Recent content by aragorn gondorski

  1. aragorn gondorski

    Hit & miss

    miss (nismo še tok daleč) ;) naslednja oseba meni da bo zmagala slovaška na sp :)
  2. aragorn gondorski

    obramba

    je pa ta ofenzivni nuk, ki sem ga opisal zelo učinkovit s tabo nk maribor se pa ne strinjam, ker je dobro imeti več lahke konjenice za primer da ima nasprotni igralec mečevalce, ki se jih uporablja za boj proti sekiram ;)
  3. aragorn gondorski

    Hit & miss

    hit naslednja oseba ima rada nofearja ;)
  4. aragorn gondorski

    obramba

    najboljše ofenzivne vasi so take: 6600 sekir 20 skavtov 3200 LCjev 249 ramov 20 katov
  5. aragorn gondorski

    obramba

    10k sulic in 10k mečev ali 3k TKjev
  6. aragorn gondorski

    oznake

    enostavno: napišeš: in potem vmes daš ime enote: imena: spear - suličar sword - mečevalec axe - bojevnik s sekiro archer - lokostrelec spy - izvidnik light - lahek konjenik marcher - lokostrelec na konju heavy - težek konjenik ram - oven catapult - katapult knight - paladin snob...
  7. aragorn gondorski

    Sklepne misli...

    jaz imam samo v eni napadalni vasi cerkev ker je ravno na sredini nekih vasi :) samo drugače je pa veliko odvisno tudi od tipa igralca kje misli da mu bodo cerkve najbolj ustrezale :) lp
  8. aragorn gondorski

    Sklepne misli...

    če ste bolj napadalni tip igralca gradite cerkve v obrambnih vaseh, če pa ste bol obrambni tip igralca pa v napadalnih lp
  9. aragorn gondorski

    Sklepne misli...

    pri cerkvah si pa čist mem usekal ker so na svetovih s cerkvami cerkve preprosto NUJNE če hočeš da se vojaki borijo s polno močjo ker če ne imaš manj možnosti za zmago lp
  10. aragorn gondorski

    Sklepne misli...

    mogoče pa hoče saj ostat do konca v plemenu :)
  11. aragorn gondorski

    Sklepne misli...

    nisem hotel tistega na začetku citirat pa sem ponesreči pobrisal en QUOTE na začetku saj sem uredil se opravičujem za napake :eek:
  12. aragorn gondorski

    Sklepne misli...

    ali si že bil v katerem izmed štirih plemen??? no če nisi bil si zagotovo nasedel kaki pravljici o nas če si pa bil je pa pač tako: vsak ima svoj okus ;) saj meni bi bilo dobro če ne bi imeli toliko igralcev samo kaj ko moje mnenje ne šteje :(
  13. aragorn gondorski

    Intervju matjazinho|300 [Si1]

    bravo še en dober intervju :) naslednji naj bo pa s črtomirjem
  14. aragorn gondorski

    Intervju rfaric|KOH [Si1]

    kaj ti sanjaš? poglej raje v TW-stats in potem govori kakšen karak ga zavzema?????kje si to vidu?:confused:
  15. aragorn gondorski

    Največje "ritke"

    pa dr dre tudi ima 14 sprememb ta tudi nima "hrbtenice" :D Old tribe New tribe Date/Time Points None HUNI 31st October 2009 - 22:00:01 90 HUNI None 05th November 2009 - 22:00:02 280 None LK* 06th November 2009 - 16:00:01 294 LK* DIABLO 15th November 2009 - 16:00:02 482 DIABLO TIGERS...
Top