Pogovor o svetu 20

DeletedUser

Guest
Spor se lahko reši na veliko načinov eden izmed njih je komunikacija na normalni ravni drug je molk itd.... Vse kar vidim je prevelik EGO, ki je v Sloveniji standard . Če nadaljujemo z normalnim tempom in se vrnemo na temo katera je odplavala daleč vstran ...

Pojdimo v moje začetke slovenskih svetov. Začel sem z namenom da bom igral resno ampak nikoli nisem prestal middle game saj je bilo ali zelo veliko kreganja ali pa so ljudje nehali igrati no vsaj tisti s katerimi sem užival. Zgodilo se mi je tudi da sem bil banan pa ne enkrat ampak mislim da celo 2x od moderatorjev seveda sem bil tudi 2x odbanan po nekaj urah le zakaj. Imam še vse dokaze in seveda dolga kreganja, ki so sledila .

Mislim da bi to bil zanimanja vreden članek za časopis in za skupnost vojne plemen... Osebna zadeva, ki bi jo z veseljem delil s svetom . Objavim v primeru da dobim minimalno 50 mailov v ingame da to ljudi dejansko zanima .

Ne trudite se z brisanjem vse je poslikano ;)

[spoil]
54d.jpg
[/spoil]

No slika vse pove :D

Lp
Spinel
 
Last edited by a moderator:

skyrim

Member
Reaction score
0
nato se -Nasikanc- oglasi :) kaj je bilo na 18 ? hvala motorki za zafilano vas "če se prav spomnim" :)


aja ta kometiram tole

vedno te vidim kako počasi počasi lezež na 100- mestu pol pa kr naekrat zgineš... smiliš se mi skyrim




kako naj ti povem :) nisem ti ja trot da bi visel za compom 24 ur ;) to delajo tisti, ki nimajo življeno in živijo od socialne oziroma še kar staršev :) tako, da en pameten nasvet "začni delat in nehaj bit za compom 24 ur na dan" sramota


+ jaz sem vsaj na 149 mestu da ne govorimo o tvojem mestu

+ mnenje o tebi od naketerih igralcev mi vse pove

nisem slišal niti ene dobre lastnosti "kakršen človek na vp tak tudi v rl"
 
Last edited:

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Hehe bere tole kar pišeš in spet dokazuješ da si 14 letni otrok ki prihaja v pobrteto...Spodaj napisani stavek je bila le provokacija in vržena kost za glodat...

''hvala motroki za zafilano vas''

ki je izjemo lepo uspela glede nato da ti tole kost ševedno glodaš in je nemoreš pozabit, nočne more od nasikanca šekar terjajo svoje posledice :D
Nisi trot ne, si bedak ki se spravi nekaj delat in dela napol, kot ti praviš kakšen človek v igrici takšen v RL...polovičar...

Da te malo pomirim, ševedno živim od staršev ker v današnji državi je problem najdet službo še posebaj če ševedno hodiš v srednjo šolo če nebi bil polovičar bi mogoče vedel da Treningi(tekme vsaki teden in 3-4 uri treningi vsaki dan), šola(vsak dan po 8 ur v šoli + da se moram še učit ker hočem imet dobro povprečje ker nisem polovičar tako kot ti) in še plus vsem tem imam med skoraj vsakimi počitnicami priprave z reprezentanco ker eni smo uspeli priti not ker ponavljam nismo polovičarji... in + tega še igram vojno pleme in sme ševedno boli od 80% folka ki igra ker PONAVLJAM NISEM POLOVIČAR.

Mnenja drugih o meni o tem kakšen sem v igrici me niti malo ne gane vem kakšno mnenje imajo o meni tisti ki z mano igrajo oz so igrali za druge pa ti povem mi čisto dol visi...

no pa še glodaj polovičar skyrim
 
Last edited:

črtomir

Member
Reaction score
0
Spor se lahko reši na veliko načinov eden izmed njih je komunikacija na normalni ravni drug je molk itd.... Vse kar vidim je prevelik EGO, ki je v Sloveniji standard . Če nadaljujemo z normalnim tempom in se vrnemo na temo katera je odplavala daleč vstran ...

