Pogovor o svetu 18

ragnarok

Member
Reaction score
0
Ma dejte stari, komu vi bucke prodajate... Vsi neki reprezentanca, a pol ste bli zraven ko ste bli olimpijski prvaki lani, mladinci? Dej stari ne prodajej mi take... Če bi biu, bi se predstavu in biu ponosen na to... Ne pa da se tle skrivaš proklet picajzel hudicev...

Odhod dolgo načrtovan? pa kaj ti govoris, ce bi zmagval bi pa tko noblou, pa za kompom sedeu, da te stran ne bi mogl zvlect.. Dej spelte se mi taki modeli, k mi greste na K****...

Vsi neki bežite zdej, kje ste, kmetavzi, RAGNAROK KJE JE TVOJ NACRTOVAN PLAN KAKO NAS BOŠ NOBLOU?!! Kje maš tiste TOP IGRAČINE, da nas boste noblal... Še računa VOJAK00 ne morte znoblat, ki je 3x manjsi od vseh vaših glavnih, pa da se jebete...

http://prntscr.com/8b46sy, da boš vedu kako se igra za svoje pleme in kakšna je razlika med igralci... Eni noblamo sovražnike, drugi pa štejete paladine... Sami presodte kaj je bolj koristno!


Ste me razpizdl s temi otrocjimi forami...

Pubec od kot pa tebi ta agresija? :) phaha pa ja ne boš rekel da te je virtualna igrica razjezila? Ne vem kje je problem? Igraj pa se imej fajn, ali pa sploh ne igraj če ne preneseš takšnih zadev ;) simpl ko pasulj

lp, pa malo bolj mirno pubeci ;)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Haha en mesec nazaj glasen, 3x bolj kot radio, zdej pa ti nas miriš :D smeško en... Zdej vsi igrate mal za hec pa zabavo ko se vas bo noblalo, da je kao izgovor.. Prej pa vsi pametni :D :D Ragnarok, raj se ne javljej, ker sm ti ze takrat povedal, kdo bo izpadu najvecji Bum*ar, ko ne bo izpolnu tega kar si takrat obljubljal :D :D In tocno to si izpadu, najvecji trolll kar jih premore MTW...
 

DeletedUser

Guest
doči če cica na kolica :D ne skrb

Na naslednjem svetu mogoce, tu pa nazalost ne. :)
Tut gorazd je pametoval, kako me bo noblal, pa poglej kje je, pojedo sem ga na fronti.
Kljub temu da sem dnevno imel po 900 napadov, sem vam ga pobiral kot internala.
Govorim za case ko je bil se aktiven.. Z xmanom ko sma ga pocla je lahko samo gledal, kajti branit ni znal..
Tako se delajo akcije, ne pa to ko me prele pa kripton vceraj vzgeta, pa nista pobrala tut ene vasi ne, kok treinov sem jima posnipal..
5, 10? Enostavno ni kvalitete v MTW plemenu..



Lepo igro se naprej,
Grega
 

DeletedUser

Guest
Razen robija, orginalniga menaceja, nima niti en kvalitete.
Tako pac je, treba se bo sprijaznit z tem :)
Sefe vam steje, kok paladinov je pobil, pa fejke nabija.. To ni niti priblizek igralca, kaj sele vodje :)
Ce pa vam je fejkanje za v vzor pa le tak naprej :)



Grega

PS: pa ne mislit, da vas podcenjujem al pa karkoli dalec od tega.. Govorim samo realno kaj se dogaja.
 
Last edited by a moderator:

spanija

Member
Reaction score
0
sploh nevem kaj si zdej ostale v to debato povleku...kokr se jst spomnem si ti nekaj o meni blebetal? :)
 

DeletedUser

Guest
Dal sem ti samo odgovor, na ''ne meci vse v isti kos z mano'' .. :)
To ni spil kjer bi samo napadal, treba je malo takticno igrat.

''Use your brain to fight.'' :)



Grega
 

spanija

Member
Reaction score
0
veš oni so me vzeli pod okrilje in mi pomagali nekaj znanja pridobiti k ga nism meu (najbol robi)...veš me zanima a ti bi me sprejel na svoj račun pred vojno? enga nooba k nima pojma po vaših besedah??

itak da nebi...po pravici povedano noben nebi noben od timovcev :)

igral sem marsikateri svet in nemislim slovenske scene....govorim o angleških serverjih.....tam mi je bilo veliko bolje igrati ker človeka lahko v miru za nasvetu vprašaš (pa tud če je nasprotnik) pa ti bo pomagu....

tuki ste pa vsi taki egoisti pa samo za vašo rit skrbite itd...vse več je razlike med "slabimi" in kao "dobrimi"....in pol se sprašujete matr kako je lohk po 4 mescih igre taka razlika med vodilnim in drugouvrščenim....zato ker vsak kurčev svet se sami najbolši skp spravte...kaj ko bi se en svet razdelil po plemenih pa bi mal podučil ostale o tako imenovani "taktični igri"???

