Pogovor o svetu 18

esjoxjod

New Member
Reaction score
0
pozdravljeni!

sem malo prečesal slovensko sceno kaj je kaj aktualnega in vidim s18....WAW, kaksna vojna.

vendar nekaj mi ni jasno...kako za vraga je MTW prisel tako dalec, mislim brez zamere ampak igralci delujejo nesposobni ala ragnorok, ki steje koliko paladinov je ubil?(hmmm) potem je tukaj prele(who da fak is prele) in nato gorazd...who? edino menace je spodoben..pa primoz izgleda dobiva veliko vasi zastonj..


ce bi imel miljon evrov bi stavil na Time. MTW zgledajo loleki....no...ne zgledajo ampak so.

drgac pa thumbs up! dobra vojna izgleda

barca proti olimpiji...ampak vseen, dobr!
 

primoz58

New Member
Reaction score
0
pozdravljeni!

sem malo prečesal slovensko sceno kaj je kaj aktualnega in vidim s18....WAW, kaksna vojna.

vendar nekaj mi ni jasno...kako za vraga je MTW prisel tako dalec, mislim brez zamere ampak igralci delujejo nesposobni ala ragnorok, ki steje koliko paladinov je ubil?(hmmm) potem je tukaj prele(who da fak is prele) in nato gorazd...who? edino menace je spodoben..pa primoz izgleda dobiva veliko vasi zastonj..


ce bi imel miljon evrov bi stavil na Time. MTW zgledajo loleki....no...ne zgledajo ampak so.

drgac pa thumbs up! dobra vojna izgleda

barca proti olimpiji...ampak vseen, dobr!

Decko, niti si ne upas pisat pod tvojim igricarskim imeno.
Ce bi ti res spremljal to sceno in ce bi znal igrat to igro nebi pisal bedarij kot jih pise.
Kaj ti res zgleda slucajno da dobivam free vasice, glede na to da sem v vrhu napadalca ni tak.

Ce si tak pameten se sprehodi skozi igralce tima oziroma dveh plemen Time. in Time- saj zgleda da kot 1 pleme nemorejo konkurirati.
Pa precekiraj malo igralce Tima in njihovo pasivnost, ponoblanih barbarov se in se iz meseca v mesec kdo torej pobira freee vasice.

tak da ne vem kaj se oglasas kr neko ime imas esjoxjod who the fuck are you to say stuff like this.
mislim halo zacni igrat pa da te slisim kaj bos igral, pomoje si samo pameten in v igranju ne znas tega kot pa barbike pobirat, strahopetec.

Nimam navade pisat na forum nikjer, ampak ce se oglasajo taki otroci, pa jim je treba svoje napisat.
Ceprav je to menda provokacija z strani Time.

Gladko so bili za skupni forum med vojno prav veselo je bilo ampak po 1 tednu skupnega foruma so ga prekinli, totalno nerazumljivo.
haha

Lep pozdrav Primoz58
 

DeletedUser

Guest
esjoxjod:

Join Date 18.08.15
Last Activity 51 Minutes Ago ........vse povedu ;)

....kaj je fantje?? .....nimamo "jajc" pod svojimi imeni pisat in drk*t?? ...res ste močni, svaka vam čast.....samo najbolj zanimiv podatek je tale: v vojni statistiki vodite za 84 vasi.....začeli ste z cca 300 vasmi prednosti....zdej mate 844 vasi prednosti :D ....važn da je najlažje bit pameten z 500 pobranimi barbikami :D

.....in vi po nas pljuvate da smo noobi?? medtem ko masovno pobirate barbare(pred in med vojno), imate 2 plemena in ste po 1 mesecu komajda prevzeli vodstvo po vojni statistiki??? ...da o tem z kakšnimi minimalnimi kaznimi odtehtate vaše kršitve sploh ne govorim.....na s18 so do Time.-a vsi plačal najstrožje kazni za minimalne kršitve, medtem ko vi kazni za trajni ban (gledam po tem za kakšne kršitve so jih dobili drugi) odplačate z parimi dnevi "dopusta" ..... resnično se bom iz vsega srca nasmejal ko taka velika imena kot jih vsebuje Time. izgubi proti takim malim nobekom kot jih vsebuje MTW :D ;)

Lp, Dr.Menace
 

kustos

Member
Reaction score
0
ej model, ne boš mel šanse se smejat :D :D Razen ce bo PreŁe s skavti tolk zabaven :D :D

Ni mi pa jasno kaj ti govoris, 500 vasi prednosti pred vojni, 800 zdej al kaj ze, sej ne vem kaj klobasaš... Vojna se zacne z 0:0 in od tam naprej se štejejo vasice...

Vojno je napovedal MTW, misleč, lagano, treba jih, nimas kej ;) Prpravl ste se na vojno, kar se nasi retardi niso... Zdej ko se je zamenjalo par igralcev, se šele vid moč plemena in tle boste pogorel, brez skrbi...

Najbolj me je nasmejal Ragnarok:''
Drugi mesec bom imel šesto leto... vse vas bom pojedel! Z podporo vred!
''

HAHAHAHAHA naslednji dan, sam sebi ubije 20 nukov, ostalo pa mu pokolje Time, aja by the way, tele vodje, PRVA in DRUGA violina nimajo niti tolk jajc, da bi napadla na isti dan kot ostali, ceprav so ostali posiljal 3 dni stran plemice :D :D

Res ste me nasmejal.

Aja Menace, akcije je konc, da slišm tvoj komentar, si reku da ga boš dal po akciji :D :D


NO HATE, play for fun :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
eh, si pa že tako dolgo na VP da bi lahko vedu razliko med vojno statistiko in navadno statistiko.....v glavnem, mi smo bili pripravljeni vi pa ste 14dni jajčka praskal (upam da ne en drugemu) al kako??? 14dni je blo nnp-ja ne rabš razlagat kako niste bili pripravljeni nism 6 let star, to je Ragnarok se mi zdi ;)

komentar:......jebeno je blo...šef ma prepoved alkohola zaenkrat :D .....sej si vidu da je datum falil.... :D ....in pa čestitke, lepo ste nas zajebal....bomo vrnil in popravl, nič bat ;)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Ko smo pršli js in še nekateri igralci z mano, se je stvar zacela postavljat na noge, pa ne samo zarad mene, zarad ekipe k se je menjala, to je blo 1 teden po zacetku vojne, ko se ze vzel neki Kravati in se nekaterim nepodprtim računom, od takrat smo dobil 180 vasi v vojni... Tako da... Robi, čakam da pokažete, poslušam že dolgo kako in kaj boste, pa še vedno nič...

Če bomo zgubil mi bomo, če boste vi, še bolš za nas... S temi otročarijami k ste pa zacel te zamere delat, ste pa res kekci izpadl... Strici iz ozadja, pa to... Sm mislu, da bomo lahko se sfajtal normalno, pa ste hitr dokazal da ne bo šlo... brez veze...
 

DeletedUser

Guest
As before, don't ask, don't tell...datum falu hjah hjah, ne gre poslat če čuvaš kak acc - jebiga :D

Včasih zmaga komu preveč v glavo stopi in ko izgublja išče same izgovore..ajde kje mate švabe da pregledajo račune ? :D al so bli tok dobri da so vam sploh odpisal ..


with reason against you, to the end.
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Hehe ite nekaj delat ce vam je dolgcas. Fajn ego rase ce se ponobla neaktiven racun pa cel kup barbarov :) heheh

nima veze... na koncu bič poči ;) pubeci pozor, vse vas imam na očeh :D
 
Top