Nagradna Igra - Izdelaj banner za forum

Status
Not open for further replies.

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
hvala;) pricakujte se kakega


kot sem reku pricakujte in tukaj imate 2 nova (ni velike razlike.. samo se opazi kar fajn;)..

new-banner-od-buldozerja.jpg


new-banner-od-buldozerja.jpg




moto bannerja: prisel ,videl,pobil,unicil,zmagal xD
in :bojeval se bom do konca!.. (kakor kdo uzame..) :)
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Mladina, še 1 dan imate časa za izdelavo. Ne pozabite na lepo nagrado v premium točkah, ki čaka zmagovalca ;) .
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kaj to je? Zanima te število Premium Točk, ki jih bo zmagovalec dobil? To pa ostaja skrivnost. Veš, meni so všeč takšne uganke in skrivnosti. :)
 

DeletedUser

Guest
A se,da to nagrado podaljšati vsaj do 25.8,ker jaz potrebujem malo več časa. :(
 

Flako

Member
Reaction score
0
Zmagovalec nagradne igre je benjaminsmrdelj in sicer s tem predlogom:
banner1.png


Čestitamo mu za zmago.
 

DeletedUser

Guest
Jupi, kako sem vesel :D


Bi lahko zdaj dobil en mini naziv npr. Banner maker?:eek:
 

Flako

Member
Reaction score
0
Čestitam še enkrat, in mogoče malo svoje kritike povem nate. Tvoji bannerji mi niso bili najbolj všeč. Zmagal si, ker smo iskali banner, ki se celovito barvno najbolj ujema in sklada z ostalim forumom. Drugače pa sem osebno bolj navijal za nek drug banner. Ampak ok, čestitam vseeno.

Glede naziva, bom predlagal, odvisno od big bossa, to more on potrditi ali ovreči.
 

DeletedUser

Guest
Saj tisto o nazivu je bilo mišljeno malo bolj za hec...

Drugače pa ko so drugi naredili bannerje, sem videl, kaj vse bi lahko še naredil, sam imam sicer malo domišljije in so se mi zdeli boljši kot moji.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Saj tisto o nazivu je bilo mišljeno malo bolj za hec...

Ne, resno sem obvestil naprej, kajti če je lahko nek spammer zaradi spammanja dobil svoj naziv, zakaj ga še ne bi ti.

Drugače pa ko so drugi naredili bannerje, sem videl, kaj vse bi lahko še naredil, sam imam sicer malo domišljije in so se mi zdeli boljši kot moji.

Res je, vendar ti si naredil zadevo osnovno, in kot vidiš je celoten forum tako zelo "pust", nebarven, itd, tako da se tvoj banner zelo dobro ujema zraven. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ne, resno sem obvestil naprej, kajti če je lahko nek spammer zaradi spammanja dobil svoj naziv, zakaj ga še ne bi ti.

Mja, mogoče ker sem dobil že nagrado v točkah...


Res je, vendar ti si naredil zadevo osnovno, in kot vidiš je celoten forum tako zelo "pust", nebarven, itd, tako da se tvoj banner zelo dobro ujema zraven. ;)

Res malo bolj živahno zgleda, ja.
 
Status
Not open for further replies.
Top