Vojne na svetu 5

DeletedUser

Guest
Držite se teme,
Gospod Marburg, ti pa nehaj uporabljati kletvice, (sranje, ipd) ker se štejejo kot žaljenje - čeprav niso namenjene nikomur, kar pa pomeni avtomatičen ban...

mah ... puca mi čunac ... se barem neom rabu s temi idiotizmi več ukvarjat! Iz servera v server ena in ista zgodba ... mislim, da se bom na .net vrnil, ker to kak se tukaj stvari odvijajo od servera do servera je za kozlat ... živa bedarija. Eni in isti prodajajo ene in iste bučke iz servera do servera. To nima nobene veze z online strategijami, ampak bolj spominja na lobiranje ... Par igralcev še ne pomeni pleme in kakorkoli stvar obrneš - BZJV owna FVA trenutno, eni pa se enostavno s tem ne morejo sprijaznit! Res žalostno, da par sociopatov lahko uniči celo bistvo te IGRE, ki bi naj v prvi vrsti predstavljala sprostitev in omogočala eno vrsto druženja, enim pa očitno predstavlja mnogo več od tega ... bom pač prek proksija prebiral forum, ker je vklučevanje v določene debate tukaj tak isto, kot da bi z vilami pesek basal ... bom si vsaj prišparal par sivih las...

In še tolko o velikem KMN ... 147 noblov , od tega 100 vasi od FVA ... uh what a pro ... to pa res morš bit majstor za tako statistiko :D ... veliki matjaž - majstor vseh majstrov! :D
... al boš zdaj povedal da ti igraš yoshija ... odkar je odšel org. igralec, ki je imel hrbtenico, pravtako ni bilo ponoblanega nič pametnega iz tistega acc.ja ...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
mah ... puca mi čunac ... se barem neom rabu s temi idiotizmi več ukvarjat! Iz servera v server ena in ista zgodba ... mislim, da se bom na .net vrnil, ker to kak se tukaj stvari odvijajo od servera do servera je za kozlat ... živa bedarija. Eni in isti prodajajo ene in iste bučke iz servera do servera. To nima nobene veze z online strategijami, ampak bolj spominja na lobiranje ... Par igralcev še ne pomeni pleme in kakorkoli stvar obrneš - BZJV owna FVA trenutno, eni pa se enostavno s tem ne morejo sprijaznit! Res žalostno, da par sociopatov lahko uniči celo bistvo te IGRE, ki bi naj v prvi vrsti predstavljala sprostitev in omogočala eno vrsto druženja, enim pa očitno predstavlja mnogo več od tega ... bom pač prek proksija prebiral forum, ker je vklučevanje v določene debate tukaj tak isto, kot da bi z vilami pesek basal ... bom si vsaj prišparal par sivih las...


Se podpišem. Tudi sam se verjetno v kratkem raje na .net preselim bo vsaj mir.
 

DeletedUser

Guest
mah ... puca mi čunac ... se barem neom rabu s temi idiotizmi več ukvarjat! Iz servera v server ena in ista zgodba ... mislim, da se bom na .net vrnil, ker to kak se tukaj stvari odvijajo od servera do servera je za kozlat ... živa bedarija. Eni in isti prodajajo ene in iste bučke iz servera do servera. To nima nobene veze z online strategijami, ampak bolj spominja na lobiranje ... Par igralcev še ne pomeni pleme in kakorkoli stvar obrneš - BZJV owna FVA trenutno, eni pa se enostavno s tem ne morejo sprijaznit! Res žalostno, da par sociopatov lahko uniči celo bistvo te IGRE, ki bi naj v prvi vrsti predstavljala sprostitev in omogočala eno vrsto druženja, enim pa očitno predstavlja mnogo več od tega ... bom pač prek proksija prebiral forum, ker je vklučevanje v določene debate tukaj tak isto, kot da bi z vilami pesek basal ... bom si vsaj prišparal par sivih las...

In še tolko o velikem KMN ... 147 noblov , od tega 100 vasi od FVA ... uh what a pro ... to pa res morš bit majstor za tako statistiko :D ... veliki matjaž - majstor vseh majstrov! :D
... al boš zdaj povedal da ti igraš yoshija ... odkar je odšel org. igralec, ki je imel hrbtenico, pravtako ni bilo ponoblanega nič pametnega iz tistega acc.ja ...


Gospod Marburg ali le navaden podpovprečen igralec, ki zna le pisati neumnosti po forumu. Sam sebe nisem nikoli poveličeval. Poveličeval sem FVA in še vedno ga. Četudi nas premagate nam ne sežete do mezincev. Mi smo cilj igre dosegli. Zabavamo se. Ob mojem komentiranju na forumu se zabavam, tebi pa očitno stopam na živc (pazi se infarkti so nevarni, nebi te rad imel na vesti).

