Pogovor o svetu 13

DeletedUser

Guest
Tole kar j napisal mr.noob je res zalostno ampak resnicno. Podpora in vsi drugi zraven npr.motorka delajo android aplikacije in iOS aplikacije namesto da bi naredili igro boljso in postenejso. Re nevem kam bo tole pripeljalo. Na kpncu bo sv14 in 100igralcev od tega 30ki imajo veze pri podpori. Se opravicujem za tole ker je tema drugacna.



Glede sv13 ker je pogov o tem pa lahko recem samo to da iz si6 sem sel z veseljem da se vrnem. Zdaj sem se vrnil na si13 in ko gledam kaj se dogaja lahko samo obhajam spomin na sv6.. Tisto so bile vojne ne pa tele privilegije itd. Pa ne jocem ce so BEER-ovci prvi pa nic samo povem svoje in mislim da se jih bo dosti strinjalo. Mogoce tudi kaksen BEER-ovec ki bo dosi posten. Pa lep vecer se naprej.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Ej nubonja, nebom niti bral celega tvojega posta ker je spet samo sranje in obtoževanje kako nam podpora pomaga in nevem kaj itd itd... Nataši sem že od začetka sveta govoril, kaj prinaša noob - smeti. Takrat me ni poslušala, sedaj ko pa vidi da se pol plemena obrača proti njej zaradi smeti (nooba in podrepnikov) pa ji je počasi jasno, da so imele moje besede pomen. Glede nekega obtoževanja da nam podpora pomaga pa nevem kaj pa se sploh nebom spuščal v to, ker če vas nekdo znobla je itak vedno podpora kriva, čeprav si ti nesposoben - govorim na splošno, da se neboš Mr. nubonja čutil ogroženega.


LP
 

DeletedUser

Guest
Na Hrvaškem serverju ali nasploh se to drugje ne dogaja očitno se lahko samo pri nas... lahko rečemo sam tužno -.- ....
 

DeletedUser

Guest
Sreca da ni Ubijalca na si13 xd fantje zasli smo s teme :) torej beerovci s pomocjo ali pa brez to do zdaj nevemo so prvi.
 

DeletedUser

Guest
Ubi bo že še prišel... brez skrbi ....

Sploh ne vem zakaj mate neko VP obtoževanje. Noob jaz sem ti pa itak že na s10 povedal, da boš dobil svojo porcijo. Ko so bli nukci na poti si pa začel zgago delat, da bu fasu ban in se rešu prvih napadov.
Da dam primerjavo z našimi slavnimi tajkuni. Vsi vemo, da so kradli in zakrivali svoje kraje. Potem pa še reče določen folk, da če ni dokazov naj se jih izpusti. Je to pravično? Enako je pri tebi. Če nekdo začne izkoriščat sistem naj se ga bana na tak način, da ga bo najbolj bolelo. In to je doletelo nooba.

Kar se tiče poslane vojske. Kustos kaj takega od tebe pa res ne bi pričakoval. Vsaj za vas sem mislil, da boste odigrali eno pošteno partijo. Sem se vrjetno zmotil.

Pri slovencih je vse nalezljivo...hudobija pač nima meja...
 

DeletedUser

Guest
Na slovenskem serverju ne moreš nikoli pričakovat poštene igre....
 

DeletedUser

Guest
No tu se motiš. Je bilo nekaj plemen, ki so od začetka do konca vlekla fer igro in niso dupuščala hudobij. Eno pleme še obstaja...za kaj več pa nisem prepričan...
 

kustos

Member
Reaction score
0
Sem ti napisal, da ga nisem bral, ker je brez pomenski, tvojih 30 vrstic bi dal lahko v 3 besede. Natašo nismo obrnil, Nataši smo odprl oči, pisal sem ji ko si bil še vodja HT 2, da je Noob lider plemena, da se vse igra po njegovih notah, sedaj razume o čem sem govoril.

Žalil sem te? Oprosti gospod Nikolaj I. Res se ti iz dna srca opravičujem. Upam da me boš razumel.

