Igralci na svetu 7

DeletedUser

Guest
Dej mi nickname povej se bova mal pozabavala :)

Mislim da se nebi zabaval če bi njega napadel, ker če sploh je na 7mici dvomim da bi imel kaj dost vojske, bi verjetno z 300 axi vse mu pobil z milico vred.
 

DeletedUser

Guest
vsi spamajte!!!

Flako je dons prjazn:)


ja na s7 bo pa še pestro:D

^Nesme bit čisti off-topic:D
 

nofear

Member
Reaction score
0
to sem videl ja ampak mene bolj čudi kako je lahko tako zelo hitro naropal 1 mio surovin... lahko da je igral tudi malo umazano in malo kršil pravila, ker skoraj nemogoče je, da bi nekdo imel naropanih 1 M surovin drugi pa noben nad 500K. Nisem toliko spremljal ampak meni je bilo malo čudno.
 

DeletedUser

Guest
;D Ma ni tko ... sam na začetku je že delau farme in jih je meu ziher +XX nvm kok ... sj lahko .. pa sj zdj že ma več playerjem +1m naropanih ;D
 

DeletedUser

Guest
Eh, posreču se mu je začetek, zdej pa rajš briše, da si ne bi statusa dobrga igralca tapravu :)
 

DeletedUser

Guest
;D ja sj .. to k ma vlik farm okrog to je sreča.. :D al pa če so poune farme to je tui pol sreča pa tko ... odvisni kje se daš na začetku ... fajn je preden se registriraš pogledat kje so gosto naseljeni pa slabi ..
 

nofear

Member
Reaction score
0
Eh, posreču se mu je začetek, zdej pa rajš briše, da si ne bi statusa dobrga igralca tapravu :)

Ni to sreča sej sem vido njegovo okolico pa vse in enostavno sta dve možnosti ali goljufija ( dvomim ) ali pa dogovorjeni napadi na igralce, ki so delali samo na surovinah. Možno tudi, da je menjaval na tržnici kakšne dobre deale. Parkrat sem vido kakšne neumne ponudbe po 0.5 koeficienta pa ni nobene logike, da bi kdo tako menjaval.
 
Top