Debata o s6

DeletedUser

Guest
če ne zna snipat ali poslat traina ima na forumu obe skripti :D vsak se je mogo naučit enkrat...eni pač malo pozno.

edino rad bi komentiral na tisto ko je mr.noob reko da ne sodelujem v vojnah...imam 9.8 mio premaganih v vojnah od 12mio vsega skupaj, 2.3mio premaganih v napadu proti SaS...( premalo obrambe mate očitno? ker sem razposlal že 4x po 50 nukov)

moj point je spet tole, da ne govori nekaj za kar neveš če je res! ker se ti to prevečkrat dogaja

lp!
 

friks0n

Member
Reaction score
0
če ne zna snipat ali poslat traina ima na forumu obe skripti :D vsak se je mogo naučit enkrat...eni pač malo pozno.

edino rad bi komentiral na tisto ko je mr.noob reko da ne sodelujem v vojnah...imam 9.8 mio premaganih v vojnah od 12mio vsega skupaj, 2.3mio premaganih v napadu proti SaS...( premalo obrambe mate očitno? ker sem razposlal že 4x po 50 nukov)

moj point je spet tole, da ne govori nekaj za kar neveš če je res! ker se ti to prevečkrat dogaja

lp!

ma kwa se sekiras... SaS je tako slab, da je moral Mr. noob v pod pleme it kontrolirat da bodo delali kakor bo on pel... Drugače se bo pa isto z njimi zgodil kot pa se je ostalim, gledano na tw stats.. Ker ne morejo plemena TI, aktivnih in dobrih noblat so se raje spravili na invalide kot so rok the man..

:)
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Mja kwa se sekiraš stari;)..bo te friks0n nauču kok pa kaj;)..12M premaganih maš...WAU!;)..hahaha...
 

friks0n

Member
Reaction score
0
Mja kwa se sekiraš stari;)..bo te friks0n nauču kok pa kaj;)..12M premaganih maš...WAU!;)..hahaha...

Lahko je govorit če te podpira pleme, sam kaj naredi... Samo ti očitno ne znaš... Barbarske pridite k meni, sem najboljsi v tem... :D
 

DeletedUser

Guest
zadrzi take komentarje zase ker nasih clanov ne bos zalil glih ti neves kaj je trein in snipanje...
(vem da je spam in da bom spet kaznovan ampak mojih soplemnjakov noben enbo zalil)
deveti

ufff

Mr. Noob-a upraš:)
pa sam veš da nima pojma v igri tako da nevem zakaj ga braniš:)?


če ne zna snipat ali poslat traina ima na forumu obe skripti vsak se je mogo naučit enkrat...eni pač malo pozno.

edino rad bi komentiral na tisto ko je mr.noob reko da ne sodelujem v vojnah...imam 9.8 mio premaganih v vojnah od 12mio vsega skupaj, 2.3mio premaganih v napadu proti SaS...( premalo obrambe mate očitno? ker sem razposlal že 4x po 50 nukov)

moj point je spet tole, da ne govori nekaj za kar neveš če je res! ker se ti to prevečkrat dogaja

lp!

Večina skript so od moje objave na forumu od slovanov(s3) pobral dol:D
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Lahko je govorit če te podpira pleme, sam kaj naredi... Samo ti očitno ne znaš... Barbarske pridite k meni, sem najboljsi v tem... :D

Kok govorite da je Sas kr eno pleme, zdej pa govorite da mi pomagajo?:D..dej odločte se kaj boste govorili;)..js ostajam pri istem!;)..
Še mal pa bo šel TI po gobice;)

Drugače pa friks0n, kukr js vem si mel ti eno serijo kjer si pobral 50 barbarskih...ne?:D

Sobočan: pšššt da se ne boš u jezička ugiznu;)..počasi ti raste spet;)..sej ga bomo še mal odstrigli predn zaklučm z igro;)
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
barbari so vedno najvecji sovraznik,ko unicis vse ti ostanejo barbari,da prides v hram slavnih
 

