Dual

DeletedUser

Guest
Martin Landau soigralcu Mattu Damonu v filmu The Rounders said:
Lev preživi tako, da je lev, miš pa tako, da je miš.

:rolleyes: ...grem v razmišljanje: kaj pomeni "preživeti" in kaj "živeti"... :confused:

PS
...medtem se pa (nekateri) poizkusite "sprijazniti" s tem...:
da Vojna plemen pozna samo nekaj
aktivnost
...dokler nisi pripravljen~a "delati" na računu štiriindvajset ur na dan, vsak dan...
oziroma sodelovati v dvo (12 ur/dan, vsak dan) ali tro (8 ur/dan, vsak dan) izmenskem "delu" na računu
...je (po mojem mnenju) nesmiselna izguba časa "barantanje" z uporabljanjem pomenov in besed...
kot so "sposobnost", "znanje", itn. vse s čimer bi se lahko opisala "kakovost" "igranja"
(oziroma "kakovost" igralke oziroma igralca)
PS, PS~ja
...vsekakor je (do takrat) (dokaj) "neprimerna" uporaba tudi pre~čudovite besede "sodelovanje"...


...Žan (in drugi, drugič v podobnih in drugačnih situacijah)...
ne kot kakršnakoli "tolažba", ampak kot dejstvo
...uživaj (na pikniku) in se ne ubadaj s tistim česar ne moreš spremeniti...
ko/če boš spet na računu, nadaljuj~eš (z igranjem) s tistim kar Ti bo "ostalo"

...toliko "sposobni" pa le niso...
da bi si lahko pridelali kaj bistveno pomembnega
(kaj šele da bi bili sposobni izbrisati Ti račun)

...dober tek... :)
 
Last edited by a moderator:

bosko1

Member
Reaction score
0
Sicer pa tvoji napadi naj ne bi prišli na današnji dan, mater se hitro zagovorimo :) Sem le mislil, da si mož beseda... :eek:

Lp MIKI

a ne znaš brat
skoraj vsi moji napadi prihajajo 27 in 28.5
večina napadov.oddaljen sem čez 90 ur z nekimi nuki

če znaš štet ti pa lahk počljem kldaj pride večina,samo moraš znat štet čez 200 ali več-

sicer pa ker nos vtikaš tam kjer ti ni mesto za tebe to nebi smelo bit problem
 

DeletedUser

Guest
a ne znaš brat
skoraj vsi moji napadi prihajajo 27 in 28.5
večina napadov.oddaljen sem čez 90 ur z nekimi nuki

če znaš štet ti pa lahk počljem kldaj pride večina,samo moraš znat štet čez 200 ali več-

sicer pa ker nos vtikaš tam kjer ti ni mesto za tebe to nebi smelo bit problem

Ne da ni moj problem, čeprav ne igram. Sem vedel, da je piknik in tudi se ga udeležil. Ti si pa 1000 premiuma ponudil tistemu za nagrado, kdor bo čim več vasic od Škorca prevzel. Tako, da si me dejansko že s tem razočaral in dokazal, da pojma nimaš v Vojni plemen... Namesto, da bi sam ponoblal ostalim ponujaš nagrade... in to na dan piknika :D

No, vsaj lahko se ti zahvalim smo na tvoje stroške piknik imeli :)

Lp MIKI
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Ne da ni moj problem, čeprav ne igram. Sem vedel, da je piknik in tudi se ga udeležil. Ti si pa 1000 premiuma ponudil tistemu za nagrado, kdor bo čim več vasic od Škorca prevzel. Tako, da si me dejansko že s tem razočaral in dokazal, da pojma nimaš v Vojni plemen... Namesto, da bi sam ponoblal ostalim ponujaš nagrade... in to na dan piknika :D

No, vsaj lahko se ti zahvalim smo na tvoje stroške piknik imeli :)