Nikoli se nisem imel za proja. Imam se za navadnega solidnega igralca. Pro-jev je malo in take si izjemoma našel na s1 v Koh, tmp in Jb.. Morda tudi kak drug svet.
Stari igralec bosko1 je recimo bil odličen. Indi je dober. Ti si pa itak le nepomembna figura katerega koli plemena. Nabijaš v prazno z MATJAŽ ALLMIGHTY zato, ker nimaš argumentov in obračaš temo. Ubistvu tudi, če imaš argumente me pač ne zanimajo, ker kakor sem ti rekel na vsakem svetu si nepomemben... Sej jaz ne, da sem pomemben več. Od danes naprej je pač steee najbolj pomembna figura za FVA in ostali kolektiv vodstva okoli njega, ki bo splaniralo kako te ponoblati.

Še enkrat marburg kdo si? :)
 

DeletedUser

Guest
Matjaž ti si noob :D ... noobiš princes ... šele danes sem se dejansko zavzel, da dejansko nimaš pojma in da ne znaš ponoblat vasi :D ... kaki noob ... :D ...

147 noblov , od tega 100 vasi od FVA ... noob :D ... tudi jaz se zabavam :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
G Marburg :rolleyes:

Do sedaj smo si lepo pisali. Ob takšnih butastih komentarjih pa se človek malo zamisli. Ko boš preigral toliko kot smo mi, ko boš imel toliko neprespanih noči, kot smo jih imeli mi; pa naj ubi in nf nabijata po dolgem in po črez kdo je noob in kdo profi, se pa oglasi tule. Mislim, da besede noob ne moreš uporabiti za vsakega igralca. Od sedaj naprej pa te naprošam, da pišeš čitljivo in svoji starosti primerno (če je bila seveda navedela prava starost:confused:)... ;)


Lp infra
 

DeletedUser

Guest
http://si.twstats.com/si5/index.php?page=player&mode=conquers&id=63730


Upal sem, da si vsaj v top 50.
Ni čudno zakaj imaš toliko časa za pisanje neumnosti, če nimaš vasi... :)

Yes my noobiš princes :blush:... ti si pa noob :D ... Bzjv pa vodi proti Fva ...

kai mah nah -> 147 noblov , od tega 100 vasi od FVA ... noob :D... tudi jaz se zabavam :D

kaj bolj pametnega se nisi spomnil? :D ... LOL ... s prstom kažem na tebe in se ti smejim v obraz moj noobček :D

infra said:
Do sedaj smo si lepo pisali. Ob takšnih butastih komentarjih pa se človek malo zamisli. Ko boš preigral toliko kot smo mi, ko boš imel toliko neprespanih noči, kot smo jih imeli mi; pa naj ubi in nf nabijata po dolgem in po črez kdo je noob in kdo profi, se pa oglasi tule. Mislim, da besede noob ne moreš uporabiti za vsakega igralca. Od sedaj naprej pa te naprošam, da pišeš čitljivo in svoji starosti primerno (če je bila seveda navedela prava starost)...

:spam:

Vsepovprek? Matjaž je noob, pa je kak je ... če bi pa bral poste za nazaj bi videl, da sem prehvalil igralce FVA več kot ,marsikdo drug na tem forumu. Tudi z marsikom iz tega pleemna komuniciram, pa noben nima takih izpadov kot Matjaž Allmighty ;) ... sicer pa kaj te mene briga kaj si ti misliš o meni ... ravno mi je do Kosova pa nazaj! Ne bom pa dovolil, da se kazi integriteta našega plemena, kar sem danes povedal že petič v zadnjih 5ih urah, ker Matjaž spama non stop in se moram ponavljat že 5 ur ...

Ampak ... milo za žajfo ... neumnost za neumnost ... oko za oko, zob za zob!!!
 
Last edited by a moderator:

beginner

New Member
Reaction score
0
Ja lepo se odvijajo stvari na s5.Zaenkrat gre BZJV kar dobro ampak kod je večina že umenila ni še konec.IN RES STE MELI SREČO DA JE BIV STEE NA DUPUSTU.
 

DeletedUser

Guest
G. Marburg

Najprej se prepričej kateri acc igra. :p
Sicer pa ne blati igralce kot take, ker ni potrebe po tem; ali pač ?
In kot sem že napisal, vojne še zdaleč ni konec! ;)


Lp infra
 

DeletedUser

Guest
Ja lepo se odvijajo stvari na s5.Zaenkrat gre BZJV kar dobro ampak kod je večina že umenila ni še konec.IN RES STE MELI SREČO DA JE BIV STEE NA DUPUSTU.