DeletedUser

Guest
barbari so vedno najvecji sovraznik,ko unicis vse ti ostanejo barbari,da prides v hram slavnih

seveda ampak samo pri tebi. Pravzaprav kaj si ti že uničil? Neaktivce?, ker barbari so tvoj največji sovražnik že od začetka si4, uničil pa nisi še vedno nikogar. Nevem sicer kje si našel bedaka, ki ti je na 6tki dal račun, ampak se mi račun smili, ko pomislim kaj boš z njega naredil.
 

deveti

Member
Reaction score
0
seveda ampak samo pri tebi. Pravzaprav kaj si ti že uničil? Neaktivce?, ker barbari so tvoj največji sovražnik že od začetka si4, uničil pa nisi še vedno nikogar. Nevem sicer kje si našel bedaka, ki ti je na 6tki dal račun, ampak se mi račun smili, ko pomislim kaj boš z njega naredil.

hahah spet si em nasmejal do solz:D
 

DeletedUser

Guest
da bom v top 10 ker tja sodim pernati

žal še niso dodali take lestvice kam ti spadaš v vp. Če bi dodali lestvico top barb noblajev, top noblarjev neaktivec, ter top nesposobnežev, bi ti bil na vseh teh na 1vem mestu.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ubijalec124 to ime na vp nikdar nic ni pomenilo le spomnim se to ime kot vohun atasmrku in fluxu:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Fantje lepo se obnašajte, ker se morem učit kr nekaj, kar mi ni všeč, tak da sem slabe volje. Ne želite se mi zdaj zamerit!
 

friks0n

Member
Reaction score
0
Kok govorite da je Sas kr eno pleme, zdej pa govorite da mi pomagajo?:D..dej odločte se kaj boste govorili;)..js ostajam pri istem!;)..
Še mal pa bo šel TI po gobice;)

Drugače pa friks0n, kukr js vem si mel ti eno serijo kjer si pobral 50 barbarskih...ne?:D


Sobočan: pšššt da se ne boš u jezička ugiznu;)..počasi ti raste spet;)..sej ga bomo še mal odstrigli predn zaklučm z igro;)

Ja če jih ne bi jaz pobral, bi jih ti pobral.. in se tako naselil med mano... Saj pravim... Najboljs je sam svoje noblat... al pa seveda barbarske, saj se hitro razvijejo.. 2 tedna pa maš lepo vas, 1/2 deffa al pa napada. za 1 mesec pa popolno vasico, pa se pri nukih prisparas... Deffa pa itak ti ne rabis delat, zato maš glavače, kot so oencm, deveti, ki je na vseh svetovih fail... Najbolj me je nasmejal na sv1. Ko je napisal zakaj zakljucujejo svet če pa še nekateri igrajo pa se upirajo 450M točk :D hahaha :D
 

DeletedUser

Guest
ubijalec124 to ime na vp nikdar nic ni pomenilo le spomnim se to ime kot vohun atasmrku in fluxu:D

a res, a imaš spet halucinacije? Kolikor vem vsako ime pomeni več od gumica in calimero, saj večjega nooba pa še kaj bi lahko tu zraven dodal ni na vp.

PS: Kolko barbark si že pobral na 6tki?, 50?,100?
 

DeletedUser

Guest
pobral jih bom koliko jih rabim,da bom lahko potem uniceval zivo silo

Živo? Če so barbarke, nekativci in internali za tebe živa sila potem že. Ker kaj drugega ti osebno nisi nikoli noblal, pa dvomim da boš, ker se bojiš da te bodo nazaj vgriznili in boš spušil po celi črti.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ja če jih ne bi jaz pobral, bi jih ti pobral.. in se tako naselil med mano... Saj pravim... Najboljs je sam svoje noblat... al pa seveda barbarske, saj se hitro razvijejo.. 2 tedna pa maš lepo vas, 1/2 deffa al pa napada. za 1 mesec pa popolno vasico, pa se pri nukih prisparas... Deffa pa itak ti ne rabis delat, zato maš glavače, kot so oencm, deveti, ki je na vseh svetovih fail... Najbolj me je nasmejal na sv1. Ko je napisal zakaj zakljucujejo svet če pa še nekateri igrajo pa se upirajo 450M točk :D hahaha :D



Tako je, js končujem kr tole ni več podobno igri...sram bilo slovenski narod...

Lep pozdrav
Noob
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ti me lahko vgriznes ......................................................................... pa bom rajs tih
 
Top