Lp MIKI

kje ti to pobiraš
nobenemu nisem obljubil nič in noben nebo dobil nić,ker to je laž
na moje stroške nisi dobil nič-cepec,če misliš da si žrl na moje stoške-bolan si ja

sam drugega kot lepit nepomembnih lestvic itak ne znaš.imaš se za najboljšega-ja samo samo za svojo rit gledaš,da bi komu pomagal kaj -to ti je izpod časti.daleć si od tega da si najboljši.
mogoće pa pridem na sv9-na stran calimera,da ti dokažem kak si-daješ mi izziv

na take kot si ti se jst enostavno poščijem
 

DeletedUser

Guest
kje ti to pobiraš
nobenemu nisem obljubil nič in noben nebo dobil nić,ker to je laž
na moje stroške nisi dobil nič-cepec,če misliš da si žrl na moje stoške-bolan si ja

sam drugega kot lepit nepomembnih lestvic itak ne znaš.imaš se za najboljšega-ja samo samo za svojo rit gledaš,da bi komu pomagal kaj -to ti je izpod časti.daleć si od tega da si najboljši.
mogoće pa pridem na sv9-na stran calimera,da ti dokažem kak si-daješ mi izziv

na take kot si ti se jst enostavno poščijem

1. Jaz sem drugačne informacije.. :) To da sem jaz bolan, bi lahko verjetno drzalo...
2. TO pa da jaz lepim nepomembne lestvice, uh kje kaj sem to prelepil.. :D
3. To, da sem imam za najboljšega. :eek: Od kje ti te ideje ? Sem mogoče to javno, kdaj izrazil?
4. Da, gledam samo na svojo "rit" mislim, da bi o tem lahko več povedali igralci sveta 7. Ki me zelo dobro poznajo, še posebej glede pomoči nukov, obrambe in svetovanja... :rolleyes:
5. Zaradi mene, lahko gospod boško prideš na sv10 ali sv15... me niti ne interesira... si dokazal dejansko kakšen človek si oz. oseba.
6. Na take kot sem jaz lahko ti enostavno se obrneš ali ignoriraš moje besede, to pa da se "posciješ" kot si sam napisal... Bi pa osebno izrazil svoje mnenje, da si še enkrat dokazal kakšna oseba v resnici si!!!

Lp MIKI
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Kar pridi bosko te čakam da jih zavedno naucimo pameti

pridem,takoj po koncu sveta 5,pa še par hudih bom s seboj potegnil,pa se dobimo na fronti in bomo videli kdo je iz kakšnega testa

napadem pa itak najprej najboljše

ne bem kje se je ta miki vzel,da me bo ućil pameti in mi govoril kaj je prav in kaj ne.ponavadi se bi najprej moralo pomest pred sbojimi vrati gospod miki.tam imaš verjetno posla ful

gospod miki lahko tudi prilimam tvoje lestbice ki si jih limal gor,kakor tudi pogovor,kako si me prosil naj ti pomagam zrušit motorko-to ti je bil plan gospod miki.mogoče bo pa koga zanimalo vse to.vse to čuvam na skvpu gospod miki in mislim,da bi tudi motorka rade volje to videl
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
pridem,takoj po koncu sveta 5,pa še par hudih bom s seboj potegnil,pa se dobimo na fronti in bomo videli kdo je iz kakšnega testa

napadem pa itak najprej najboljše

ne bem kje se je ta miki vzel,da me bo ućil pameti in mi govoril kaj je prav in kaj ne.ponavadi se bi najprej moralo pomest pred sbojimi vrati gospod miki.tam imaš verjetno posla ful

Bosko miki ne igra več s9...
 

DeletedUser

Guest
pridem,takoj po koncu sveta 5,pa še par hudih bom s seboj potegnil,pa se dobimo na fronti in bomo videli kdo je iz kakšnega testa

napadem pa itak najprej najboljše

ne bem kje se je ta miki vzel,da me bo ućil pameti in mi govoril kaj je prav in kaj ne.ponavadi se bi najprej moralo pomest pred sbojimi vrati gospod miki.tam imaš verjetno posla ful

gospod miki lahko tudi prilimam tvoje lestbice ki si jih limal gor,kakor tudi pogovor,kako si me prosil naj ti pomagam zrušit motorko-to ti je bil plan gospod miki.mogoče bo pa koga zanimalo vse to.vse to čuvam na skvpu gospod miki in mislim,da bi tudi motorka rade volje to videl

Gospod boško, ti kar prelepi.. Seveda sem zelel da ukinem motorko... Saj je bil zelo krivičen glede prejšnih blokad, jaz vedno stojim za svojimi besedami... nisem kot vi, ki obtozujete.. Ko pa treba prelepit kakšen dokaz pa vse utihne.. Vse kar si napisal glede motorke se popolnoma strinjam...

