Pogovor o svetu 20

skyrim

Member
Reaction score
0
glih tako se obnašajo kot da smo 4 letni froci pa ne vemo kaj se dogaja tuki :) nice try :D :cool:
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Kaj sem edini, katerega podpora in vsi ti moderatorji ne motijo? Barbarke so pač nametane tako kot so. Meni tudi ni všeč, da mi je najbližja barbarka dobro uro stran pa ne jokam. Najbolje je, da je na vsaki koord. barbarka oz. igralec ne? Zakaj bi bila polja prazna. Tako vi razmišljate..

Pa tudi v igri nisem imel nikoli problemov, verjetno ker sem odigral vse skup 5 svetov ampak 5 poštenih. Glede pa denarja za nakup vseh dobrot so pa krivi ustvarjalci igre in ne naši predstavniki. Nihče pa ne gleda, da kar imaš sedaj na voljo zastonj, da si 3 leta nazaj moral imeti premium za to isto funkcijo.
 

lucko5

New Member
Reaction score
0
Ja meni se pa zdi čudno, kako se vsak svet zgodi neki incident, ki naj bi bil/je povezan z podporo (nikogar ne obtozujem, le navajam svoje mnenje). Sam nisem ze dolgo dobil bena, ampak vedno več igralcev zapušča igro, zaradi določenih dogodkov, ki jih zaradi grožnje motorke soet nesmem navesti. Bom pa povedal da mi je slo kar na bruhanje ko je bil master benan, oz način na kateri se je vse skupaj zgodilo.

Lp
lucko5
 

woley837

Member
Reaction score
0
Tako je donsiete7, 100x sem že povedal da naj se tisti igralci ki so bili blokirani in so res nedolžni javijo- do zdaj se v parih mesecih niti eden ni! - prelaganje krivde na podporo je torej izgovor da si goljufal in bil kaznovan! Seveda so vse drugi krivi, če dobiš slabo oceno v šoli je kriva profesorica in ne ti kajneda?

Kar se pa tiče novih pp ugodnosti itd., innogames ima svojo razvojno ekipo in motorka ni v razvojnem oddelku :D
https://www.tribalwars.net/gamecredits.php
 

skyrim

Member
Reaction score
0
oglašajo se igralci ki so odigrali 5-7 svetov tako da prosim.....bv kej govorit vam....vsak ve kaj se dogaja na slo svetovih..... razen tisti ki se delajo slepe....

+ zanimivo, da je ravno zaradi slovenske podpore čedalje manj igralcev "tako da" prosim ne govorit bedarije, ki jih ne poznate
 

mojzes

Member
Reaction score
0
logično,če pa imamo take kot woley837,samo šola mu gre po glav,kr priden se uč in tovarišico ubogi,:p
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Kaj sem edini, katerega podpora in vsi ti moderatorji ne motijo? Barbarke so pač nametane tako kot so. Meni tudi ni všeč, da mi je najbližja barbarka dobro uro stran pa ne jokam. Najbolje je, da je na vsaki koord. barbarka oz. igralec ne? Zakaj bi bila polja prazna. Tako vi razmišljate..

Pa tudi v igri nisem imel nikoli problemov, verjetno ker sem odigral vse skup 5 svetov ampak 5 poštenih. Glede pa denarja za nakup vseh dobrot so pa krivi ustvarjalci igre in ne naši predstavniki. Nihče pa ne gleda, da kar imaš sedaj na voljo zastonj, da si 3 leta nazaj moral imeti premium za to isto funkcijo.

o tem pa lahko debatiramo in to dobro veš, od teh 5 svetov je vsaj en vprašljiv, ne rečem, da si ti igral nepošteno, ni te pa motilo, da si igral v plemenu, katerega vodja je bil igralec ki je bil obenem tudi geme modulator istega sveta in je na veliko vplival na rast tega plemena in premočne nasprotnike banal. Sam sem bil eden od teh igralcev, ki je bil večkrat banan in ga je tudi razkril, Res je motorka takrat mnogo stvari povrnil in od takrat tudi vem kakšne so moči, ki jih imajo da se vpliva na igro, Stvar, ki me je takrat močno zmotila in tudi razburila, da sem zapru račun in skoraj dve leti nisem igral slo serverja pa je bila, da se bani po tem niso končali in so se nadaljevali po pomoti. Zato nikoli več ne bom zaupal podpori. stvar je bila ko sem zopet začel igrat, da tudi ni najmanše sledi, da bi bilo kdaj sploh igral na slo serverju, Vse je bilo lepo zbrisano kakor v igri , kakor na tem forumu, razen del članka v veselo propadlem cajtengu ali kaj je že hotelo takrat bit. Še svoj nik sem si moral nazaj kupit z PP,
 
