Vojne na svetu 5

DeletedUser

Guest
K bo pa steee začel delat nazaj noble ker ko mu prevzamete vasice pa zmeraj več za enga plemiča narest se bo pa ravnovesje dalo na FVA stran...:D

Marburg boš ponovil svet 3?:D



[SPOIL]^ Brisanje računa:S[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
K bo pa steee začel delat nazaj noble ker ko mu prevzamete vasice pa zmeraj več za enga plemiča narest se bo pa ravnovesje dalo na FVA stran...:D

Marburg boš ponovil svet 3?:D



[SPOIL]^ Brisanje računa:S[/SPOIL]



ti mali provokator ti :D ... Prvo smo vam sčistili WREs, pol pa ste nas z VOM in X skupaj napadli!V lastnih vrstah nas je bilo aktivnih le še 5(če odmislim vse p**** in izdajalce, kot so bili king 1, solo 21, perun, pa oddaja računov popaja, cod2ja lordXa in še parih pomembnih členov naše verige), ter uspešne Japasove diplomacije ..., pa še to sam veš kak je blo na stvari in tudi to, da sem vam bil trn v peti in ena izmed redkih preprek, ki je vodila Slovane do svoje zdajšne slave - to si tudi sam priznal!
Kar se pa tiče s5 -> ravnovesje visi globoko v našo prid :) ... saj če bi matjaž znal kaj drugega kot lastne vasi zavzemat, bi tudi razmerje bilo mogoče drugačno :D

Igraš s5 pšenička?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Opa, tule na tem forumu se pa dogaja. Naj se enka in trojka čim prej nehata, mogoče se pa nekega dne vrnem na S5, da pimpeku (med tem sem celo zvedel, kdo ga špila :) ) ukradem še kakšen centimeter :D

Soigralci te igrice, ne se žalit, pa kdorkoli to že počne - hja, včasih smo hujši kot otroci, ki se kregajo za svoj status v družbi sebi enakih...
 

DeletedUser

Guest
ti mali provokator ti :D ... Prvo smo vam sčistili WREs, pol pa ste nas z VOM in X skupaj napadli!V lastnih vrstah nas je bilo aktivnih le še 5(če odmislim vse p**** in izdajalce, kot so bili king 1, solo 21, perun, pa oddaja računov popaja, cod2ja lordXa in še parih pomembnih členov naše verige), ter uspešne Japasove diplomacije ..., pa še to sam veš kak je blo na stvari in tudi to, da sem vam bil trn v peti in ena izmed redkih preprek, ki je vodila Slovane do svoje zdajšne slave - to si tudi sam priznal!
Kar se pa tiče s5 -> ravnovesje visi globoko v našo prid :) ... saj če bi matjaž znal kaj drugega kot lastne vasi zavzemat, bi tudi razmerje bilo mogoče drugačno :D

Igraš s5 pšenička?




Stran od tebe sm biu preveč :mad:
Res si bil pa še eden najbolših v EW...:D



Brez skrbi, bo kmalu drugače:D


Zaenkrat še ne...:)
Mogoče kdaj...:)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Zanimivo se mi zdi, ampak edino na svet 5 me še nobeden ni prosil za duala. Na svet 2 igram sam na svet 4 igram dual na svet 6 imam 2 prošnji na svet 7 me prosijo kar naprej...
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo se mi zdi, ampak edino na svet 5 me še nobeden ni prosil za duala. Na svet 2 igram sam na svet 4 igram dual na svet 6 imam 2 prošnji na svet 7 me prosijo kar naprej...



A čakaš mene, da ti ponudim? :)) (hec na stran).

Vidim, da se je lepa čustvena debata razvila. Res pa je, da to stanja ni spremenilo in še vedno zgubljamo vasi... :( Vprašanje pa koliko časa še :)
 

DeletedUser

Guest
A čakaš mene, da ti ponudim? :)) (hec na stran).

Vidim, da se je lepa čustvena debata razvila. Res pa je, da to stanja ni spremenilo in še vedno zgubljamo vasi... :( Vprašanje pa koliko časa še :)

Toliko vasi ki zgubite toliko plemičev več lahko naredite;)
 

DeletedUser

Guest
In kaj je tukaj tako nepismenega?Hotel sem povedati,da to še ni vse,kar ste pokazali zdaj.

Ps:Sem malo spremenil stavek.
 

DeletedUser

Guest
Ja kaj si hotel povedat ? da je zacetek FVA-ja to da zgubljamo vasi ?
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
Še enkrat marburg kdo si? :)

Če bi kdo kaj podobnega tebi rekel, bi bilo to takoj izbijanje tvoje avtoritete (doomc pa te fore...)

Na tem forumu so vam lahko moderatorji za zgled kako pošteno in pravično "skrbeti" za forum...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Če bi kdo kaj podobnega tebi rekel, bi bilo to takoj izbijanje tvoje avtoritete (doomc pa te fore...)

Na tem forumu so vam lahko moderatorji za zgled kako pošteno in pravično "skrbeti" za forum...

Hehe, Uporabnik Matjazinho na tem delu sodeluje kot navaden uporabnik in ne kot moderator, pa poglej malo nazaj, kaj so mu pisali, da je noobisch princess (by the way, zmagovalna izjava) itd, tako da nismo pristranski...
Veš, moraš ločevati, kdaj se z moderatorjem pogovarjaš "uradno" in kdaj kot prijatelj... Pri meni to ne bo težko, ker se kot z prijatelji pogovarjam le z redkimi, z vsemi ostalimi pa "uradno", tako da brez skrbi, mislim da ne boš zamešal, na kateri "strani" si ;) .

lp
Flako/super moderator
 

DeletedUser

Guest
Če bi kdo kaj podobnega tebi rekel, bi bilo to takoj izbijanje tvoje avtoritete (doomc pa te fore...)

Na tem forumu so vam lahko moderatorji za zgled kako pošteno in pravično "skrbeti" za forum...

Na tem forumu ne. Če bi rekel tole na forumu katerega pa moderiram bi bilo izpodijanje avtoritete. Mal logike uporabi. Nekdo mi je rekel princess pa ni kaznovan, ker sm smatran kot navaden uporabnik v tej sekciji foruma. Lepo ti piše kaj moderiram. s5 namenoma ne moderiram, da lahko razpravljam.



Lp M.
 
Top