Pogovor o svetu 13

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ko pa mi noob to napiše pa se lahko samo jočem ...

Si sigurn da je to noob? Kaj če je bil banshe? bk...

Vsaj povem tko ku je, pa me boli kurac i za tebe i tebi podobne...v moji glavi je vse poštimano in ni nobene slabe vesti...za razliko od vas...

In res se mi ne da z tabo zdej kle prepucavat za nekim tretjim imenom spet...v igri tega imena sigurno ni, tko da džabe karkoli govorit...pokažte svoje prave obraze ne pa neke tretje pol se pa lahk pogovarjamo...
 

DeletedUser

Guest
najboljš na eno pivo vsi skp ,pa roke dat pa bo,..................:cool:
 

DeletedUser

Guest
pa dej no ,še piknik nebi škodu,bi bli taboljš prjatli pol,a nebi to blo lepo,saj to je igra,drugo je realno živlej,...:)
 

GenetiX

Member
Reaction score
0
Si sigurn da je to noob? Kaj če je bil banshe? bk...

Vsaj povem tko ku je, pa me boli kurac i za tebe i tebi podobne...v moji glavi je vse poštimano in ni nobene slabe vesti...za razliko od vas...

In res se mi ne da z tabo zdej kle prepucavat za nekim tretjim imenom spet...v igri tega imena sigurno ni, tko da džabe karkoli govorit...pokažte svoje prave obraze ne pa neke tretje pol se pa lahk pogovarjamo...

OOO LEGENDA tuki te pa lahko vprašam kako si kaj? a kaj grmi pri vas?
 

DeletedUser

Guest
A nikolaj aka Mr.Noob še nč ne jamra na zunanjem forumu?

Čudo! Bržkone še ni dojel kaj se je zgodilo :D
Kaj ma že v profilu napisano?

Pojejte mi ga!

Noob ko Noob!


Verjetno je mislil račun, eni pa dobesedno vzeli, zdaj bo pa sam sebe požrl...
 

DeletedUser

Guest
Pleme BEER ima pomoč od podpore kar ni fer do ostalih igralcev ;)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Jap vsekakor. Se strinjam z Banshejem, to so eni navadni nesposobneži, potem pa jim podpora vse naredi...
 

DeletedUser

Guest
BEER-ovci imajo pomoč ja.. nevem kaj se dogaja.. ampak v BEER ni nekih hudih članov :d bo treba znoblat xd
 

DeletedUser

Guest
igravci skačejo kr iz enga v drugo pleme,to je neki špil,aloooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Top