Debata o s6

DeletedUser

Guest
A ste tok prestrašeni, da bojo Slovaki zmagal, da morte igralce iz drugih svetov klicat da pridejo in fehtajo naše igralce za dual. Pa ne mi spet da nč ne veste...

Morm napisat zato da tut ostali vidjo kok ste bedni.
 

DeletedUser

Guest
To mi je všeč da se vsaj prizna :) mi je prov žou da skp ne igrava :D
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Sej ne bodo slovaki zmagali;)..zmagalo bo slovaško in slovensko pleme;)...ubsitvu mi smo za sebe že zmagovalci;)...
 

DeletedUser

Guest
Maš prav...

Zdej sam čakamo enga da napiše, ti se kar tolaži :)

lej calimero je bil spet zlo pridn kokr vidm, banned ;)
 

deveti

Member
Reaction score
0
Maš prav...

Zdej sam čakamo enga da napiše, ti se kar tolaži :)

lej calimero je bil spet zlo pridn kokr vidm, banned ;)

hehe:D tko to je ensi.

sj drugace mi je usec tale vojna sploh pa ce so fejki z 70 sikercami pa enim ramom zgleda da se niso slisali za izvidnike ali jih pa se sobocan ni naucil oz mogoce nova strategija:D
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ah oni se učijo spletkart ne kako igrat;)

Ta+ kao sovraznik od TI kaj sm se smejou na začetku ku so usi to vrjeli;)..haha...zdej se vidi prav obraz tud lokavcanke in vseh v TI in Ta+...sramota uglavnem, kaj naj rečem, ni komentarja na to;)...to je zj od calimerota taktika;)...TITAN pleme so spravli v ta+ tko da so pol njih obrnli proti nam;)..in jim natvezli vse prelepe zgodbice ki nimajo prave osnove;)

Ampak sej je vse skup samo igra;)..se bomo pa igrali ane?:D

Odkar je deveti objavu tisto sporočilo sobočan ni podal niti enega komentarja več;)..Ga je sram? strah? Nima besed? Mogoče je kr use skup;)..hehe...
 

DeletedUser

Guest
z tabo nočem več debatirat ker itak nima smisla - ne pridem do zaključka. za tebe smo itak vsi gnoji in spletkarji in nevem kaj vse...mislite si svoje me ne briga več. jaz vem kaj je res in kaj ni. lahko bi vse tole kaj ste pisali komentiral pa nebom ker je brezveze. igra je igra, tebi je VP več kot samo igra.
 

deveti

Member
Reaction score
0
Ah oni se učijo spletkart ne kako igrat;)

Ta+ kao sovraznik od TI kaj sm se smejou na začetku ku so usi to vrjeli;)..haha...zdej se vidi prav obraz tud lokavcanke in vseh v TI in Ta+...sramota uglavnem, kaj naj rečem, ni komentarja na to;)...to je zj od calimerota taktika;)...TITAN pleme so spravli v ta+ tko da so pol njih obrnli proti nam;)..in jim natvezli vse prelepe zgodbice ki nimajo prave osnove;)

Ampak sej je vse skup samo igra;)..se bomo pa igrali ane?:D

Odkar je deveti objavu tisto sporočilo sobočan ni podal niti enega komentarja več;)..Ga je sram? strah? Nima besed? Mogoče je kr use skup;)..hehe...

ma ne no kaj si tok nesramen oni niso meli pojma u tem sigurn je biu *....* pijan ko je tisto pisal:(
 

DeletedUser

Guest
Jaz pa fehtam tm naše če komu čuvam k ni nč akcije pr men...sami neki fejki
 

DeletedUser

Guest
no fajn slišim da združujeta račun, si lahko kr mislim zakaj ;)
 

DeletedUser

Guest
[mod=Matjazinho]Fantje in dekleta držite se teme. V kolikor bo kdorkoli pisal še naprej komentarje, ki niso povezani na temo bo strogo sankcioniran. Vsak komentar posebej.

Lp M.[/mod]
 
Top