No ja :) ... če pogledaš statse smo že pred noble maratonom steee-ja stali kar krepko bolje ... ampak kot si povedal ... vojne še zdaleč ni konec!

p.s. - Matjažek ... my noobiš princess :D ... kaj si okrepitve pripeljal? :D ...

G. Marburg

Najprej se prepričej kateri acc igra. :p
Sicer pa ne blati igralce kot take, ker ni potrebe po tem; ali pač ?
In kot sem že napisal, vojne še zdaleč ni konec! ;)


Lp infra

Ti pa beri poste za nazaj, ker se mi ne da več ponavljat ... In res je :D ... kot si napisal :D ... da ne skrenemo off topic :D ... Vojne še zdaleč ni konec :D ... in Matjaž bo ostal noobiš princes :p
 
Last edited by a moderator:

beginner

New Member
Reaction score
0
Ja tudi če ga trgate še ne pomeni da ga boste nebo vam kar prepustil vasi bomo še videli kaj no.Drugače pa se tudi meni zdi kod otrok z tem "p.s. - Matjažek ... my noobiš princess ... kaj si okrepitve pripeljal? ...". Zresni se no
 

DeletedUser

Guest
Ja tudi če ga trgate še ne pomeni da ga boste nebo vam kar prepustil vasi bomo še videli kaj no.Drugače pa se tudi meni zdi kod otrok z tem "p.s. - Matjažek ... my noobiš princess ... kaj si okrepitve pripeljal? ...". Zresni se no

Kaj tebe je iz postelje vrgel, da prideš neumnosti na forum kvasit, ki nimajo ne repa in ne glave :D

In ja ... zdaj si me pa v srce zadel :D

Fva stoji trenutno tako:

[SPOIL]Side 1:
Tribes: BZJV
Side 2:
Tribes: FVA

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 367
Side 2: 174
Difference: 193

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,129,715
Side 2: 1,254,090
Difference: 1,875,625

chart


Side 1:
Tribes: BZJV, BZJV69
Side 2:
Tribes: FVA

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 411
Side 2: 224
Difference: 187

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,530,246
Side 2: 1,571,072
Difference: 1,959,174

chart
[/SPOIL]

Matjaž je pa noob ... Mogoče pa zato tak slabo stojite trenutno, ker vas tak noob vodi :D

Naslednji prosim ... :D
 
Last edited by a moderator:

beginner

New Member
Reaction score
0
Hmm.Slabo stojimo?Nebi rekel ko gledam reporte kar lepo izgubljate plemiče,nuke.In če še nisi prebral je nas vodi Stee...In kaj misliš z tem da je matjaž noob?Ga tako kličeš ker se ga bojiš ali kaj je razlog?Pa še besedo noob mi razloži kaj naj bi to pomenila ker jas na slovenskih igrcah ne uporabljam takih besed torej? tam sem se zmotil zdiš*
 

DeletedUser

Guest
No ja :) ... če pogledaš statse smo že pred noble maratonom steee-ja stali kar krepko bolje ... ampak kot si povedal ... vojne še zdaleč ni konec!

p.s. - Matjažek ... my noobiš princess :D ... kaj si okrepitve pripeljal? :D ...



Ti pa beri poste za nazaj, ker se mi ne da več ponavljat ... In res je :D ... kot si napisal :D ... da ne skrenemo off topic :D ... Vojne še zdaleč ni konec :D ... in Matjaž bo ostal noobiš princes :p

Ubistvu miss marburg smešno je, da ko ne veš kaj napisati pišeš neumnosti. Matjaž noobiš princes. Waaaaau! Sedaj 20 noči ne bom spal, ker si mi tole rekel. Daj prosim te argumentiraj stvari ne pa menjavat teme z bednimi komentarji.

Če tukaj ne znaš nečesa argumentirati in pišeš neumnosti. Za tvoje komentarje paše tale vic:
Janezek gre v trgovino in reče kilo kruha. Prodajalec ga vpraša: Kilo belega ali kilo črnega? Janezek odgovori: Ni pomembno sem z kolesom.
Vic nima smisla kakor tvoji komentarji ne. Spij eno kamilico umiri se. Preberi vse tvoje poste in jih popravi ali zbriši, ker si smešen :)

Igram že dlje časa račun yoshimitsu. Kai račun sem nehal igrati pred noblanjem t-rexa. Tako, da ... P.s.: Ko so spam bili zavezniki niso bili kanon futer, ker so imeli dobre igralce. Kanon futer so igralci tvojega kova. Vedno ponoblani nikoli uspešni.

p.s.2: Čestitam 80 vasi imaš na s3... LOOOOOL :D
Miss marburg :)
 

DeletedUser

Guest
Spostujem vsakega sovraznika sam zate pa res lahko recem da si ***Cenzura***, kar te tvoji posti na forumu samo dokazujejo........

