Debata o s6

klavec 7

Member
Reaction score
0
aja si ze an 4.AH tam sem prišu do 3t poten me je pa Malo zavtzel!

aaa uff uff,nasilje ni prava rešitev no!
 
Last edited by a moderator:

klavec 7

Member
Reaction score
0
:Dtrijo adijo,hehe lepo ime samo sva kar oddaljena na (na mojo srečo)in naj tako tudi ostane pls:D
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
:Dmr. noob a si slovak ali zaveden slovenec,verjetno ti je jasno,da slovaki tle ne bodo zmagali:cool:

Moj stari prijatelj kaličipko, calimero se opravičujem;)

Slovaki in slovenci ga bomo zmagali, nč skrbet;)..če bomo vztrajali in če ne bomo vsi prej prenehali ker je podpora VIDNO na strani TI. Vrjetno tudi oni ne marajo da bi kdo drug igral na slovenskem serverju, nwm zakaj se potem to ne prepreči in je mir?

Vsi ste glasni in vse, naredite pa ne ničesar! Sas še ni pokazal pravega orozja in pravega obraza, vse še prihaja;)

Postavite se v kožo slovakov, pa me zanima kako bi se počutili da niso zaželjeni? Sramota za slovenski narod! Da se v igri opazi nacionaliteta, sramota! Zato pa nihče ne mara slovencev, halo!? Se vprašate zakaj?:D

Koda niste ljudje!

Calimero tvojih nadalnih komentarjev se ne veselim;)..če gledaš kmetijo potem veš da si podoben Simonu, če celo nisi;)

LP
Noob

Nekej sm pozabu!;)
Ruler je zelo OK oseba, in ker ga ne poznate nimate pravice nekej govort. Pomaga vsakemu in ne glede na to ali je slovenec, makedonc, američan! In to cenm! Na velikih serverjih igrajo te slovaki, in svaka jim čast! Dali so mi par stvari ki jih vrjetno še nihče od vas ni niti povohal:)
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
Podpora ni na nikogaršnjevi strani, zakaj vsi to verjamete? Joj, vedno znova in znova se sprašujem, kaj vam je? Resno, če verjamete , da je moderator pristranski, ga prijavite... Dobesedno vas ne razumem...
 

DeletedUser

Guest
mr.noob glede princeze...

sem itak vedo da pri vas nobeden ni sposoben snipat kot pa ti...pa še ista obramba, umikanje enot in snipanje, sem itak vedel da ti čuvaš. sej si dober igralec ni kaj, ampak sam nemoraš zmagat tega sveta z rulerjem :) pa lepo ti to govorim ker že mam "polni kufer" tega tvojega arogantnega pisanja :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
mr.noobic lahk le sanjas o neki zmagi verjami,da nisem vajen zgubljat,vsekakor pa se ze v naprej veslim tvojga skrivnega orozja,kot pravi simon klali ne bomo, bomo pa noblali,vedi,da kar sem si zamislil bom tudi uresnicil
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
mr.noobic lahk le sanjas o neki zmagi verjami,da nisem vajen zgubljat,vsekakor pa se ze v naprej veslim tvojga skrivnega orozja,kot pravi simon klali ne bomo, bomo pa noblali,vedi,da kar sem si zamislil bom tudi uresnicil

Hehe, Nisi navajen izgubljati?:D..o ti moj kaličopko, kolikor vem smo te pojedli na s1;)..ko si bil v svojem TMPju;)..haha...na s4 si pa itak pokazal svoj obraz, kako obračaš igralce na svojo stran namesto da bi se boril, tako kot si napisal v zadnem stavku;)

Sploh ne veš kaj pomeni tole klanje;)

Sobočan...nism samo js snipal, so tudi drugi ki že znajo, nekateri pa se še učijo;)...dokler se boš ti nauču napadat bo pr nas celo pleme znalo snipat;)...
 

DeletedUser

Guest
žal ne preživim 24/7 na vojni plemen kot mogoče ti ali kdo drug, zato nimam časa organizirat perfektne napade :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
niti ne slovake popucat pol bo pa noobic jokal,svet bo hiter spet imel absolutnega vladarja:D
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
žal ne preživim 24/7 na vojni plemen kot mogoče ti ali kdo drug, zato nimam časa organizirat perfektne napade :)

prave napade se organizira v parih minutah če veš kako se dela lotit;) Tebi to govort;)

Kaj je kalimero si preslišal moje besede a?:D...Resnica boli, vem!;)

No grem zdej jst, tale forum ni za mene:)

Lp
Se vidmo v igri:)
 
Top