Debata o s6

DeletedUser

Guest
barbari so vedno najvecji sovraznik,ko unicis vse ti ostanejo barbari,da prides v hram slavnih

Saj vemo da si poseben toda ne na s3 nismo noblal barbark za to da smo zmagal svet in ne na s1 niso noblal barbark za zmago na svetu:)

Veš v procente se ne upoštevajo barbarke;)
Ampak saj se ve, da je to tvoj edini izgovor za noblanja barbarov:)
 

deveti

Member
Reaction score
0
Ja če jih ne bi jaz pobral, bi jih ti pobral.. in se tako naselil med mano... Saj pravim... Najboljs je sam svoje noblat... al pa seveda barbarske, saj se hitro razvijejo.. 2 tedna pa maš lepo vas, 1/2 deffa al pa napada. za 1 mesec pa popolno vasico, pa se pri nukih prisparas... Deffa pa itak ti ne rabis delat, zato maš glavače, kot so oencm, deveti, ki je na vseh svetovih fail... Najbolj me je nasmejal na sv1. Ko je napisal zakaj zakljucujejo svet če pa še nekateri igrajo pa se upirajo 450M točk :D hahaha :D

oh zdj me je pa sram:( dj ne palamudi nek:) js nisem zakljucil in nisemm koncal ostal sem do konca tako da zalostno da me nisi potem ponoblal:( no sj to ej drugi svet ali ne?
 

DeletedUser

Guest
mr.noob se je vdal ejej škoda...pa sem komaj čakal da ga skinemo :D

a si končno spoznal da sam z devetim in ensijem neboste mogli zmagat serverja?
 

DeletedUser

Guest
pomagite plisss

mam eno uprašanje kok nj raziščem nove vojake (bojevnik s sekiro,konjeniki...)ker 1 se mi je sam raziskal zj pa kr nč ka nj naredm ???? hvala usm k bote odgovoril
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
mr.noob se je vdal ejej škoda...pa sem komaj čakal da ga skinemo :D

a si končno spoznal da sam z devetim in ensijem neboste mogli zmagat serverja?


Obupala je tvoja mama nad tabo, to je pa tud vse;)
Meli ste 2mesca časa da me "skinete" pa ste skinli sami sebe, ne mislt da končujem da boste pa zj dobili vasi, prvo mi morjo ensi, ruler in oemcn pobrat vse vase da lahk zaklučm in zbrišm račun;) Ku bo vedno pred tabo pri premaganih;)..na tvojo žalost sobočan;)
 

DeletedUser

Guest
calimero ima prav...naj te na hiterco prevzamejo pol pa mi nazaj bo lažje :)

edit: bogemu rulerju davaš vasi, ki je itak že več kot tričetrt vasi dobil zastonj...če bi jaz imel 3.5mio točk kot on bi vi imeli par miljončkov manj kot jih imate zdaj...spoštujem take ki pridejo z delom do miljonov, saj se vidi kdo je na vrhu, pravi bojevniki ki znajo igrat VP, ne pa ta šlepar ruler ki je od 320 vasi dobil 250 zastonj...druge pa ponoblal itak ker je imel na razpolago 5x več nukov od sovražnika :)

lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
mam eno uprašanje kok nj raziščem nove vojake (bojevnik s sekiro,konjeniki...)ker 1 se mi je sam raziskal zj pa kr nč ka nj naredm ???? hvala usm k bote odgovoril

jah ne vem k si se tok razpisoval bi človk mislu da sodeluješ
 

calimero

Banned
Reaction score
0
deveti,sem ti ze rekel,da se vdarima pa da vidimo na4 sem se vedno po statistiki prvi, ja noob je prvi se pa sprasujem kako naj jaz vas imenujem se bom ze spomnil,bo pa izvirno:D
 

DeletedUser

Guest
deveti,sem ti ze rekel,da se vdarima pa da vidimo na4 sem se vedno po statistiki prvi, ja noob je prvi se pa sprasujem kako naj jaz vas imenujem se bom ze spomnil,bo pa izvirno:D

zakaj pa misliš da velja da je si4 greznica vp?
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
calimero ima prav...naj te na hiterco prevzamejo pol pa mi nazaj bo lažje :)

edit: bogemu rulerju davaš vasi, ki je itak že več kot tričetrt vasi dobil zastonj...če bi jaz imel 3.5mio točk kot on bi vi imeli par miljončkov manj kot jih imate zdaj...spoštujem take ki pridejo z delom do miljonov, saj se vidi kdo je na vrhu, pravi bojevniki ki znajo igrat VP, ne pa ta šlepar ruler ki je od 320 vasi dobil 250 zastonj...druge pa ponoblal itak ker je imel na razpolago 5x več nukov od sovražnika :)

lp

Ti boš prevzel ja:D..hahahaha...lepo te prosm;)

Ruler ne zna igrat, ruler se šlepa, ruler ovo ruler ono, pravi ruler je končal ti ki imaš spomin kot zlata ribica, mogoče se je šlepal ampak še vedno ima 10krat več znanja kot ga boš kdajkoli imel, ne sodi dneva pred nočjo in ne sodi človeka, če ga ne poznaš!
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
In še nekaj!
Ruler račun ima več premaganih kot jih imaš ti, če se on šlepa in ne zna kaj je potem šele z tabo?

Kaj ste ljudje taki idioti da ne cente znanja drugih, pa kaj če je slovak, če zna igrat svaka mu čast...
 

DeletedUser

Guest
hahaha mr.noob prosim ne govori BEDARIJ!
kak me znaš nasmejat :D

me ne moti da je slovak nič...

še pred kakim mesecom ali dvema, ko je bil med top 5, je bil po premaganih na nekje 30 mestu...še menla sma se glede tega...spet pišeš nekaj ko neveš c.c.c :)
 
Top