Svet 15

tyron

Member
Reaction score
0
sej če si pismen ti lahko njegov post pove, da je voljo že izgubil tko da...

se pa veselim s15 in upam da boma se midva mr.banshe se srečala, samo upam da te ne bo kdo drug pohopsal pred mano hehe
Dobri igralci se ne hvalijo, se pa tisti, ki mislijo, da so dobri.
 

ruki

Member
Reaction score
0
Da?razen če je gdo kupu račun in pol zmagal...en bumbrak k nima pojma o vojni tut ne more kar tako pridt v hram slave(top3 mesta?)
 

DeletedUser

Guest
vsi bi radi imeli svet 15 a igrajo se še 4 svetoviti vi kr počas podpora nikamor se vam nesme hitet te mulci ho itak neučakani traja si14 14 dni pa že sprašujejo za si15 tak je blo na začetku dober da zej ne sprašujejo že za si20
 

DeletedUser

Guest
Potem pa nevem kaj je z na forumu da ne prime lahko ti pa kopiram če hočeš,


Postavke - svijet 16
Dragi igrači, krajem mjeseca se otvara novi svijet. Točan datum ću objaviti uskoro, tražim samo potvrdu pa da vam ne dam krivi podatak.

Budući da ste u niz navrata izrazili želju da malo više utječete na postavke novog svijeta, ovaj puta vam mogu dati nekoliko dana, do 20h u ponedjeljak, 13.01. (znam da je kratko no i ja sam dobio obavijest u zadnji čas) da se izjasnite za postavke koje bi voljeli/ne bi voljeli imati na idućem svijetu. Moram unaprijed reći da ne mogu obećati da ću moći progurati 100% onog što bi vi željeli (tj većina vas), budući da i Innogames ima određene svoje procese i pravila kod postavki novih svjetova, različito za svaki svijet - no svakako ću se potruditi da čim više toga bude postavljeno prema vašim željama.

Neću postavljati anketu, želio bih baš da mi ostavljate komentare, da ne bude pravljenja bezveznih računa i iskrivljavanja opcija.

Uglavnom, evo vam predložak za komentar, sa par odabira, u kojem mi ostavite želje (kopirajte niže i obrišite opcije kod svakog koje vam se ne sviđaju):


Postavke

Brzina igre: a) 1.1 b)1.2 c)1.3
Brzina jedinica: a) 1.1 b)1.2 c)1.3
Moral: a) aktivno (bazirano na vremenu) b) neaktivno
Pravilo farme: a) aktivno b) neaktivno
Zaštita od lažnih napada: a) neaktivno b) 1% bodova sela
Sustav istraživanja: a) pojednostavljeno istraživanje b) sustav 3 razine
Crkva: a)aktivno b) neaktivno
Noćni bonus: a) aktivno od 1:00 do 7:00 sati b) aktivno od 02:00 do 06:00 c) aktivno od 00:00 do 08:00
Zastave: a) Omogućeno b) Onemogućeno

Jedinice

Paladin: a) neaktivan b) aktivan, bez predmeta c) aktivan, s predmetima
Strijelci: a) aktivno b) neaktivno
Milicija: a) Omogućeno b) onemogućeno

Plemić

Maksimalni doseg plemića: a) 30 Polja b) 40 polja c)50 polja
Maksimalan broj igraca u plemenu: a)25 b)30 c)35


Ostalo: (ovdje dodajte svoj komentar, ako imate nešto za dodati)
 

DeletedUser

Guest
Hvala!
Zanimivo.. predvsem razpon izbire, ki ga omogoča... kaže da pri njih ni ekstremistov, ki bi želeli hitrost sveta 2 ali 2,5 pa še hitrost enot 2 ali več... :cool:

Drugače pa je napisal zelo podobno, kot jaz par dni nazaj... Innogames postavi okvirne nastavitve, naša ekipa pa potem poskuša izpogajati rezultate ki so čim bolj podobni vašim (našim) željam.

