Pogovor o svetu 18

Bandit

Member
Reaction score
0
Dej sprijaznite se MTWjevce nas fajn noblajo...Žive farme? Približno tako...vasi nam vzemajo skoraj zastonj organizacija pa je v zadnjem času tudi bolj na nuli...ČE so govorice o prestopu Robija k timu resnične potem je svet oz. prevlada 60% že praktično tu...In s tem tudi konec sveta :(
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Evo pa smo zopet pr hinvščini,nekaterih igravcev- umazanega sveta,en svet več,.....takšno prestopanje bi mogl kaznovat. lp
 

DeletedUser

Guest
Ste pa smesni, igralca ki ga noblamo bi sprejeli med nas? :D
Ne vidis da vasi njegove k nam prestopajo :)



Grega
 

kustos

Member
Reaction score
0
NIHČE, NE BO PRESTOPIL NIKAMOR , prestopile bodo le vasi iz MTWja v TIME... In ne si ustvarjat nekih lažnih utvar, da boste kao med preživelimi ostali v Timu, ker sprejet ne bo, šeenkrat povdarjam, NIHČE


Lp
 

esjoxjod

New Member
Reaction score
0
lovačke priče momci....lovačke priče


mogoče kaki noob iz obrobja prestopi k MTW kot npr. ruffus...uuuuuuu we are sooo scared :D
 

DeletedUser

Guest
Dej sprijaznite se MTWjevce nas fajn noblajo...Žive farme? Približno tako...vasi nam vzemajo skoraj zastonj organizacija pa je v zadnjem času tudi bolj na nuli...ČE so govorice o prestopu Robija k timu resnične potem je svet oz. prevlada 60% že praktično tu...In s tem tudi konec sveta


Pride za finiš na koncu, ko bo odštevanje še en zadnji post od mene, kjer bom napisal vse od A do Ž, lahka dam tut kaki Đ da bodo vsi MTW-jeuci razumel; pa bom očitno mogu napisat še en post prehodno, da ta moment razčistimo vse nejasnosti. Vedno znova in znova je bilo govora o naših nespoštovanjih, pa ste za finiš tut vi naredil nekej z namenom, da naj zjebete, valda - taktično. V času dopustov napovedal vojno. Takrat smo rekli ok, nimamo kej pripravit se je treba in takrat so nasikanc in podobni bli najbolj glasni kok so oni ohh in splohh. Začela se je vojna, prvi udar MTW-ja, buma padu je kravatnik ko keks - človek na dopustu, buma usekajo nekaj11, enako problemi....takrat pa pride tilt, sprejete so ene odločitve, ki MTW-ju še dons ne grejo v glavo, odločitve zarad katerih pišejo švabom, HAHA. Takrat sem vam trdil in še dones vam bom, zarad računa -nasikanc- smo bili oškodovani mi in ne VI, gospodje hehe, pa dobr naj bo po vaše, ker vi itak vse vete in vse znate.

Kje so vaše glasne obljube o tem, kako nas boste z neko "podporo" vred ponoblal ? - včasih je boljše bit tiho pa it svojo pot, ker zarečenga kruha se največ poje - vsaj tak pravijo :)

In da se dotaknem prestopov. Time je po teh provokacijah, grožnjah s pisanju v nemčijo in preverjanji računov in s tem, da igramo s "podporo", pri kateri nam motorka itak vse zrihta šel svojo pot. In še danes gremo po njej z enim in istim ciljem do konca. Time bo končal ta svet v zasedbi s katero je vstopil v vojno. Rajše vzamem igralca ki nam je poslal palija pa ma 10 vasi koker bilokoga s 400 vasmi pa je pri MTW. Skratka kar ste želel, to ste dobil, zdej pa hiter na forum in nas žalit z noliferji, bedaki brez dopustov, budalami ki so cele noči za compom, ajde ajde gremo - to je še vse kar vam ostane.

3/4 vas bomo pobral, tistim najbolj glasnim pa že zdej opozarjam, da bomo iz vasi nardil podrtije, ene navadne pasje utice pa se pol smilte sami seb.


Spoštovanje do MTW-ja je izpuhtelo z dnem obtožbe, ki nas je povezala s sodelovanjem podpore.


Se vidimo, nikomur ne bom ostal dolžen za nič.
Srečno z branjenjem podrtij.




Mrobbym
 

DeletedUser

Guest
Time bo končal ta svet v zasedbi s katero je vstopil v vojno.

Ja, z enakimi računi. Kar se pa tiče igralcev, ki so jih igrali, pa je to daleč od tiste s katero ste vstopli v vojno :) Pa ne da ni pošteno, je, ampak da smo na jasnem ;)
 

DeletedUser

Guest
Preveč skrbite in se obremenjujete z nasprotniki, zato pa ste tam, kjer ste.

Kar je bil pa point mojega sestavka pa je to, da za nobenega nasprotnika ni prostora med nami, sam toliko, da smo si na jasnem. :)
 

DeletedUser

Guest
Preveč skrbite in se obremenjujete z nasprotniki, zato pa ste tam, kjer ste.

Kar je bil pa point mojega sestavka pa je to, da za nobenega nasprotnika ni prostora med nami, sam toliko, da smo si na jasnem. :)

Ja zastopim :D Pa še vseeno ste jih nekaj sprejeli. Ne čisto medse ampak ja :)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Tra la la la la,pa še hopsasa,imejte se fajn na tem svetu,zakllučujem ta svet,pane zarad poštenih igravcev ampak,barab in lopovov,kteri ste sami veste,bodo pripombe.:p
 

DeletedUser

Guest
Sej kaj druga ni za pricakovat od tebe. :)
Vsi ti junaki, ko pametujete, koncujete z igro :)



Grega
 

woley837

Member
Reaction score
0
Tra la la la la,pa še hopsasa,imejte se fajn na tem svetu,zakllučujem ta svet,pane ZARAD poštenih igravcev ampak,barab in lopovov,kteri ste sami veste,bodo pripombe.
Saj ne da bo kvalteta serverja zdaj kaj padla. :)
 
Top