PS: Pejt raj spat predno si se vecjo sramoto nardis, pa se vedno nisi povedu pod kerim nickom igras ko si ze tak frajercek
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ubistvu miss marburg smešno je, da ko ne veš kaj napisati pišeš neumnosti. Matjaž noobiš princes. Waaaaau! Sedaj 20 noči ne bom spal, ker si mi tole rekel. Daj prosim te argumentiraj stvari ne pa menjavat teme z bednimi komentarji.

Če tukaj ne znaš nečesa argumentirati in pišeš neumnosti. Za tvoje komentarje paše tale vic:
Janezek gre v trgovino in reče kilo kruha. Prodajalec ga vpraša: Kilo belega ali kilo črnega? Janezek odgovori: Ni pomembno sem z kolesom.
Vic nima smisla kakor tvoji komentarji ne. Spij eno kamilico umiri se. Preberi vse tvoje poste in jih popravi ali zbriši, ker si smešen :)

Igram že dlje časa račun yoshimitsu. Kai račun sem nehal igrati pred noblanjem t-rexa. Tako, da ... P.s.: Ko so spam bili zavezniki niso bili kanon futer, ker so imeli dobre igralce. Kanon futer so igralci tvojega kova. Vedno ponoblani nikoli uspešni.

p.s.2: Čestitam 80 vasi imaš na s3... LOOOOOL :D
Miss marburg :)

Še eden, ki ne zmore prebrat več kot 160 besed ... e "maj noobiš princes" ... vidi to:

G.MB par postov nazaj said:
... al boš zdaj povedal da ti igraš yoshija ... odkar je odšel org. igralec, ki je imel hrbtenico, pravtako ni bilo ponoblanega nič pametnega iz tistega acc.ja ...

Kdo ti kriv če si noob ... pač si noob :D ... Bzjv pa dobivamo vojno in to te žere ... do te mere, da si spet začel prah dvigovat ... ker si noob in drugega ne znaš :D ... pač ne znaš špilat ... se zgodi ... boš že najdu stvar v življenju, ki ti bo šla od rok :D ... pač to ni TWars ... :D

Naslednji prosim :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Še eden, ki ne zmore prebrat več kot 160 besed ... e "maj noobiš princes" ... vidi to:



Kdo ti kriv če si noob ... pač si noob :D ... Bzjv pa dobivamo vojno in to te žere ... do te mere, da si spet začel prah dvigovat ... ker si noob in drugega ne znaš :D ... pač ne znaš špilat ... se zgodi ... boš že najdu stvar v življenju, ki ti bo šla od rok :D ... pač to ni TWars ... :D

Če bi imel kaj v glavi bi vedel da stvari v rl so bolj pomembne kot to zato se raje tistim posvečam. Če sem noob ali ne sem zaenkrat prvi očitno ti to gre v nos, da tebe niti v top aja sej si ponoblan. Miss marburginja ;)

Sicer pa glede na to, da vsak naslednji tvoj komentar je bolj neumen kot prejšnji bom kar zaključil debato s teboj.

Lahko noč deklica marburg :)


P.s.: Tisti igralec, ki ima hrbtenico hmmm jaz sem njegov dual.
 

DeletedUser

Guest
Če bi imel kaj v glavi bi vedel da stvari v rl so bolj pomembne kot to zato se raje tistim posvečam. Če sem noob ali ne sem zaenkrat prvi očitno ti to gre v nos, da tebe niti v top aja sej si ponoblan. Miss marburginja ;)

Sicer pa glede na to, da vsak naslednji tvoj komentar je bolj neumen kot prejšnji bom kar zaključil debato s teboj.

Lahko noč deklica marburg :)


P.s.: Tisti igralec, ki ima hrbtenico hmmm jaz sem njegov dual.

mhm :D ... škoda, da boš še en račun zavozil :D ... Na tak način je lahko vsak na prvem mestu :D ... zdaj si že globoko off topic in tudi žališ že celi čas ... pa saj je vseeno :D ... pač ne preneseš, da vas vodimo v medsebojnih bojih ... če bi se malo bolj osredotočil na sovražnika in malo manj noblal svoje igralce, bi mogoče statistika lepše izgledala :D ...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Končno ste se malo umirli mladina in tisti malo starejši... NIč, te pa grem še jaz spat, lahko noč, pa brez žaljenja prosim, glejte kaj se je yoshiju zgodilo... (rofl) mi že na skypu protestira... Hja, pravila so jasna ;)
 
Top