Pogovor o svetu 13

DeletedUser

Guest
Sej zato ker je delo podpore takšna je bed igrat sploh slovensko vojno plemen. Nevem kako je na tujih ampak na .UK se to ziher ne dogaja oz na .COM... Zato bo treba začet igrat na drugi serverjih.:) Realno
 

DeletedUser

Guest
Prvi dokaz, ki bo objavljen, da se to res dogaja ...... in že nas ne bo več ...., kar v tri dni ne smemo obsojat.

Pa dobro igro vsem! :)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Men je ta Mr. Noob tko smešen, če bi se mu na kakšnem drugem svetu to zgodilo kar se mu je na s13 bi že zdavnaj nehal, tule pa bo grizel do konca ker mu Ego ne pusti, da bi ga BEER premagal :rolleyes:
 

Suco

New Member
Reaction score
0
Men je ta Mr. Noob tko smešen, če bi se mu na kakšnem drugem svetu to zgodilo kar se mu je na s13 bi že zdavnaj nehal, tule pa bo grizel do konca ker mu Ego ne pusti, da bi ga BEER premagal :rolleyes:

Očitno si ti isti...da ti ego neda ....da bi že nehu kr naprej po ustah vlačit Mr. Nooba, res ste dolgočasni že vsi s tem.
 

DeletedUser

Guest
fantje,ne se kregat ,saj je samo debata in valjda lahka poovemo kej je res!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Mr. Noob danes ob 13:09
Ti napadaš naše, BEER pa te hoče zamenjat za mene;)

Verjetno itak neveš nič o tem, ampak so dali suco ponudbo, jaz za tebe. Oziroma ona vrže iz plemena mene, oni pa tebe;)

Pa jim ni ratalo, tako da reci hvala suco...

Hehe Mr. Noob ponovno pokazal svoj obraz, smrdljiv, nedonošen otrok! Take pisari okoli z ostalimi se pa še pogovarja ne. Potem pa je on najbolj zrel in nevem kaj vse, OTROK!
 

midva

Member
Reaction score
0
KUSTOS prosim da takoj končaš kajti nebomo se spuščali na zunanjem v kakršnokoli debato
 

DeletedUser

Guest
prvo kot prvo nisem Nik durgo kot drugo se pa ne mislim kregat hehe....


LP.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Mr. Noob danes ob 13:09
Ti napadaš naše, BEER pa te hoče zamenjat za mene;)

Verjetno itak neveš nič o tem, ampak so dali suco ponudbo, jaz za tebe. Oziroma ona vrže iz plemena mene, oni pa tebe;)

Pa jim ni ratalo, tako da reci hvala suco...

Hehe Mr. Noob ponovno pokazal svoj obraz, smrdljiv, nedonošen otrok! Take pisari okoli z ostalimi se pa še pogovarja ne. Potem pa je on najbolj zrel in nevem kaj vse, OTROK!

Pozdravljeni!

Mene zanima, zakaj tale igralec ni blokiran na zunanjem forumu, celotno sporočilo je žaljivo. Kot prvo me obtozuje nečesa, kar so sami zakuhali, kot drugo me žali. Kar kolikor vem ni dovoljeno. Čeprav ni on JAZ, bi bilo mogoče dobro, da se ga blokira. No al pa tudi ne. Vsi moji posti, kjer sem žalil druge so bili izbrisani, prav tako sporočila iz VP ali skaypa ni dovoljeno objavljati in so bila prav tako vsa izbrisana.

Kustos prilimal si dokaz, VAŠE umazane igre in ne moje. Sem čist kot solza, za razliko od vas oziroma tebe.

Še en primer, ki se je zgodil danes. Sramota za tebe in sramota za Suco.
Primer je bil prijavljen podpori, pa me zanima, kaj se bo zgodilo.

Vglavnem da razjasnim še ostalim.

Suco je zahtevala pregled računa od igralca velickov, ker je vodja ji je seveda pregled predal. Ona je med tem časom predala čuvanje igralcu Kustos, le ta pa je celotno vojsko iz računa velickov poslal nad mene, obrambo in napad. Na moje vasi, ki so med njimi in jih drugače kot z takšno igro, ne morejo prevzet. Žalostno.
Napadi so bili poslani med 13:30 in 14:00, dokaz iz velickovega računa glede zadnjih čuvajev:
Suco danes ob 13:52 danes ob 14:01
Kustos danes ob 13:47 danes ob 13:52
Suco danes ob 13:38 danes ob 13:47


Nataša presenečnje in še večje razočaranje iz tvoje strani. Žalostno da si ti tega zmožna, čeprav pod vplivom BEERomanije, ki obnoruje svet!
Kustos, nič novega.

Srečno. Zanima me tokratna kazen in reakcija podpore in moderatorjev na moj post!

LP
Noob
 

eevil king

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni!

Mene zanima, zakaj tale igralec ni blokiran na zunanjem forumu, celotno sporočilo je žaljivo. Kot prvo me obtozuje nečesa, kar so sami zakuhali, kot drugo me žali. Kar kolikor vem ni dovoljeno. Čeprav ni on JAZ, bi bilo mogoče dobro, da se ga blokira.

Lej treba se je navadit na VP .si sceni da majo eni privilegije ter pomoč podpore pa naj bo na forumu al pa v igri .
Kaj naj ... -_-
Ni čudn da igra sama v sloveniji razpada ... po en stran zarad naših moderatorjev ,ki dopuščajo da se dogajajo res svinjarije V IGRI ! :mad:
Tak al tak se pa VSI sam kregate ... kdo ma prav in kdo ne in ŠKODA DEBATE O TEM.
 
Last edited:
Top