Pojdimo v moje začetke slovenskih svetov. Začel sem z namenom da bom igral resno ampak nikoli nisem prestal middle game saj je bilo ali zelo veliko kreganja ali pa so ljudje nehali igrati no vsaj tisti s katerimi sem užival. Zgodilo se mi je tudi da sem bil banan pa ne enkrat ampak mislim da celo 2x od moderatorjev seveda sem bil tudi 2x odbanan po nekaj urah le zakaj. Imam še vse dokaze in seveda dolga kreganja, ki so sledila .

Mislim da bi to bil zanimanja vreden članek za časopis in za skupnost vojne plemen... Osebna zadeva, ki bi jo z veseljem delil s svetom . Objavim v primeru da dobim minimalno 50 mailov v ingame da to ljudi dejansko zanima .

Ne trudite se z brisanjem vse je poslikano ;)

[spoil]
54d.jpg
[/spoil]

No slika vse pove :D

Lp
Spinel

saj dobro veš, da brez dovolenja podpore ne smeš dajat na forum nobenega pogovora z njimi, tudi sam imam skoraj vse spravljeno in niti nečm dat gor tudi če bi imel dovolenje od njih, kajti, če bi se vedelo, kakšna je njihova dejanska moč, potem bi bilo šele natolcevanj, bilo je obdobje vladavine nepoštenih modov in to je takrat motorka tudi spoznal, vrnilo se je nekaj dobrih modulaterjev in so stvar kasneje uštimali tako kot je treba. Tako se mi pač nekateri igralci rekli, zato sem zopet začel igrat na slo serverju. Odkar igram na novo nimam nekih velikih pripomb na njihovo delo, razen odpiranj novih svetov, spraševanje kako naj bi bil svet po željah igralcev in potem vedno eno in iste nastavitve svetov z minimalnimi razlikami kot so paladin in cerkev. res bi si naprimer želel enkrat hitrejši svet, kot naj bi 20 bil, sam brez omejitev, To pa očitno ne gre, kajti pri tako malo igralcev , bi se svet vrjetno izredno hitro končal, kar nebi bilo po godu višjim istancam. Saj bilahko omejili zapravlanje PP, trgovanje z surovinami, pohitritev gradnje in podobne stvari, ki igralcem , ki si lahko privoščijo, dajo ogromno prednost, kar je lepo vidno prav na tem svetu, ko so nekateri igralci prišli, do plemiškega dvora v istem času, ko je igralec brez uporabe PP prišel do 500 pik. Taka rast skoraj na mejah regularnosti, je možna samo z mnogo vloženimi PP in to je počasi tisto, ki jemle slo serverju in celonem TW tisti pravi žar. Počasi ni več važno kako igraš , ampak koliko maš.Žal je pač tako in vrjetno je to moj zadnji svet na TW, pa ne zato da nebi imel , ampak zato ker nečem metat denarja stran, samo zato da bi lahko sledil igri v kateri ne prevladuje več ne znanje, ne želja ampak koliko PP si lahko kupiš, da ga čimprej porabiš.
 

DeletedUser

Guest
Res ne bi mogel povedati lepše Črtomir ta izjava gre direkt v časopis pod premium pikami če se seveda strinjaš. ;)

Tudi to mi ni bilo jasno da ne smem podajati informacij ki sem jih dobil od podpore za to se ti zahvaljujem saj bi dobil hiter ban.

Lp
Spinel
 

pobalin

Member
Reaction score
0
Iščem duala na svetu 20 pod imenom pobalin
Iščem duala predvsem aktivnega čez cel dan ali vsaj dopoldan, izkušenega, glede nakupa premiuma pa ne bom kaj zahteval ker, se da igrati tudi brez njega.

