Igralci na svetu 7

DeletedUser

Guest
salah ninjin dvorski norcek si,ce tega ne ves vprasaj ninjo.

tu pa moram stopiti na salahovo stran, na vp je samo en dvorni norček, drugi mu niti do kolen ne sežejo tako da nemorejo bit dvorni norčki. Kdo pa je to pa si lahko misliš.:rolleyes:
 

nofear

Member
Reaction score
0
Vidva sta fenomena za človeško raso.. Resno...

LP

2783.rofl.gif


Vsekakor si ti resnična pojava Salah, da povej ali igraš tudi ti na svetu 7?

LOL

KohKonMunRuk.gif
 

kira27

Member
Reaction score
0
Ma dejte se mal umirit no........
k tole pričkanje je ravno tako kot ,da bi bila na tržnici.....bedno!!!
Nekatere mogoče še kaj druga zanima kot pa gdo bo koga bolj zabil...ok!
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ma dejte se mal umirit no........
k tole pričkanje je ravno tako kot ,da bi bila na tržnici.....bedno!!!
Nekatere mogoče še kaj druga zanima kot pa gdo bo koga bolj zabil...ok!

Povej kira kaj te zanima pa ti mogoče lahko pomagam?
 

DeletedUser

Guest
no lepo. Samo še tebe se je manjkalo,tako da imamo sedaj tu dva in pol pametnjakoviča.Sej dolgo časa ne boš,s em kar vesel, da so tu zdej močne radirke..ampak škoda igre če znata samo brisati

lol overkill

ninja a nisi rekel da vi v KOHu ne kršite pravil?, v pravilih je jasno zapisano da se nesme dajat okoli gesel, tako da s tem kršiš pravila. Jaz bi te na njihovem mestu poslal v rodni kraj, ne da bi ti geslo povedal. Moje geslo je samo moje geslo in ni varjante da ga kdo drug ve.

Amen:D

bravo ubijalec, kot sem danes že enkrat napisal isti tiči letijo skupaj,,očitno si ingame mod ratal pa vse veš in lahko banaš..pa dej , če že lahko..no sedaj s epa že resno sprašujem kod je dvorni norček..trenutno imam že dva kandidata, ki sta prej pisala..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ja tam ko je ninja tam sem jaz,kaco moras v staru unicit


Se strinjam, še jaz sem vesel, da si tu. Bomo prej končali svet, samo ni zanimivo se boriti proti barbarskim vasem. Pravzaprav pa ste tako hitro brisali račune , da vam je še za ta svet ostala cela radirka, samo tako naprej.hahahahahahahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam, še jaz sem vesel, da si tu. Bomo prej končali svet, samo ni zanimivo se boriti proti barbarskim vasem. Pravzaprav pa ste tako hitro brisali račune , da vam je še za ta svet ostala cela radirka, samo tako naprej.hahahahahahahahahahaha



Sicer me na s1 ni bilo, a kot slišim je blo njih 10krat manj kot vas, plus ta šala z radirko ni bila smešna že v štartu, zdaj ko si jo pa tolkrat uporabil je pa še manj :)
 

DeletedUser

Guest
gdo je brisal racun
Po moje ninja, se je ustrašu takih .hahahahahahahaha, kaj sprašuješ bedarije, le kdo pa zna brisat račun..KOH očitno ne. (a si že pozabu na S1). Aja ti nisi brisal, je tvoj dual..hahahahahahahahhahahahahahaha


Sicer me na s1 ni bilo, a kot slišim je blo njih 10krat manj kot vas, plus ta šala z radirko ni bila smešna že v štartu, zdaj ko si jo pa tolkrat uporabil je pa še manj :)

se strinjam, če ne veš zakaj s egre , potem tudi ne rabiš komentirati..Jaz tudi ne komentiram drugih svetov kjer ne igram..
 
Last edited by a moderator:
Top