Dual

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Zaradi preobremenjenosti rabim zanesljivega in izkušenega igralca, ki bi bil pripravljen igrati z menoj na svetu5. V zadnjih dveh mesecih je veliko napadov in račun bi potreboval biti pod kontrolo 24 ur. Ker je razumljivo, da to sam ne zmorem vabim nekoga , ali tudi dva, ki bi z dobrim namenom sodelovala v zadnjih tednih obstoja tega sveta. l.p. robi
 

bosko1

Member
Reaction score
0
takega borca kot si ti je težko najti

drugače je pa tako na tem računu.3/4 vasi ima kovačijo zbito na 0,uri se lahko samo sulice.ostale vasi bodo to še imele.pa še tip(robi),ko več ne ve kaj bi,me prijavlja podpori,z nerazumljivimi tezami,da igram par računov,da zlorabljam premium in podobno,kot da enkrat ni bilo dovolj,ko so mi vzeli račun

na tem računu ni prihodnosti

samo v vednost.lp
 

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Vaše pleme me napada že dobra 2 meseca. Spustili ste na mene v teh mesecih sogurno 5000-6000 polnih nukov, da se razumemo ne fejkov.
Noblaš potem ko ti ostali pred teboj spustijo po 6-7 nukov, in še to po drugi ali tretji uri zjutraj, ko spim, ostalo kot veš ti posnipam tako tebi kot Teji ali komu drugemu. Glede kovačij boš videv stanje dne 26. 05. , ki si ga izbrav za Dan D.
P.S. Ta dan je namenjen pikniku igralcem VP, za kar dobro veš, da me ne bo na računu. Klub temu da sem iralcu Belinček napisav in ga prosiv da se ta dan vzdržite napadov. A tvoje ponudbe v premium točkah kaže na tvoj karakter. Cilj ne izbira sredstev. A vedi da bom imev nove vasi in boš moral izbrati sigurno še en datum in nabaviti še mnogo premiuma. Ker PIVO smo igralci kjer ne tekmujemo med sabo in si ne mečemo polen pod noge.


Ob tej priliki vabim vse na Šmartinsko jezero dne 26.05. Mi se bomo imeli lepo nekateri bodo pokopavali svoje vojačke.
 

DeletedUser

Guest
Ste res brez hrbtenice če to naredite....
Mene bi bilo sram če bi;)

Očitno nimate niti toliko časti al kaj?
 

DeletedUser

Guest
časti za kaj???kaj pa je kej tacga ce organizerajo piknik???vazno da se bo jel pa pil!!!!!!!!!!:)
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Vaše pleme me napada že dobra 2 meseca. Spustili ste na mene v teh mesecih sogurno 5000-6000 polnih nukov, da se razumemo ne fejkov.
Noblaš potem ko ti ostali pred teboj spustijo po 6-7 nukov, in še to po drugi ali tretji uri zjutraj, ko spim, ostalo kot veš ti posnipam tako tebi kot Teji ali komu drugemu. Glede kovačij boš videv stanje dne 26. 05. , ki si ga izbrav za Dan D.
P.S. Ta dan je namenjen pikniku igralcem VP, za kar dobro veš, da me ne bo na računu. Klub temu da sem iralcu Belinček napisav in ga prosiv da se ta dan vzdržite napadov. A tvoje ponudbe v premium točkah kaže na tvoj karakter. Cilj ne izbira sredstev. A vedi da bom imev nove vasi in boš moral izbrati sigurno še en datum in nabaviti še mnogo premiuma. Ker PIVO smo igralci kjer ne tekmujemo med sabo in si ne mečemo polen pod noge.


Ob tej priliki vabim vse na Šmartinsko jezero dne 26.05. Mi se bomo imeli lepo nekateri bodo pokopavali svoje vojačke.

me zanima koliko si mi posnajpal?????????????
noblam,pa ko imam čas,delam po 12-13 ur dnevno in nimamo vsi toliko časa kot ti

datume nisem izbiral-slučajno pa imam ta vikend čas,potem ga ne bom imel kar nekaj časa

ne dramatiziraj,noben 26.5 nisem izbiral za nekakčen dan d

lp,bosko
 
Last edited:

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Toliko o tem datumu.

žan škorc dne 13.05. ob 16:10
Vseeno bom označu, previdnost je mati modrosti.
Drugač pa moj nasvet. 26. maja bom na pikniku, tako da si izberte ta datum za dan D. do takrat pa vojakov ni dobro pošiljat v smrt.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
žan škorc dne 16.05. ob 21:33
zmenva se tko. greva spat pa jutri dalje. važi.
men naša mal teži da bi rada neki dobila po dolgem časo....kaj praviš na mojo ponudbo.

vedno prosiš za primerje,takrat ko si me prosil zato sem ti ustregel,vedno ti ne morem.pa kot sem rekel,časa imam malo in zato napadam ko imam čas

srečno borec-to pa resno mislil,saj bi vsak drugi že obupal
 

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Ha ha ...to je blo po parih snipanih tvojih plemičev. Valda ne bom do petih zjutri visev na kompu. Lahko se pa vidi kdaj si tisto noč potem uzev vasi.
Vedno ponavljaš da bi rad konec tega sveta. Bila je ponudba da se združimo a tvoj odgovor je v tem stilu.