Piši na račun pobalin, če si zainteresiran.
 

skyrim

Member
Reaction score
0
čez dan ali dva se bo izvedelo kako nasikanc igra na računu NoSens in kako prosi za surovine od plemena "da si naredi potiho vlakec" :) hehe.... bravo nasikanc dober igralec, ki fehta za vsako stvar... v vasi imaš prb 900 lahkih "po zadnjih informacijah"

+ zanimivo mi je da pri 18 letih imam službo "in ne živim od staršev kot ti"
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Zanimivo da se ta vojna kreganja na slovenskih svetovih nikoli ne konča :D vsak bi rad vsakemu polena pod noge metal ...
Nevem kako se še niste naveličali tega kreganja sem tja sem tja konec koncev igramo le igrico in nič več...
 

NoSense

New Member
Reaction score
0
Zanimivo je da je kako na racunu NoSense igra vsaki dan drug nekdo drugi. Hmm.. kdo ve jutri bo na tem racunu ze skorc, potem dadl mogoce celo mikimuki hehe bomo videli bodite prepricani in se sami ubadajte z temi informacijami jaz tega casa nimam, se raje ukvarjam z igro kot pa z tem kdo kje igra.

Ja qupraa nekaterim je to bolj pomembno kot sama igra, se vse vidi v uspehih na vojni, mogoce zato eni lahko igramo na net. Eni pa se na slovenskih ne uspesno.

lp NoSense
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
čez dan ali dva se bo izvedelo kako nasikanc igra na računu NoSens in kako prosi za surovine od plemena "da si naredi potiho vlakec" :) hehe.... bravo nasikanc dober igralec, ki fehta za vsako stvar... v vasi imaš prb 900 lahkih "po zadnjih informacijah"

+ zanimivo mi je da pri 18 letih imam službo "in ne živim od staršev kot ti"

oo polovočar spet se javljaš in spet dokazuješ tvoje polovičarstvo, mene mojih uspehov v vojni plemen ni sram priznat, tebe tudi tvojih neuspehov ni sram priznat, priznam če bi imel čas se računa NoSense nebi mogel ognit tako pa sem igralcu ki igra gor rekel ne, čeprav je moj prijatelj dau sem mu pa besedo da lahko preko skypa govorim z njegovimi soplemenjaki in naredim skupino, stvar se je tako odvila da je nekdo zinu čeprav sem povedal le 10 ljudem da kao špilam jaz na NoSense, no vidim da ste za kost ki sva jo vrgla da se bo rešil vohunov spet usi zagrabli in navalili na njega kot mi je povedal. Koliko lahkih ima nevem, sem pa 100% prepričan da jih ima najmanj 3x več od tebe...

Nasikanc tudi če zdaj štarta na temu svetu prehiti tebe v roku enega mesca iz simpl razloga KER SI POLOVIČAR, sicer pa lahko imaš službo svaka ti čast da si jo našel, ampak ti 100% netreniraš 4 ure nada, nisi niti blizu povabila v reperzentanco kaj šele v reprezentanci in povprečje v šoli imaš pod 2,75, dam roko v ogenj da so teli podatki točni, živeti od staršev pomeni da imaš svoje stanovanje, da si obleke kupuješ sam, da si pereš sam, da si likaš sam, da si kuhaš sam in podobno kar pa mislim da pod 10% v sloveniji to dela in glede nato da si polovičar sem 100% da nisi med temi 10% srce

ajde bok se slišmo ko bo polovičar spet začel grizti mojo kost :D
 

Ownage.

New Member
Reaction score
0
Zdravo vsem.