usak dan berem tole kreganje kako en druzga žalte...kako un šteje pobite paladine, pa un pošilja 43634758092 fejkov? dej lepo te prosm a si lahko en svet date roko pa odigrate tko kokr je treba??

nardiš piknik, se smejiš vojni, podebatiraš z "sovražniki" itd... vi niste resni...vi ste žalost slovenske scene in ne motorka al pa nevem kdo....
 

esjoxjod

New Member
Reaction score
0
Spanija, kaj govoris napamet. Bo eden od nasih prilepil kako se je ragnarok ven metal pa nakladal kako je on oh in sploh in da nas bo vse ponoblal....blablabla.

Samo ZATO smo mi nastrojeni kokr smo, nismo mi prvi zaceli:)

Zdej k smo mu pa gobec zaprli pa pise pubeci ne se jezit in tako dalje.

Zame si ragnarok tak nesposobnez, mi ce ne bi meli na zacetku spora in vojne proti TIME...(bili smo v GA) danes te vojne ne bi bilo, ker vi decki ne bi obstajali.

Tako je, tukaj ekipa Psicki Bozicki :)

Smejali smo se na zacetku kak papak od papka je bil ragnarok in celi MTW, ki se je mucil in mucil, da je ponoblal neke gnile nesposobne JAZBECE.

Ragnarok in druscina, upam, da se zavedate, da ste TUKAJ in SEDAJ zgolj in poudarjam zgolj le po nakljucju.

Tko, da prosim ragnarok, nemas pojma brate i zapamti...nismo ti mi jazbeci.

Prokleti napihnjenci.

Spanija teb pa neki. Odkar je inno nastimo posiljanje trainov ni vec nasvetov zate...uporabi faking glavo.

Psicki out:cool:

Have no fear, Ragnarok is a deer? :paladin:
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
veš oni so me vzeli pod okrilje in mi pomagali nekaj znanja pridobiti k ga nism meu (najbol robi)...veš me zanima a ti bi me sprejel na svoj račun pred vojno? enga nooba k nima pojma po vaših besedah??

itak da nebi...po pravici povedano noben nebi noben od timovcev :)

igral sem marsikateri svet in nemislim slovenske scene....govorim o angleških serverjih.....tam mi je bilo veliko bolje igrati ker človeka lahko v miru za nasvetu vprašaš (pa tud če je nasprotnik) pa ti bo pomagu....

tuki ste pa vsi taki egoisti pa samo za vašo rit skrbite itd...vse več je razlike med "slabimi" in kao "dobrimi"....in pol se sprašujete matr kako je lohk po 4 mescih igre taka razlika med vodilnim in drugouvrščenim....zato ker vsak kurčev svet se sami najbolši skp spravte...kaj ko bi se en svet razdelil po plemenih pa bi mal podučil ostale o tako imenovani "taktični igri"???

usak dan berem tole kreganje kako en druzga žalte...kako un šteje pobite paladine, pa un pošilja 43634758092 fejkov? dej lepo te prosm a si lahko en svet date roko pa odigrate tko kokr je treba??

nardiš piknik, se smejiš vojni, podebatiraš z "sovražniki" itd... vi niste resni...vi ste žalost slovenske scene in ne motorka al pa nevem kdo....


Zelo dobro si napisav in opisav slovensko sceno VP-ja. bravo
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Pravilo velja, kdor išče problem v drugih ima ponavadi problem sam z seboj. Večino igralcev Time poznam in ne vidim problemov :)
Kdor ima pomisleke glede družabnosti slo scene…jih naj ima. Vsekakor sem mnenja, da slo scena ni nič drugačna od drugih serverjev..mogoče še preveč prijazna.
Prcanje, metanje polen in tako naprej je del igre, ki pride zraven. Zato obstajajo tudi forumi. Ali za razkazovanje mišic ali za kaj drugage:). To moraš vzet pač v zakup, ane.
Najbolj pomembno pa je na koncu to, da priznaš kvaliteto na nasprotni strani:)..to je najtežje za Homo sapiens-a. Tega se moramo vsi še naučiti zgleda hehe.

Čestitam plemenu MTW za pokončno držo v igri, da bo jasno brez dobrega nasprotnika ni dobre igre.

Vseeno pa bi pozval igralce Time-a, da nadaljuje z dobro igro in opustijo pisanje neustreznih postov tukaj(ni vredno kamaradi).