Kot drugo pa te jaz ne učim pameti, le pokomentiral sem tvoj post da ti napadi ne hodijo na 26.5.2012, kar je bila dejansko laž. Saj ne lažeš meni ali ostalim tukaj na forumu ampak sam sebi... Če si boljši od mene, si pač "boljši" .. Svet se ne bo porušil... Obstaja veliko dobrih igralcev, eni so slabši, nekateri boljši.. Eden mora biti poraženec... Ampak potem se postavi vprašanje, če poraženec prizna svoj poraz, kajti takšnih igralcev je zelo malo, da priznajo svojo zmoto...

ne bem kje se je ta miki vzel,da me bo ućil pameti in mi govoril kaj je prav in kaj ne.ponavadi se bi najprej moralo pomest pred sbojimi vrati gospod miki.tam imaš verjetno posla ful

Moje delo, je dejansko že končano. Kar sem lahko naredil, sem naredil ostalo je le noblanje neaktivcev in barbarov... :D
Zdaj je vse odvisno od naše ekipe ali bomo svet zaključili do julija ali pa bomo neaktivni kot večina v tvojem plemenu na si5...

Lp MIKI
 

bosko1

Member
Reaction score
0
sploh ne veš kaj govoriš.

mah pustil te bom na miru-živiš v svojem svetu.

cepec
 

DeletedUser

Guest
sploh ne veš kaj govoriš.

mah pustil te bom na miru-živiš v svojem svetu.

cepec

Dejansko zivim v Sloveniji, glede zalitev sem ti ze napisal.. Si pač otrok in se ne znaš izraziti drugače kot pa da napišeš kaj zaljivega.. Osebno ti nič ne zamerim.

Važno pa je v vsem tem, da vemo kaj ti govoriš... :eek:

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
bosko1 said:
napadem pa itak najprej najboljše

...[NICK]bosko1[/NICK] "laže"...
mene še ni (nikoli) napadel
[SPOIL]...aja...
je potrebno opozoriti, da je to "ironija" (!?)[/SPOIL]
 

bosko1

Member
Reaction score
0
gospod miki.z svojimi lažmi ki jih pišeš tu gori ne boš dosegel nič

1 laž nagrada 1000 premiuma (bolan si-misliš da ležim na denarju)
2 laž nikoli nisem rekel da 26.5 ne pridejo moji napadi,temveč da glavnina prihaja 27. in 28.5.sicer je pa vseeno-obstajajo tudi čuvaji a ne mr.perfect
3 spravil si se na mene z razlogom ker si bil na pikniku,ki ga je organizirala ženska,ki je hotela na sv5 končat server brez boskota.pleme brez boskota in na pikniku so bili vsi nbjeni kamerati,ki so potem ko jim ni uspel puč na sv5,brisali račune.to so ta mene izdajalci,med katere spadaš tudi ti.ko si še igral sv5 si igral na 2 straneh.klasični prevarant,izdajalec,človek s katerim nebi in tudi ne bom nikoli odigral bilo kateri svet
4.obkrožnica za napade je bila napisana v sredo in sicer za napade na dejson in žan škorc.na računu dejson pomaga prav omenjena ženska-organiziratorka piknika,obkrožnica je bila napisana z namenom,da organizatorki popopram piknik,kot je ona popoprala vs5.škorc je pa že dolgo tarča in ravno račun dejson ga najbolj fila z defom.
5.na žan škorc ni bila narejena nobena akcija(naslednja laž),igralec je pod hudimi napadi že več kot 2 meseca.o tem igralcu lahko povem vse najboljše.je pravi borec in lahko bi se naučil kaj od njega.za mene je najbojši na tem svetu
6.na piknuku sem bil verjetno glavna tema prav jst in njihov neuspeli poiskus,zato so posledično brisali vsi račune,ker so videli,da so naredili napako in boljše je brisat račun kot pa prosit za vrnitev.ponos je vendar ponos.za mene pa so in bodo izdajalci(tak si tudi ti gospod miki)
7.sicer pa bi kot član podpore naredil premirje,saj veš da to tudi obstaja(bolno je da taki delajo in vodijo to igro,kje je tvoja nepristranskost)
8 predlog naj se ga ne napada je škorc poslal v četrtek našemu vodji belinčku,toda on to počne dostikrat.ko mu zmanjka vojske piše,da ga naj pustimo,da si opomore,sam to kasneje izkoristi in pobere vasice našim manj aktivnim igralcem,tudi ko sem pošiljal noble piše da ga nebo in ogromnokrat sem ga poslušal in poslal šele ko se je vrnil(zato miki ne pametuj)