žan škorc dne 04.05. ob 10:39
ko sekljaš čebulo, se včasih pojavi kaka solza na očeh.
Zato moraš biti hiter in bliskovit.
Misliv sem da si bolj pregmatičen, sam izgleda da ste res sami krvoločneži in revanšisti.
V resničnem življenju to ni lepa odlika.
l.p. robi
bosko1 dne 04.05. ob 10:33
sesekal te bom, a je dovolj jasno!
žan škorc dne 04.05. ob 10:24
Sicer ne nabavljam veliko premiuma, zgolj zaradi ugodnosti ,ki jo ponuja igra in ne za gradnjo ali kajpodobnega, ker imam otroke ,ki bolj potrebujejo kako stvar. situacijaje pa nasljedna.
čez mesec odhajam na morje do konca avgusta in kot sem reku...rad bi nehu tale svet. če ne mislite osvajat barbark in osvojiti ta svet ne vem kaj delate. jest pošteno igram in sem dosti aktiven....nisem vam pa v nobeno napoto do zmage. zato me pustite na miru ker nobenemu nič nočem. kdor me pač napade, se pa valda branim. in vasice ste začel prevzemat v moji cerkvi. tud sam bi lahko kako pa pač nimam interesa. če misliš da te ogrožam in sem vam kamen spotike pri končni zmagi pol me boš pač napadav.
Tako sem razumev tvoj odgovor ,če je drugače mi lahko bolj po domače razložiš. l.p. robi
bosko1 dne 04.05. ob 10:15
vidim tvoj odgovor. ni več treba nabavljat premiuma, ga ne boš več rabil na tem svetu
žan škorc dne 04.05. ob 10:10
lej če me ne misliš noblat od znotraj in je to samo kot osvajanje teritorija ni blema. upam da zavzemaš samo zaradi procentov. če se dogovoriva ni blema in prenehamo z napadi. vsaj med nama. men bi tudi bilo všeč da čim prej končamo svet. l.p. robi
bosko1 dne 04.05. ob 10:08
lahko te obišče 400 nukov za začetek, če želiš. odločitev je tvoja. naslednji tvoj napad vzamem kot pritrdilen odgovor.
 

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Vsem ki ste se javili za duala resnično hvala, samo je taka faza igre ,kjer bi morav 100% poznat in zaupat. Podatki so včasih preveč dragoceni. na tem svetu pa zaupam samo 4-5 igralcem. bom probu sam kokr bom lahko.
 

DeletedUser

Guest
časti za kaj???kaj pa je kej tacga ce organizerajo piknik???vazno da se bo jel pa pil!!!!!!!!!!:)

Nič takega nebom napisal ker bo pregrobo...

BZJV nima časti če ga bodo lih tkt napadl k bo na pikniku in ga nebo na računu... Nimaš dovol IQja da bi prebral?
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam z teboj whyoun00b, tudi sam vem da je piknik na soboto.. In da bo zan skorc 100% prisoten.. Dobra prilika za sovraznike, ampak tisti ko bo napadel bo le "dokazal" da v času neaktivnost je "sposoben" vasico prevzeti... :D :D :D

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
Bom tud jest rajs kr tih!!!Drgac mam pa mal vec IQ-ja kukr ti se predvsem v RL:)
 

DeletedUser

Guest
sej mi noben ne rab!!!!jest sam vem katero delo opravlam, kero solo sm naredu, kok knjig sem prebral, stvari se nauču,....res je pa da si se nism su nikol zmert IQ
 

DeletedUser

Guest
...IQ testiranje...
na tej povezavi se lahko prijaviš in Te bodo prijazno obvestili kje in kdaj bo testiranje :D

...sicer pa ~ glede teme...
Žan, saj nikjer v pravilih ne piše, da ne bi smel igrati VP tudi na pikniku :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pejdi ti na piknik pa spilej vp.Vsi te bodo imel za najvecjo budalo!!!drgac pa robi rajs uziva v hrani pa se tud mal posveti druzini in prijateljem kokr da skus za racunalnikom gnije tko kukr nekateri(buco)!!!
 

bosko1

Member
Reaction score
0
no še nekaj skoraj vsi moji napadi prihajajo 27 in 28.5.,sem ti ustregel in škoda je dramatizirat nekaj.vedno sem bil fer in bom,čeprav so ven prišle vsakršne zgodbe

sicer pa bilo res boljše se posvetit družini in življenju,kot pa čepeti tu gor-brezveze je čas zapravljat tu go
lp,bosko

p.s -pišem samo zaradi tega,ker me je že parkrat škorc prijavil podpori,nekateri veste kako je to
 
Top