Last edited:

skyrim

Member
Reaction score
0
da ne omenjam si 11 :) kjer vem da sem storil napako sam javil podpori "odgovor je bil dobili boste ban in tisti igralec tudi".... jaz dobim ban... tist igralec "burzum al kaj je že bil" pa ne vem če ga je dobil ker mi je kolega lepo napisal,da so bili vsi triani na njega snipani.... zanimivo :)




tako da ne govoriti o pravični podpori :)



+ da ne omenjamo si18 kaj so naredili :) tud škoda komentirat


če se pa prav spomnim črtomir a ni bil penzionist na si12 modulator ? ki je šele v končni fazi dobil ban ? ko je bilo praktično vse določeno
 
Last edited:

skyrim

Member
Reaction score
0
ker vem,da se je ta igralec prikazal še na kakem svetu....
ampak kaj čmo se pritoževat glede na te stavi drugje je enako.....
 

črtomir

Member
Reaction score
0
saj sem sam hotu zvedt zakaj zbijajo hitrost čet in trdijo da je to hitri svet, pa še vedno nimam odgovora na to :confused:
 

woley837

Member
Reaction score
0
Ćrtomir, skyrim- sta bila kdaj blokirana? Če sta bila iskreno povejta, sta kršila pravila ali ne???

Skyrim, kar se tebe tiče, več kot očitno je da me ne poznaš :)
 

skyrim

Member
Reaction score
0
hmmm nekdo se mora naučiti brat

par komentarjov prej sem jaz napisal da sem že bil kjer je bila 50% moja krivda ker sem vrjel neumnostim + sam sem priznal podpori

črtomir je pa tudi napisal da je že bil tudi par komentarjev prej
 

woley837

Member
Reaction score
0
Bravo, to sem hotel slišat iz tvojih ust!

Torej si kršil pravila, moje iskanje igralca ki je bil nezasluženo blokiran se nadaljuje, torej niti enega novega dokaza proti naši podpori, ki svoje delo solidno opravlja !!!
 

skyrim

Member
Reaction score
0
o tem pa lahko debatiramo in to dobro veš, od teh 5 svetov je vsaj en vprašljiv, ne rečem, da si ti igral nepošteno, ni te pa motilo, da si igral v plemenu, katerega vodja je bil igralec ki je bil obenem tudi geme modulator istega sveta in je na veliko vplival na rast tega plemena in premočne nasprotnike banal. Sam sem bil eden od teh igralcev, ki je bil večkrat banan in ga je tudi razkril, Res je motorka takrat mnogo stvari povrnil in od takrat tudi vem kakšne so moči, ki jih imajo da se vpliva na igro, Stvar, ki me je takrat močno zmotila in tudi razburila, da sem zapru račun in skoraj dve leti nisem igral slo serverja pa je bila, da se bani po tem niso končali in so se nadaljevali po pomoti. Zato nikoli več ne bom zaupal podpori. stvar je bila ko sem zopet začel igrat, da tudi ni najmanše sledi, da bi bilo kdaj sploh igral na slo serverju, Vse je bilo lepo zbrisano kakor v igri , kakor na tem forumu, razen del članka v veselo propadlem cajtengu ali kaj je že hotelo takrat bit. Še svoj nik sem si moral nazaj kupit z PP,


človek kaj naj ti rečem... nauči se brati ?
 

woley837

Member
Reaction score
0
Bravo, to sem hotel slišat iz tvojih ust!

Enako.........

Drugače pa, največ vasi si imel na s12, veličasnih 50- od tega na prvi pogled 50% + barbarskih ;)
 
Last edited:

skyrim

Member
Reaction score
0
Torej si kršil pravila, moje iskanje igralca ki je bil nezasluženo blokiran se nadaljuje, torej niti enega novega dokaza proti naši podpori, ki svoje delo solidno opravlja !!!



jaz sem prebral to.... toda ta tvoj komentar.... a imaš pred sabo lepo napisano vse
 
Top