s kakimi se družiš tak si.(z izdajalci-izdajalec)

lp.bosko
 

nekaj11

New Member
Reaction score
0
:)Najprej en lep pozdrav, vsem skupaj ,ki me poznate (ali pa se me spovnite).
Šele danes odkril tale forum (pa brez zamire nikol me prej me ni to zanimal).Res me žalostijo take misli :
ker si bil na pikniku,ki ga je organizirala ženska,ki je hotela na sv5 končat server brez boskota.pleme brez boskota in na pikniku so bili vsi nbjeni kamerati,ki so potem ko jim ni uspel puč na sv5,brisali račune.to so ta mene izdajalci,med katere spadaš tudi ti.ko si še igral sv5 si igral na 2 straneh.klasični prevarant,izdajalec,človek s katerim nebi in tudi ne bom nikoli odigral bilo kateri svet
Včasih se sprašujem ,če res nisem bil bolnik, da sem sploh igral to igro?Žali me ,da negdo tako misli o men ,da sem sodeloval v nekih pučih itd.Ne ni bil puč, samo drugačno razmišlanje nekaterih ,ker se kljub opozorilom, da imamo ogromno neaktivnih članov ,ki bi jih enostavno zamenjali za zelo dobre igralce, ki so bili pri nasprotniku. Ne razumem tega, zakaj se tega ni storilo ,če so to v plemenu želeli tisti ,ki so bili dejansko naj bolj aktivni ???? Res ,da je vodstvo zato ,da odloča, ampak nekje se mora končati ,misenost posameznika.Tudi sam sem prišel k vam od sovražnika ter se dobro boril za to novo pleme (v čem je potem POANTA da hentqa nisi mogel sprejet). Hoteli smo zaklučit s tem server ,da bi lahko šel po 2 letih mirno na dopust ter, da bi užival real life,ter potem mogoče ,spet na zimo zaigral v kakem novem plemenu.TO JE TO KAR SE IZDAJALSTVA TIČE!!! Tu sem res jezen nate.
2. Kot vsi drugi ,si tudi ti bil povabljen
s kakimi se družiš tak si.(z izdajalci-izdajalec)
PROSIM ,da bilo gdo ki je bil na pikniku ne bi mislu ,da je bil izdajalec vedno ste dobrodošli pri meni v Celju tudi ti Boško!!!!Piknik je bil namenjen samo DRUŽENJU ,kaj pa je gdo ponujal ,ali zakaj so se izvršili napadi na te datume pa sploh tu nima pomena .
3.
.na piknuku sem bil verjetno glavna tema prav jst in njihov neuspeli poiskus,zato so posledično brisali vsi račune,ker so videli,da so naredili napako in boljše je brisat račun kot pa prosit za vrnitev.ponos je vendar ponos.za mene pa so in bodo izdajalci(tak si tudi ti gospod miki)
ne nisi bil ,glavna tema je bila lepota deklet,dobre hrane ,veliko pijače ,ter neki bivši vodja plemena z njim smo pa meli itak največ dela (ALKOHOL!!!)
4.
4.obkrožnica za napade je bila napisana v sredo in sicer za napade na dejson in žan škorc.na računu dejson pomaga prav omenjena ženska-organiziratorka piknika,obkrožnica je bila napisana z namenom,da organizatorki popopram piknik,kot je ona popoprala vs5.škorc je pa že dolgo tarča in ravno račun dejson ga najbolj fila z defom
Organizator sem bil jaz, ona je vse bolj poznala ter se je menla po tel za udeležbo.POPOPRANO nč ni bilo, bilo je pa kar malo slano ,samo dalo se je po tem pit.
5.Zakaj tako obnašanje Boško od tebe si res bil tako grdo izvan ?Prebral sem samo tole stran ne cel forum in slab občutek sem dobil o tebi ,da sem to vedel nikoli ne bi nehal ,brisal sem račun pa zaradi tega ,ker ga nihče ni hotel od vaših vzet škoda mi ga je blo enostavno zbrisat.Kot sem rekel to je bila moja največa napaka kar sem jih storil v tej igri enega škorca (oprosti prijatelj:) Ne morete pohrustat, kako bi šele mene ter ostale .Po drugi strani pa imam sej malo več časa zase.
GRDO JE ČE O NEKOM GRDO GOVORIŠ PA NISI PREPRIČAN !!!!!!(zato sem imel v profilu napisan ,da sem srček heehehh)
ZBERI res pogum, ker po takem pisanju ga boš res rabil pa pridi na naslednji piknik osebno ti bom stregel ampak res stregel kot prijatelju ,soborcu.POKAŽI ,da si kot v igri dober kot strela,ter požri ponos in se z nami manj vrednimi ,vsedi dol pojej kaj ter nazdravi.Včasih spominjaš na nekega mojega soseda, ki mi je zmeraj kazal jezik čez ograjo,nisem ga mogel dosečt takrat.Ko smo zrasli sma postala dobra frenda. Hodila na pir ter okrog (sam ne vem zakaj nikol nisem tako užival, kot takrat ,ko sem mu dejansko sestro na zadnjih sedežih princa nategoval,MOGOČE JE BILA TO FUSTRACIJA Z OTROŠTVA)
6 .miki muki ,car si (ko sem poslušal tebe jas nimam pojma o igranju),sploh ne vem kako sem tako daleč prilezel ,če se spovnim tega, da na začetku, ko sma ostanovila svoje pleme z nezo666 nisma znala poslat ,povabila nekomu, da prestopi v pleme hehehehehehehe
7.nezo666 ti si pa itak osebnost ,tako da drgač ni šlo, res sem srečen ,da sem spoznal nesojenega brata heheheehh
8. IGRATI VOJNO PLEMEN : 10e NA MESEC
DVIGNAT ZID ZA 20:200 PREMIJUM TOČK
VKLOPIT ORGANIZATORJA VASI:30 PREMIJUM TOČK
SEDETI NA DVOSEDU, PRED KOČO PITI VODKO,TER GLEDATI SONČNI VZHOD Z JANO: NEPRECENLJIVO