To sporočilo, ki pa si ga pisal plemenu HT in podplemenom (vsem igralcem) pa je res mal bedno, vsaj men bi blo, po vrhu vsega pa si še smešen, pol stvari govoriš na pamet, igralcev Jezota in seenega ni prodala, ker smo imeli akcijo na njiju še preden smo se karkoli pogovarjali za NNP! Nekatere stvari govoriš zato, da bi igralcem ki ne vejo za kaj se gre, le kakšno stvar malo bolj povečal in napihnil, da bi mogoče pri njih vžgalo, ker se nemoraš igrat tle spodej z nami lobiraš igralce in iščeš okrepitve, jasno, tut js bi jih samo ne na tak način.
 

kustos

Member
Reaction score
0
To sploh nima veze, če nista na isti celini sploh ni problem, na koncu se itak reši..
 

DeletedUser

Guest
Sama kregarija. Vcasih so se sam nasi vojakci kregali na zunanjih forumih pa smo se z in game sovraznikih pogovarjali kot prijatli ne pa takp kot danes.. Dokler ni slabsi odnehal z 0 tockami in dnevnim odlicjem za branilca dneva. Ce bi bilo tako bi se na vp vrnilo veliko starih "projev".
 

kustos

Member
Reaction score
0
Seveda ne, ker iščeš BAN vedno ko se začne :D Noob ko Noob! :D



Lep večer.
Se vidiva jeseni.
 

DeletedUser

Guest
kustos na igre123 imas psr iger primernih zate. Lep vecer se naprej.
 

DeletedUser

Guest
Noob še predobro vem kaj se je dogajalo na s10. Prekužil sem te v enem tednu. Sicer je pa čudno, da ima tudi tvoj bivši dual Jan čez zate precej za povedat. Predvsem da si zajebal vajin račun, in da mu na koncu niti računa ne daš nazaj.
Kar se dogaja s podporo in da dela z zamikom..ja kdo bo pa s takimi japeki kot si ti delal hitro??? Itak je jasno da si to rekel pred napadom, ko ti je voda že zalivala grlo.

Jaz pa sem kak mesec pred tvojim izbrisom opozoril nekaj kolegov, ki so bili del poznejšega BEER kaj bo, ko bo prekipelo večini plemena. Ko je začelo pokat pa so rekli, da so bedaki, ker me niso prej poslušali.

Skratka oseba vredna spoštovanja si...če greš duala zajebat, hkrati pa pol plemena prestopi, ker te imajo že poun kufer. Bravo tiran.

PS. Kmalu se srečamo v kočevju :)
 

DeletedUser

Guest
Tole kar j napisal mr.noob je res zalostno ampak resnicno. Podpora in vsi drugi zraven npr.motorka delajo android aplikacije in iOS aplikacije namesto da bi naredili igro boljso in postenejso. Re nevem kam bo tole pripeljalo. Na kpncu bo sv14 in 100igralcev od tega 30ki imajo veze pri podpori. Se opravicujem za tole ker je tema drugacna.



očitno si vlek idiot ker ti ni jasno da podpora ne deluje sama od sebe in dobiva ukaze iz nemčije. in aplikacijo so morali nardit kr so dobil takšen ukaz !!
če ti pa ni jasno zakaj iz nemčije ?? zato ker so nemci naredl vojnoplemen..in to bi lahko videl če bi si prebral sporočilo ob 10 obletnici vojne plemen..
zdej pa tih bot pa najprej malo preberi o igri ki jo igraš ker očitno nimaš pojma..
 

DeletedUser

Guest
Tole kar j napisal mr.noob je res zalostno ampak resnicno. Podpora in vsi drugi zraven npr.motorka delajo android aplikacije in iOS aplikacije namesto da bi naredili igro boljso in postenejso. Re nevem kam bo tole pripeljalo. Na kpncu bo sv14 in 100igralcev od tega 30ki imajo veze pri podpori. Se opravicujem za tole ker je tema drugacna.



očitno si vlek idiot ker ti ni jasno da podpora ne deluje sama od sebe in dobiva ukaze iz nemčije. in aplikacijo so morali nardit kr so dobil takšen ukaz !!
če ti pa ni jasno zakaj iz nemčije ?? zato ker so nemci naredl vojnoplemen..in to bi lahko videl če bi si prebral sporočilo ob 10 obletnici vojne plemen..
zdej pa tih bot pa najprej malo preberi o igri ki jo igraš ker očitno nimaš pojma..

očitno neveš da sem jaz včasih bil del podpore in vem o podpori več kot ti. Samo to ti povem. Če pa ne verjameš pa lahko preveriva.
 
Top