Sicer nisem tukaj niti pljunek v morje,bi pa povedal samo to,da sem prišel na VP po nekaj letih,saj sem resneje igral travian,pa so me nazadnje soigralci preveč razočarali,pljuvali kljub temu da me ni nihče vprašal zakaj,kako...Enostavno je bilo vsak dan nekaj kar nekomu ni dišalo. Pravzabrav dobivam občutek da tukaj ni nič drugače,na forumu samo kreganje in pluvanje en čez drugega,..zgodba je enaka.
Je sploh smisel še furat nekaj kar gre v propad? Včasih so bile to igre kjer so se borili 4 kvadranti,bilo je napeto od samega začetka. Zdaj pa se borita le še 2 strani,pa še to že v začetku veš kdo bo zmagovalec...več ali manj.
Kakorkoli že,vemo da poštene igre ne bo nikjer in da...več € daš več imaš. Zakaj enostavno ne naredite 1 sveta,1 serverja brez možnosti tega zlata ali pač karkoli že.Res da ne bo zaslužka,bo pa vsaj 1x užitek igrat,..seveda vohuni gor dol,multi računi itd..pustimo to.
Srečno klikanje vsem skupaj.Ne se kregat,saj je samo igra:)

Lp,Ownage.
 
Last edited:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
hahaha črtomir ti to resno ? men so pisal razne stvari sem javil podpori in so rekli da se bodo posvetovali pa ne vem če so se sploh kej, ker sem dobil čez par dni spet take besede "kurba itd..." :)
Vsaka prijavljena žalitev se kaznuje z točkami, od 3 do 48, toliko ur kot jih dobiš si blokiran, ko jih zbereš 48 si blokiran za vedno. Tistega, ki prijaviš pa ga s tem avtomatično tudi blokiraš, da ti ne more več pisati.

Woley837,a ne misliš odnehat,si prvovrstna barab......,da ne govorim naprej,podpora ima grehe in to velke .Ne bom pisal več o njih,igravci so priznal napake svoje ,eni jih pač nočete in se skrivate za podporo in imate od njih korist,pa nategovali ste igravce v lastnih plemenih ,le tako ste nekam pršli. amen
To so prazne navedbe in ob tem so tudi hude obtožbe, ampak vsak, ki misli s svojo glavo ve, da lahko vsak reče kaj takega, dokler pa ne dokaže, so to le prazne patetične obtožbe nekoga, ki očitno ni mogel doseči tistega, kar je želel in za to obtožuje podporo.
V naprej bomo zaradi tega, da nivo kulture obdržimo na zadostnem nivoju, take objave brisali.
 

NoSense

New Member
Reaction score
0
Vsi ki se ubadate z podporo zaprite usta pa dejte mir, opravljajo svoje delo in vedo kaj delajo, če se zgodi kakšna napaka se jim mora oprostit konec koncev tudi oni so ljudje, ki delajo napake. Vrjamem da tudi oni nam pogledajo skozi prste ker vedo da niti mi nismo popolni,pravila smo najbrž prebrali že 5x najmanj vsi ampak včasih se zgodi da ne vidiš vsega tako da ne se pritoževat čez podporo ker tudi njim ni v interesu čim več blokiranih ker zgubljajo na igralcih in premiumu.

Se pa vidi, tisti ki se z podporo ubadajo so na lestvicah pod 50, pač raje čas presputijo kregu kot pa da bi se ukvarjali z svojim računom.

lp
Nejc
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
Se pa vidi, tisti ki se z podporo ubadajo so na lestvicah pod 50, pač raje čas presputijo kregu kot pa da bi se ukvarjali z svojim računom.

lp
Nejc

to pa sploh ni res ponavadi prijavljajo igralci ki so med top 25 tako da govoriš neumnosti
 

NoSense

New Member
Reaction score
0
strička, vem marsikaj o podpori in povej mi enega igralca, ki je bil blokiran in to ne pošteno?


Seveda prijavljajo tisti ki so med top 25 pa veš zakaj? Ker se za svoje mesto trudijo in prijavijo iz tega razloga ker nočejo da jih nepošteni igralci zrinejo iz položaja... saj pravim skulirajta se pa se sprijaznita da nista blokirana po krivdi podpore ampak po svoji.

lp
Nejc
 
Top