9 Jana ti pa ostani kot si :BILO JE VREDNO veš kaj mislim!!!!!
hvala ti!

VSI KI STE SE UDELEŽILI PIKNIKA PA RAZUMITE NISTE IZDAJALCI ,ČE RABITE POMOČ MAM 5 SULIC V VASI :):)
 
Last edited:

nekaj11

New Member
Reaction score
0
matjazinho SORI DA NISEM VEDEL DA SPET IGRAŠ BI BIL PRAV TAKO POVABLJEN

LP
ANDREJ
 

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Za tole sem siguren Boško in zaradi tega sem samo zaprosiv za mnenje, če je stvar po predpisih in nisem prijavil kot zlonamerno...oziroma sem sploh odstopiv od prijave.
Res smo malo zašli z to debato. Je pa tako vsi ki še vztrajamo na 5tki bomo na koncu zmagovalci. Ostalo sem zvedel od drugih.

bosko1 dne 12.05. ob 00:18
zaradi velike neaktivnosti v plemenu sem se odloćil,da nagradim aktivne člane plemena
in sicer:
-nagrado dobijo tisti trije,ki bodo ponoblali največ vasi zan škorc in dejson

nagradna igra velja do petka 18.5 2012 do polnoči,do takrat mi posljite rezultate,ki jih bom seveda preveril in nagradil prve tri s 200,100 in 50 PP

če se bo stvar obnesla naslednji teden ponovim igro,sam v tej igri ne sodelujem

veselo noblanje
čp,bosko1

Drugače res nismo na pikniku nikogar omenjali prav posebno moram pa povedat da je bilo res lepo spoznati tako veliko novih ljudi, ki nam je ta igra skupna in smo našli tudi veliko drugih življenskih tem za pogovor.
Hvala organizaterjem za ta lep dan ki smo ga preživeli. Posebno žar je bil odličen in okusen kot tudi vse solate. Upam da se zopet srečamo vsi skupaj še kdaj in verjamem da bomo pozabili na vso slabo voljo ,ki jo tukaj stresamo.
 