Moram unaprijed reći da ne mogu obećati da ću moći progurati 100% onog što bi vi željeli
natanko tako..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja meni se zdi ideja tudi super,,

Ja use želje se pa tut neda izpolnit :)
:)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Aha hvala,

ja sej tko je blo ko je si13 pršo so po 1 mesecu že pisali za si14 kar je smešno :)
 

cotl

Member
Reaction score
0
Ja nekateri nismo igrali sedaj par svetov zato ker je veliko boljših igrc od tele in smo se sedaj vrnili. Žal pa vidim, da je vse še bol suck kakor je blo že prej. Pač je tale premium postal kakor hack. Že tak vsi uporabljajo bote, ki se ga da v 5 min naštimat in sedaj še lahko proizvodnjo povečaš. Tole pa sakuje ej. Grem rajš simcity igrat kot pa TW, al pa slučajno naj mi kdo ne omeni več kingsage al pa travian - MONEY RULE THE GAME!
Pa ne spet brisat poste tak ko ste navajeni ala grobi in mali.....
 

woley837

Member
Reaction score
0
Ja nekateri nismo igrali sedaj par svetov zato ker je veliko boljših igrc od tele in smo se sedaj vrnili. Žal pa vidim, da je vse še bol suck kakor je blo že prej. Pač je tale premium postal kakor hack. Že tak vsi uporabljajo bote, ki se ga da v 5 min naštimat in sedaj še lahko proizvodnjo povečaš. Tole pa sakuje ej. Grem rajš simcity igrat kot pa TW, al pa slučajno naj mi kdo ne omeni več kingsage al pa travian - MONEY RULE THE GAME!
Pa ne spet brisat poste tak ko ste navajeni ala grobi in mali.....

cotl, kaj si ti normalen??? raje se vrni cs- ju, tam boš mogoče vsaj kak headshot dal hehe

drgač pa premium ti da veliko možnosti, predvsem pa ti olajša igro, boti pa itak niso dovoljeni in se jih ne uporablja- menda na travianu se jih lahko, če sem prav slišal, definitivno ti pa premium ne zagotovi zmage!!!

nevem zakaj ćakaš na s15 če ti je tw tako "beden"
 

DeletedUser

Guest
Ja nekateri nismo igrali sedaj par svetov in smo se sedaj vrnili.
Pa ne spet brisat poste tak ko ste navajeni ala grobi in mali.....
Nekateri res nismo igrali par zadnjih svetov, medtem ko si bil ti prijavljen na vseh. Verjetno pa res nisi igral kaj dosti, saj kakšnih rezultatov ni videti. Ti pa seveda želim veliko sreče v simcity-ju, če pa ti ne bo všeč, se pa le vrni ;)
Kar pa se tiče brisanja postov, dobro veš iz kakšnih razlogov se brišejo. In tale je napisan kar korektno.
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Ja nekateri nismo igrali sedaj par svetov zato ker je veliko boljših igrc od tele in smo se sedaj vrnili. Žal pa vidim, da je vse še bol suck kakor je blo že prej. Pač je tale premium postal kakor hack. Že tak vsi uporabljajo bote, ki se ga da v 5 min naštimat in sedaj še lahko proizvodnjo povečaš. Tole pa sakuje ej. Grem rajš simcity igrat kot pa TW, al pa slučajno naj mi kdo ne omeni več kingsage al pa travian - MONEY RULE THE GAME!
Pa ne spet brisat poste tak ko ste navajeni ala grobi in mali.....

Če neznaš igrat ti niti dnarček ne pomaga :p
Drgač pa, prtožu si se najbrž ker, kot je napisu Egon Mali - ni rezultatov
oz. so te zmer ponoblal :D
 

DeletedUser

Guest
Vi kr pišete brez veze premium ti ne da zmage jst se spovnem na si7 sma z dualom bila veliko časa brez premiuma vem da sta aktivirala premium nekej 1 ali 2 meseca pred koncem bila pa sma druga na koncu kar se tiče proizvodnje + 20% to je res tak ampak lej če nočeš zapraviti premiuma zakaj pa aktiviraš rajši aktiviri plenilca pa farmaj pa bo bolše kot tistih 20% proizvodje tak oda tle ne vidim jst neki taka in tudi denar ne prinese zmage. Sej nobenga ne sili kdo v igranje VP vp velik jih vzame resno poznam ene ko so se skregali v RL zato to igra ampak lejte to je igra nekje je nekdo sovražnik nekje prijatelji tako to je ampak igra pa res nesme jit v RL saj zame ne jst grem z komer kol na pivo tudi če me je ponoblu saj je z tem pokazal da je bolši od mene in mu privoščim zaradi mene lahko pride si15 dan al pa juter jst ga ne grem igrat si13 in si14 odigram pa konc dost je blo vp v 7 letih mogoč pa pridemo k obo si20 čez 3 leta :D
 
Top