Svet 15

woley837

Member
Reaction score
0
Nič ne zavlačujejo, je pač veliko dela in tudi oni so ljudje in ne morejo vsak dan 24 ur pripravljat s15 in ostale stvari, ki jih pač morajo naredit in poštimat
 

ruki

Member
Reaction score
0
Jaz ne mislim tako, saj zavlačujejo!

ko boš kaj znal se pa oglas,boš vidu da je to kar težko delat pa še 24h na dan??podpora nima toliko časa,bodi pa sploh vvesel da delajo si15(in prejšnje svetove,sledeče...)ker oni delajo to zastonj kakor vem.
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav

Nastavitvah bo najbrž kaka tema sicer pa itak je vseeno ker nastavitve dobivajo iz nemčije po mojih info in oni na to uplivajo bol malo.

lp
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav

Nastavitvah bo najbrž kaka tema sicer pa itak je vseeno ker nastavitve dobivajo iz nemčije po mojih info in oni na to uplivajo bol malo.

lp

Pozdravljeni

Željene nastavitve za svet 15 lahko že sedaj poveste v temi Svet 15. Anketa mogoče bo, saj je bila pred odprtjem večine svetov, vsaj za novejše se tega spomnim. Kar pa se ostalega tiče, ima Indestructible kar prav.. ampak ne povsem. Okvirne nastavitve so postavljene že vnaprej, naša ekipa pa jih poskuša čim bolj približat temu, kar si želimo uporabniki. Marsikaj jim uspe, kakšna nastavitev pa enostavno "ne gre skozi". Nekatere iz tehničnih razlogov, nekatere pa so enostavno preveč "eksotične" za tako majhno skupnost in majhno število svetov, ki se odprejo vsako leto. Tudi tokrat bo ekipa poskusila storiti vse, da bi bile nastavitve čim bolj po vaših željah (nikoli pa ne bodo všeč vsem!) Sem pa prepričan, da se bomo, tako kot športniki različnemu vremenu in terenu, tudi mi prilagodili nastavitvam si15 in uživali v igri.
 

Mrs. Brglez

New Member
Reaction score
0
Pozdravljeni

Željene nastavitve za svet 15 lahko že sedaj poveste v temi Svet 15.

edino kar si želim za si15 je da bi bil svet enak si14 po nastavitvah hitrosti (hitrost 2),
+če bi se dalo uredit da ne bi bilo cerkev bi vam bil tudi zelo hvaležen
bi nam mogoče lahko povedali okvirno kdaj nameravate odpreti si15 (januar, februar,...)
 

DeletedUser

Guest
dajte mi rečt kdaj so pa te naši poslušali naše nastavitve ok mogoč od 100 so 2 dali to kar smo rekli druga pa ne. tak da brez veze delat anketo in govorit kako bi nekdo imel kake nastavitve bolš da greste malo na sprehod ta čas ko pa tle to pisarit

Lp
 

ruki

Member
Reaction score
0
raivoli od 14 svetov hočeš reč da so nas 2x upoštevali(predvidevam da zadnja dva svetova),če je tako pa mislim da kar napredujemo :p hehe
 

DeletedUser

Guest
Lahko prosim poveste približni čas sveta 15: Januar, februar..... :confused: :katapult:
 

woley837

Member
Reaction score
0
podpora bi povedala če bi vedela, samo ker tudi oni nimajo še tega podatka ti ne morejo povedat!

nevem kaki otroci ste vi, da tega ne razumete, da oni ne odločajo o vsem, temveč prihajajo glavni ukazi in odločitve iz nemčije
 

DeletedUser

Guest
Če pogledaš malo čase svetov bi mogli napovedat svet čez 7-14 dni :)
 

Mrs. Brglez

New Member
Reaction score
0
pozdravljeni, svet 14 je postal nezanimiv, saj je party lama prevzela oblast. možnosti da jih izrinimo so enake 0. bi lahko dobil okvirni datum kdaj se bo si15 začet? ker odhajam v francijo na smučanje in nebi rad zamudil začetka. se vam vnaprej zahvaljujem.
 

DeletedUser

Guest
Nevem kaj ti spet ni prav spet neki pameten a ?

Pusti mu veselje,zaradi takih kot si ti končujejo igro.
 

woley837

Member
Reaction score
0
sej če si pismen ti lahko njegov post pove, da je voljo že izgubil tko da...

se pa veselim s15 in upam da boma se midva mr.banshe se srečala, samo upam da te ne bo kdo drug pohopsal pred mano hehe
 
Top