nekaj11

New Member
Reaction score
0
Upam da se zopet srečamo vsi skupaj še kdaj in verjamem da bomo pozabili na vso slabo voljo ,ki jo tukaj stresamo.
Otem vam pravim ,igrica je igrica ,dejansko spoznat nekoga iz oči v oči ter mu pogledat v oči ,se nasmehnit.... Lastnik koče kamor sem odšel danes po žar, vas kljub( skeptičnem kako bomo skupaj, če se pol nas ne pozna ),vabi kadar koli.Z nasmehom na obrazu pravi :toliko ljudi z različnih koncev, pa se tako dobro razume, klepeta...... to si ne bi mislil to ni res !!! Preprosto vzhičen od navdušenja .
 

DeletedUser

Guest
gospod miki.z svojimi lažmi ki jih pišeš tu gori ne boš dosegel nič

1 laž nagrada 1000 premiuma (bolan si-misliš da ležim na denarju)
2 laž nikoli nisem rekel da 26.5 ne pridejo moji napadi,temveč da glavnina prihaja 27. in 28.5.sicer je pa vseeno-obstajajo tudi čuvaji a ne mr.perfect
3 spravil si se na mene z razlogom ker si bil na pikniku,ki ga je organizirala ženska,ki je hotela na sv5 končat server brez boskota.pleme brez boskota in na pikniku so bili vsi nbjeni kamerati,ki so potem ko jim ni uspel puč na sv5,brisali račune.to so ta mene izdajalci,med katere spadaš tudi ti.ko si še igral sv5 si igral na 2 straneh.klasični prevarant,izdajalec,človek s katerim nebi in tudi ne bom nikoli odigral bilo kateri svet
4.obkrožnica za napade je bila napisana v sredo in sicer za napade na dejson in žan škorc.na računu dejson pomaga prav omenjena ženska-organiziratorka piknika,obkrožnica je bila napisana z namenom,da organizatorki popopram piknik,kot je ona popoprala vs5.škorc je pa že dolgo tarča in ravno račun dejson ga najbolj fila z defom.
5.na žan škorc ni bila narejena nobena akcija(naslednja laž),igralec je pod hudimi napadi že več kot 2 meseca.o tem igralcu lahko povem vse najboljše.je pravi borec in lahko bi se naučil kaj od njega.za mene je najbojši na tem svetu
6.na piknuku sem bil verjetno glavna tema prav jst in njihov neuspeli poiskus,zato so posledično brisali vsi račune,ker so videli,da so naredili napako in boljše je brisat račun kot pa prosit za vrnitev.ponos je vendar ponos.za mene pa so in bodo izdajalci(tak si tudi ti gospod miki)
7.sicer pa bi kot član podpore naredil premirje,saj veš da to tudi obstaja(bolno je da taki delajo in vodijo to igro,kje je tvoja nepristranskost)
8 predlog naj se ga ne napada je škorc poslal v četrtek našemu vodji belinčku,toda on to počne dostikrat.ko mu zmanjka vojske piše,da ga naj pustimo,da si opomore,sam to kasneje izkoristi in pobere vasice našim manj aktivnim igralcem,tudi ko sem pošiljal noble piše da ga nebo in ogromnokrat sem ga poslušal in poslal šele ko se je vrnil(zato miki ne pametuj)


s kakimi se družiš tak si.(z izdajalci-izdajalec)

lp.bosko

Ko si bil še mali otrok, si moral res na glavo pasti... Glavna tema piknika je bil acumenov šef te igre :) Ti še zdaleč nisi bil v naših besedah... + udelezil sem se piknika, da se spoznamo in ne mešam RL z vojno plemen + ti mene ne poznaš niti 5% ... kot drugo pa nikoli v življenju si ne bi želel biti s teboj v plemenu, kvečjemu si ti želiš biti JAZ, kar pa še v naslednjih 5 stoletjih ne boš mogel biti :D

Lp MIKI
 
Top