanci, ki so posiveli, me res ne zanima....kaj misliš in kaj ti bereš kot star papir pa me tudi prav nič ne briga in ne moti...Povej katere račune igraš, potem pa odprimo eno temo Nolifer pa tam pametuj.

ps: če bi bil na mestu motorke, bi onemogočil vse IPje, s katerih si se zadnji dve leti prijavljal v slovensko vojno plemen...

Pač samo odgovoril sem highlanderju ker očitno ne pozna vaše diplomacije.
Povedal sem, da se zaradi velike odsotnosti ne morem posvečati vojni plemen kot samostojni igralec, ampak le kot dual in še enkrat ti povem ninja, da jaz na svet 7 ne igram aktivno in, da imam samo en račun, ki ga tako ali tako lahko vidiš.

Zdaj sem pa:
cute-psycho.gif


Zanimivo je izvedeti kakšno skrivnost o tem kako zelo si rad oblasten, da morajo vsa čuvanja računov iti preko tebe, da zahtevaš od svojih članov gesla... Ninja o tebi je bilo povedanih toliko svinjarij, da niti sam nisem mogel verjet.
Vse več je tistih, ki so te spregledali in še več jih bo, ko boš na svet 7 izigral in jim potem zabijal nože v hrbet.
Verjamem, da si želiš, da bi blokirali moj IP naslov, ki je vedno konstanten in se nimam kje skrivat.

Kje je zdaj vaša gentlemanska drža pa ponos, ako lahko vi sploh kdaj govorite o ponosu!!
 

DeletedUser

Guest
Ja ti boš govoril o ponosu.. Ponos pride iz spoštovanja nasprotnikov ker pa tebe noben ne mara in spoštuje - posledica tvojega otročjega obnašanja pa si pač na čemer si.. Nolifer, ki je samo na jeziku močan...
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ja ti boš govoril o ponosu.. Ponos pride iz spoštovanja nasprotnikov ker pa tebe noben ne mara in spoštuje - posledica tvojega otročjega obnašanja pa si pač na čemer si.. Nolifer, ki je samo na jeziku močan...

To mi reče oseba, ki se je večno skrivala za ostalimi.

Samo tole ti rečem prijatelj Salah:

avatar_gif_11754_1.gif


Bodi nežen!
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem se skrival za ostalimi? Hah ti si poln hecov, mislm, da moja kartoteka in ODA govori zase. Kar ne morem reči enako za tebe ko so pa samo barbari ostali od tebe. Ampak ti samo še naprej govori.. V tem si najboljši ;)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Jaz sem se skrival za ostalimi? Hah ti si poln hecov, mislm, da moja kartoteka in ODA govori zase. Kar ne morem reči enako za tebe ko so pa samo barbari ostali od tebe. Ampak ti samo še naprej govori.. V tem si najboljši ;)

Salah ti si samo zgornjo slikco dobro poglej.
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo je izvedeti kakšno skrivnost o tem kako zelo si rad oblasten, da morajo vsa čuvanja računov iti preko tebe,

lol overkill

nofear; said:
44093da zahtevaš od svojih članov gesla...

ninja a nisi rekel da vi v KOHu ne kršite pravil?, v pravilih je jasno zapisano da se nesme dajat okoli gesel, tako da s tem kršiš pravila. Jaz bi te na njihovem mestu poslal v rodni kraj, ne da bi ti geslo povedal. Moje geslo je samo moje geslo in ni varjante da ga kdo drug ve.

Vse več je tistih, ki so te spregledali in še več jih bo, ko boš na svet 7 izigral in jim potem zabijal nože v hrbet.

Amen:D
 

DeletedUser

Guest
In kaj naj bi ta slika pomenila.. Mislim si svoje, ampak tvojih misli pa ne morem brati.. >.<
 
Top