Go time:)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
bravo španija, končno eden, ki je to tudi napisal, kar jim gre, jazbecom, ki imajo tudi ban da uporabljajo druga imena, kot je na primer esjoxjod, me ženske smo premile, da bi nekomu, ki se tukaj zna postavljati ranile moški ''ego'' hehehehe :p
 

mojzes

Member
Reaction score
0
:D
Pravilo velja, kdor išče problem v drugih ima ponavadi problem sam z seboj. Večino igralcev Time poznam in ne vidim problemov :)
Kdor ima pomisleke glede družabnosti slo scene…jih naj ima. Vsekakor sem mnenja, da slo scena ni nič drugačna od drugih serverjev..mogoče še preveč prijazna.
Prcanje, metanje polen in tako naprej je del igre, ki pride zraven. Zato obstajajo tudi forumi. Ali za razkazovanje mišic ali za kaj drugage:). To moraš vzet pač v zakup, ane.
Najbolj pomembno pa je na koncu to, da priznaš kvaliteto na nasprotni strani:)..to je najtežje za Homo sapiens-a. Tega se moramo vsi še naučiti zgleda hehe.

Čestitam plemenu MTW za pokončno držo v igri, da bo jasno brez dobrega nasprotnika ni dobre igre.

Vseeno pa bi pozval igralce Time-a, da nadaljuje z dobro igro in opustijo pisanje neustreznih postov tukaj(ni vredno kamaradi).


Go time:)

Samo to,potem pa naj ta tvoja pravila veljajo za vse enako.
 

woley837

Member
Reaction score
0
veš oni so me vzeli pod okrilje in mi pomagali nekaj znanja pridobiti k ga nism meu (najbol robi)...veš me zanima a ti bi me sprejel na svoj račun pred vojno? enga nooba k nima pojma po vaših besedah??

itak da nebi...po pravici povedano noben nebi noben od timovcev

igral sem marsikateri svet in nemislim slovenske scene....govorim o angleških serverjih.....tam mi je bilo veliko bolje igrati ker človeka lahko v miru za nasvetu vprašaš (pa tud če je nasprotnik) pa ti bo pomagu....

tuki ste pa vsi taki egoisti pa samo za vašo rit skrbite itd...vse več je razlike med "slabimi" in kao "dobrimi"....in pol se sprašujete matr KAKO je lohk po 4 mescih igre taka razlika med vodilnim in drugouvrščenim....zato ker vsak kurčev svet se sami najbolši skp spravte...kaj ko bi se en svet razdelil po plemenih pa bi mal podučil ostale o tako imenovani "taktični igri"???

usak dan berem tole kreganje KAKO en druzga žalte...kako un šteje pobite paladine, pa un pošilja 43634758092 fejkov? dej lepo te prosm a si lahko en svet date roko pa odigrate tko kokr je treba??

nardiš piknik, se smejiš vojni, podebatiraš z "sovražniki" itd... vi niste resni...vi ste žalost slovenske scene in ne motorka al pa nevem kdo....
Nevem kje naj začnem, bom kar na začetku. Poglej podpleme, igralce v podplemenu- malo jih povprašaj, če jih imamo za deff ali smo jih kaj naučili!!! Recimo naš igralec z 20 vasmi šola upaljača, ta igralec je bil pred prihodom v time šolo noob :p
Po drugi strani ste na začetku vojne sklenili zavezništvo s plemenom SS, z namenom da vam pošiljajo plamenice! Takrat ste od njih dobili 10 plamenic. Čez 2 tedna, ko se je tehtnica prevesila na našo stran, je SS izrazil željo po zavezništvu z nami, mi smo to sprejeli, kajti noblali smo na severu in so nam plamenice prav prišle- čeprav jaz nisem dobil nobene :D
Torej, eden od vaših izgovorov so bile tudi plamenice! Sami sebi se smilite do te točke, da ne pogledate da ste 2 tedna prej bili v v isti situaciji in je bilo vse ok!

Kar se pa ostalih zadev tiče, podpora, novi igralci v time,... to so samo izgovori! Recimo 48 ur nazaj sem 24h stran poslal train in 60 okrepitev za trainom. Čez 10h je vas prevzel kripton, a glej ga zlomka, vasi ni zafilal, ni snipal, ni renoblal in vas je bila moja, še huje za mtw, v vas je prišlo 60 okrepitev. Seveda je kripton takoj na svoje vasi napisal da mi pomaga podpora obranit vasi po 5 neuspešnih poskusih renoblanja- namesto da bi pred train nastavil 1 deff nuke! Porka madona, vidu si train, 60 okrepitev, imel si 10h časa in nisi naredil nič! Prav, mi je pa podpora pomagala! IZGOVORI, IZGOVORI, IZGOVORI!

Sami sebi se smilite fantje!

ps: mojzes, kje se skrivaš?
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Ne skrivam se WOLEY,smiliš se mi ,ko tako preklinjaš,na vse tole tvoje pisanje nimam besed,.............:p
 
Top