Debata o s6

mr. noob

Banned
Reaction score
0
tebi je slabo? kake male igralce od crow...napadamo top 5 igralce iz crow sej boš vido ko jim bo čez 2 tedna sfalilo veliko število vasic. sej ko jih nebo več se boma tut midva srečala...z mojimi soigralci vred...

nekam čudno taktiko imaš če misliš da bomo igralce z 200,000 točkami pustili na miru pa šli kr v njihovo sredino na 600,000 točk igralce...slab si slab

Kaj gledaš sm točke noobeK?:D

Podiram rekorde;)..v 1tednu 2krat blokiran;)..haha..in skus zarad muslimanov;)..hehe...A btk;)

Idemo dalje!

Srečno!
 

DeletedUser

Guest
hvala bogu da si blokiran, je bil mir tu en čas...

noobek ali ne, svet se zmaga z plemenom ;)

drugič pa 2x preberi kaj sem hotel napisat pa razmišljal malo preden kaj napišeš

EDIT: sem pa itak vedel kaj bo z Crow...začnemo jih uničevat, pa se ustrašijo pa grejo k vam hehe...
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
hvala bogu da si blokiran, je bil mir tu en čas...

noobek ali ne, svet se zmaga z plemenom ;)

drugič pa 2x preberi kaj sem hotel napisat pa razmišljal malo preden kaj napišeš

EDIT: sem pa itak vedel kaj bo z Crow...začnemo jih uničevat, pa se ustrašijo pa grejo k vam hehe...

Haha glih sekiram se če sm blokiran;)..ti si res obseden sam z sabo;) preveč si samoušečen veš?:D
Pršli so knam, in?:D..si fouš kr niso kvam al kaj te moti zj? Sej niso drugačni igralci če so pr nas al pa pr njih;)...ane?:D..al je kakšna razlika? Aja sej res vi ker imate največ pik kot pleme ste pol najbolši igralci ane?:D..hahahaahahahahaha...

pm ne?;)
Pisane marjetice da ne bo podpora spet kake kazni devala;)..hahaha
 

DeletedUser

Guest
pa kaj ti moraš res skos pametn bit? si 15 let star da se neznaš normalno pogovarjat, moraš si nekaj zmišljevat a?

tak samovšečen si da ti kr škoduje, pa nisem edini ki tak misli tukaj
 

deveti

Member
Reaction score
0
no tako sobocan o vasem igranju... igralec bo v cenzuri mene je sram da to objavlam!
[mod=Grobi]§13. Objava zasebnih sporočil
Objava zasebnih sporočil brez predhodnega dovoljenja vseh vpletenih oseb ni dovoljena. To velja za zasebna sporočila v igri ali na forumu in drugih privatnih pogovorov (Skype, MSN, ICQ, AIM, ....). Pred objavo mora o privolitvi biti obveščen moderator oddelka.[/mod]


no kaj pravite kdo igra posteno kdo grozi? kdo vohuni?
 

DeletedUser

Guest
Joj da vas ni sram, pravkar sm zvedu da roky100 oziroma vžverca proba okol prnest našga člana in jit z njem dual ter mu najbrš uničt račun. In vi temu pravte feer play, sramota od sramote.

Tle pa pluvate po mr. noobu...otroc
 

DeletedUser

Guest
hahaha še večja sramota, zdej sm prebral celoten pogovor račun je hotel kupit za 50€. Noooobi, ne znate zmagat z nuki bi pa radi pokupl račune naših soigralcev.

roky100 ti je kaj znano:
[mod=Matjazinho]§13. Objava zasebnih sporočil
Objava zasebnih sporočil brez predhodnega dovoljenja vseh vpletenih oseb ni dovoljena. To velja za zasebna sporočila v igri ali na forumu in drugih privatnih pogovorov (Skype, MSN, ICQ, AIM, ....). Pred objavo mora o privolitvi biti obveščen moderator oddelka.[/mod]
 
Last edited by a moderator:

deveti

Member
Reaction score
0
no tako sobocan o vasem igranju... igralec bo v cenzuri mene je sram da to objavlam!
[mod=Grobi]§13. Objava zasebnih sporočil
Objava zasebnih sporočil brez predhodnega dovoljenja vseh vpletenih oseb ni dovoljena. To velja za zasebna sporočila v igri ali na forumu in drugih privatnih pogovorov (Skype, MSN, ICQ, AIM, ....). Pred objavo mora o privolitvi biti obveščen moderator oddelka.[/mod]


no kaj pravite kdo igra posteno kdo grozi? kdo vohuni?

grobi to ni bilo zs to je bilo na ansem forumu! in kaj so se prtozli tijevci da nebodo vidli njihovga obraza ? edino ce je tut pravilo da nesmes is skupnega foruma objavlat? potem se pa opravicujem.
 

DeletedUser

Guest
povej mi ensi, zakaj smo mi vsi noobi zdaj ker pač ta roky hoče kupit račun? a si normalen? tudi nam je pisal pa smo ga vsi zavrnili, se vidi da nimaš izkušenj z VP, misliš da ga mi podpiramo pri tem da kupuje račun pri vam haha ojoj...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Gre za vsa sporočila, tudi skype ipd, vse je prepovedano. In prodaja je prepovedana, če veste za kršitev, jo prijavite!
 

DeletedUser

Guest
povej mi ensi, zakaj smo mi vsi noobi zdaj ker pač ta roky hoče kupit račun? a si normalen? tudi nam je pisal pa smo ga vsi zavrnili, se vidi da nimaš izkušenj z VP, misliš da ga mi podpiramo pri tem da kupuje račun pri vam haha ojoj...


Ja zato ker tale vaš vžverca pa roky100 sta en in isti igralec, pa sej ti to že veš.

Če sem normalen? Ja sem ja, pa ti?

Izkušenj imam res najbrš manj kot ti , ponosa pa veliko veliko več :p
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Gre za vsa sporočila, tudi skype ipd, vse je prepovedano. In prodaja je prepovedana, če veste za kršitev, jo prijavite!

Dzabe prjavlat kr itak nč ne nardite, klub trdnim dokazom!;)

Pol se treba pa na tem forumu kregat da lahk delite kazni;)



povej mi ensi, zakaj smo mi vsi noobi zdaj ker pač ta roky hoče kupit račun? a si normalen? tudi nam je pisal pa smo ga vsi zavrnili, se vidi da nimaš izkušenj z VP, misliš da ga mi podpiramo pri tem da kupuje račun pri vam haha ojoj...

Sobočan če tega nebi podpiral pol bi kej naredu v plemenu da tega nebi bilo, razn če je to da so vsi bolj izkušeni od tebe in te ne poslušajo?:D
Zato pa je tudi tista elita šla po svoji poti, katera še vedno trdim in vem da je skupna z vašo;)

Ensi že mogoče da ni izkušen znanja pa ima že veliko, še več pa ga bo z časoma pridobival, in js mu bom pomagal pri tem;)

Princezo js in ensi čuvava odkar ste pobrali tiste zadne tri vasi;)..ko sva js in on prevzela račun in začela pomagat pravemu lastniku ne morte pobrat nobene vasi več, žalostno ampak realno;)...tista elita na jugu ni glih nwm kakšna elita;)

Vedno sm govoril:
Vse se da če se hoče!;)
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
:Dmr. noob a si slovak ali zaveden slovenec,verjetno ti je jasno,da slovaki tle ne bodo zmagali:cool:
 
Top