Sklepne misli...

DeletedUser

Guest
če ste bolj napadalni tip igralca gradite cerkve v obrambnih vaseh, če pa ste bol obrambni tip igralca pa v napadalnih
lp

lahko si narediš tudi skavte noter pa je. Napad pa je sploh nesmiselno imeti v vasi z cerkvo... Obramba ali skavti... Zdi se mi škoda, da imaš toliko enot manj, ko napadaš...
 

DeletedUser

Guest
Ja, prav ima matjaž...
Jaz si delam cerkev samo v obrambnih vasi!
To pa je to...
Napadalne rabijo večje število enot. in ne cerkve...
 
Reaction score
0
jaz imam samo v eni napadalni vasi cerkev ker je ravno na sredini nekih vasi :)

samo drugače je pa veliko odvisno tudi od tipa igralca kje misli da mu bodo cerkve najbolj ustrezale :)
lp
 

DeletedUser

Guest
Bi te prosil, če mi nekaj odgovoriš. Vse, ki smo se ti uprli nas zmerjaš za noobe in igralce, ki nimamo pojma o igri. Je sploh bil kak dober igralec, ki je bil pri temu uporu? O vsevedi nofear prosim povej mi zakaj nas pa nisi mogel več premagati? Sej smo sami kekci bli jaz, kalvo, denycare.... itd... :)

Nofear prosil bi te za odgovor. :)
 

DeletedUser

Guest
Komot. ;) Lahko boš tudi boljši ampak to še ne pomeni, da bom noob. Lahko boš slabši pa te vseeno ne bom zmerjal za noob-a. Ker potem je samo en igralec na tem svetu, ki si ne zasluži takega naziva. (Mungo)...
Vsekakor je moja kartoteka napram tebi v pozitivnem stanju. Tako kot sem ti poslal plemiče na tiste dve vasi bi jih lahko snipal.
Nič ker si napisal, da se poslavljaš v intervjuju. Vso srečo v življenju pa drugič, ko igraš kaj igraj fer.


Lp Matjaž
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Da bo konec temu z cerkvami:
Cerkev ni važno kje imaš važno je da je vsaka vas pokrita s cerkvijo.

Drugače pa jo je bolje imeti v obrambni vasi saj ima to nekaj prednosti:
- v obrambni cerkvi je bolj smiselno postaviti cerkev saj je vas z cerkvijo že v osnovi malo zaščitena pred nenadnim napadom
- v obrambni vasi je bolj smiselno imeti cerkev saj jo v primeru napada lahko "stackaš" iz drugih obrambnih vasi medtem ko v pošiljanju napada ti cerkev vzame preveč napada da bi se napadu lahko reklo nuke in posledično ti taka vas bolj malo koristi.

Lahko me kdo popravi in mogoče tudi jaz ne vem zakaj je pametno imeti cerkev v napadalni vasi.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Komot. ;) Lahko boš tudi boljši ampak to še ne pomeni, da bom noob. Lahko boš slabši pa te vseeno ne bom zmerjal za noob-a. Ker potem je samo en igralec na tem svetu, ki si ne zasluži takega naziva. (Mungo)...
Vsekakor je moja kartoteka napram tebi v pozitivnem stanju. Tako kot sem ti poslal plemiče na tiste dve vasi bi jih lahko snipal.
Nič ker si napisal, da se poslavljaš v intervjuju. Vso srečo v življenju pa drugič, ko igraš kaj igraj fer.


Lp Matjaž[/QUOTE

Kaj ti naj snipam fejke al kaj. Bo treba še pa imeti dovolj jajc da bi mene napadel.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Za tisti 2 vasi ni bilo pomoči ker je bila vsa obramba v bunkerjih na liniji in nisem bil rit tak ko vi. Aja pa še neki kaj ti nuca če mi zavzamete 5 vasi če jih po drugi strani jst vam 10. lol
 

DeletedUser

Guest
Bravo. Rokometašu si prevzel. Igralec je imel večkrat rdečo piko kot zeleno. A je sploh opazil, da ga napadaš? :)

Kar se pa tiče fejkov. Jaz sem ti vsaj fejke poslal kaj pa ti meni? :) Aja dve vasi si mi dal. :) Pri teh vaseh si imel ene 600enot noter lahko bi komot snipal ne?
 

nofear

Member
Reaction score
0
zakaj bi se človek sekiral za nekaj vasic če jih imam pa tle na dosegu roke kolikor želim
 

nofear

Member
Reaction score
0
ubijalec prosim bodi raje tiho da še kaj tvojega ne nalimam tle gor ko si ravno tako glasen...
 

DeletedUser

Guest
ubijalec prosim bodi raje tiho da še kaj tvojega ne nalimam tle gor ko si ravno tako glasen...

nimaš nič mojega, drugače pa mam jaz več info o teb kot si misliš. Saj če te admini nočejo banat, bomo pa mi posrbeli da te nebo več dolgo na si1.
 

DeletedUser

Guest
Dobro veš da vohunov ne maram, zato tudi ti nisi ravno priljubljen pri meni...

a res? To lahko ti komu drugemu lažeš, pa da ti nasede. Ko nisi ravno danes hotel prepričat TMP prek vohuna da jih bomo kao napadli? Pa če mene obtožuješ da sem vohun, ti lahko povem, da ti nebo pobral nihče.
 

DeletedUser

Guest
A si prepričan da jst lažem... Dolgo časa si bil med zelo osumljenimi...

Četudi govoriš resnico, kaj potem, če sem bil osumljen? Misliš da nas lahko spreš? Pozabi, lahko kar nehaš sanjat, mi smo ti že dolgo nazaj nehali nasedat.
 
Top