Pogovor o svetu 18

kustos

Member
Reaction score
0
Ej Grega, Ragnarok, a to je un k je govoru da nas bo noblal tko da nam sploh ne bo nc jasno? Ej a to je un k je sam seb ubiu 20 nukov med ''noblanjem'' Bigdada? Ej a to je un k poslje 3000 fejkov pa niti enga nuka umes izmed 300ih vasi? Ej a to je un k gre posiljat svoj del akcije en dan za plemenom :D :D? Ej a to je un k prav da samo lajamo, pa sam sploh se ni nehal lajat?! Men je car !


samo lajate :)

Med tem ko mi lajamo je nastalo tole:
http://prntscr.com/86ftm5

Sam presodi, kdo zna samo lajat...
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Fantje,

Čeprav me ni, občasno berem tole oslarijo tukaj...lajanje je okej dokler se ne grize:)

Kakorkoli...dejstvo je da so na obeh straneh dobri igralci...bodmo tolk fer pa enkrat rečmo dost je "lajanja"

Kakorkoli naj vojna na s18 bo tisto pravo...moje mnenje je da že dolgo ni bilo podobnega sveta, kjer se enakovredno usekata dva plemena...

Vse ostalo pa pustimo za sabo:)..... moj respect do obeh strani:)
 

DeletedUser

Guest
Kustos, ravno ta ragnarok je :) Ko samo laja, grizt pa nezna :))
No mogoce barbarke, ker ne napadajo kontra :D
Men je idol postal :D Ko mas takega vodjo ko ti poslje 1 dan za akcijo nuke, ker upa da mu nebo tok nukov padlo, ker bojo ostali prebili, pol ves kje si :D V plemenu RORI hahahahah :D


lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Bos se moral izkazat malo :)
Drugace pa ves kako pravijo, ''Sanje so dovoljene'' :)



Grega
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
To so mi že rekli na s1, pa jim je potem blo žal. isto na s8 in s11 :D

Da dokončam tvoj stavek... "Jutri je nov dan!"
 

DeletedUser

Guest
Mal manj fejkanja, pa vec nukanja, pa bi tudi MTW mogoce blo konkurencno pleme :p


Grega
 

DeletedUser

Guest
To so mi že rekli na s1, pa jim je potem blo žal. isto na s8 in s11 :D

Da dokončam tvoj stavek... "Jutri je nov dan!"


v tem primeru bi rek malce obrnil..danes so dovoljene sanje, jutri je na vrsti isto sranje ;)
 

DeletedUser

Guest
Vsi barbari trepetajo pred MTW-jem :)

...ti tole resno? trenutno se mi neda ampak če si ti pri volji lahko prešteješ pobrane barbare Time-a in MTW-ja pa prosim podaj tukaj odgovor potem :) ...mislim da jih lahko še blizu 500 poberemo (tako na oko) pa vas še nebomo ujel....
 

DeletedUser

Guest
Ce tole o barbarih name leti, dobro ves da jih jaz ne zavzemam :)
Odkar pa igram tukaj, pa ste jih vi mislim da vec prevzeli :))

Sej pravim, problemi nastanejo ko boste prisli do aktivnih igralcev :D
Jaz nedam vasic :p


In kolko sn gledal nasi so jemali barbare v zaledju, ne na fronti :D


Grega
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
A resno? v zaledju? pff kaj pa vem, ni glih tako videt ;)

510|453 to vas centriraj pa še mi 1x to reči.

Kar se pa tiče barbarov:
Time. :949 barbarov
Time- : 180 barbarov
Skupaj: 1129 barbarov

MTW: 581 barbarov

Razlika: 548 Barbarov.

Bravo dr. si imel prav... več kot 500 vasi še imamo fore ;) Če pa vzamemo time-u te barbare vstran pa nas lepo v rit gledajo :D
 

woley837

Member
Reaction score
0
Bravo dr. si imel prav... več kot 500 vasi še imamo fore Če pa vzamemo time-u te barbare vstran pa nas lepo v rit gledajo

Če vzameš statistiko vojne, brez izgovorov, vse neaktivne igralce itd nam ga lahko lepo gladko potegnete ;)
 

DeletedUser

Guest
Če vzameš statistiko vojne, brez izgovorov, vse neaktivne igralce itd nam ga lahko lepo gladko potegnete ;)

...hehehehehe.....ti že veš :) .....z statistiko ste ravno dobro povedli, neaktivni postanete ko ne zmorete več (v kolikor vem se je skor kompet time zamenju v kratkem), o izgovorih pa zaenkrat nismo govoril - govoril smo o dejstvih ;) ....tako da kar na en pašnik do prvega telička, ti ga bo on pocuzal če si že punce ne znaš najdt....
 

woley837

Member
Reaction score
0
Vau, zelo me je zajebal, kajne Sandi? Vidim da nimate smisla za humor v vašem plemenu!

...hehehehehe.....ti že veš .....z statistiko ste ravno dobro povedli, neaktivni postanete ko ne zmorete več (v kolikor vem se je skor kompet time zamenju v kratkem), o izgovorih pa zaenkrat nismo govoril - govoril smo o dejstvih ....tako da kar na en pašnik do prvega telička, ti ga bo on pocuzal če si že punce ne znaš najdt....

Glede tvoje statistike

1 Time. 37.359.189 37.359.189 15 2.490.613 3876 9.639
2 MTW 29.858.229 29.858.229 14 2.132.731 3017 9.897

Piši vse sranje ko ga premore tvoja bistra glavica, situacija je vsem znana, samo verjetno sta z ragnarokom še 10 dni za časom in smo še skoraj izenačeni. Stopita na realna tla in ne iščita izgovorov oz kot praviš dejstev.

če si že punce ne znaš najdt....
Nevem kaj je bolj žalostno, da 20 letnik nima punce ali da odrasel alfa male kot si ti, rajši preživi prosti čas na vpju kot z družino? Nevem no, mogoče je ta zdaj še bolj močna, kaj praviš ragnarok?

Ej Grega, Ragnarok, a to je un k je govoru da nas bo noblal tko da nam sploh ne bo nc jasno? Ej a to je un k je sam seb ubiu 20 nukov med ''noblanjem'' Bigdada? Ej a to je un k poslje 3000 fejkov pa niti enga nuka umes izmed 300ih vasi? Ej a to je un k gre posiljat svoj del akcije en dan za plemenom ? Ej a to je un k prav da samo lajamo, pa sam sploh se ni nehal lajat?! Men je car !

Sandi, tole so pa lepo napisali že o tebi, mislim da bi moral bit neki časa malo bolj tiho, najprej popravi vsaj statistiko(ker očitno je vse v statistiki) potem pa spet nazaj pridi.

Afna je že utihnil :D
 

DeletedUser

Guest
Robi kolker jst vem si ti še najbližje pašnikom, tak da nevem...vrjetno že ženete žvino u dolino ? :D

drgač pa lepa akcija danes :)
 

kustos

Member
Reaction score
0
komi čakam danes 23:50, boste odštevali kot da je novo leto, a? Čist veseli ko nam boste pobral 100 vasi naenkrat al kok, ne štejem več, k je tolk trainov... :D :D
 
Top