Recent content by beginner

  1. Debata o s5

    Mah se upravičujem da po tukem času citam ampak tole sporočilo me je malo zmotilo.Matjaž nevem ali ti veš ali ne ampak če ti nebi igral na yoshimitsu bi še oba stee in yoshimitsu še verjetno uba obstajala.Nevem zakaj govoriš v dvojini ko pa smo 3 igrali oziroma 2 tebe nisem skoraj nikoli videl...
  2. Vojne na svetu 5

    Ja jas mislim da je hotel to povedati:D in se ne strinjam
  3. Vojne na svetu 5

    Nofear jst bi te povabu sam nimam acca :P
  4. Vojne na svetu 5

    Gospod Marburg še vedno čakam tvoj odgovor...
  5. Vojne na svetu 5

    Hmm.Slabo stojimo?Nebi rekel ko gledam reporte kar lepo izgubljate plemiče,nuke.In če še nisi prebral je nas vodi Stee...In kaj misliš z tem da je matjaž noob?Ga tako kličeš ker se ga bojiš ali kaj je razlog?Pa še besedo noob mi razloži kaj naj bi to pomenila ker jas na slovenskih igrcah ne...
  6. My Mom Always Said,If You Have Nothing To Live For Find Something To Die For

    My Mom Always Said,If You Have Nothing To Live For Find Something To Die For
  7. Vojne na svetu 5

    Ja tudi če ga trgate še ne pomeni da ga boste nebo vam kar prepustil vasi bomo še videli kaj no.Drugače pa se tudi meni zdi kod otrok z tem "p.s. - Matjažek ... my noobiš princess ... kaj si okrepitve pripeljal? ...". Zresni se no
  8. Vojne na svetu 5

    Ja lepo se odvijajo stvari na s5.Zaenkrat gre BZJV kar dobro ampak kod je večina že umenila ni še konec.IN RES STE MELI SREČO DA JE BIV STEE NA DUPUSTU.
Top