Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • hvala,vasi so prisle nazaj-račun bo baniran do ponedeljka,tako kot bi moralo biti.kaj si res brisal račun???
    srečno
    če so ti vrnili ti čestitam in uspešno igranje naprej jaz ostajam pri končanju
    l.p.
    ja ful nas je sodelovalo v debati in izmenjali smo izkušnje,zato je verjetno tudi pobrisano vse.glavno,da se vrnem,ker če bi na tak način izgubil račun,bi sigurno odnehal za vse večne čase
    Seveda sem bral nato pa grem dol za kako urico in že vse pobrisano ter tema zaklenjena, verjetno ni hotel da bi se jih preveč pridružilo v debato.
    vse se je dogajalo na forumu,pa tudi moterka je zelo hitro reagiral.saj si bral sporočila.tudi sam sem obupal,ne vem zakaj so mi šli na roko-poznam ne nikogar pri podpori,sem pa ful presenečen.vem samo to,da naj bi mi zaradi napake vse vrnili v prvotno stanje-bom videl kako bo izgledalo vse-se pa bojim,da bom vseeno sam imel še kak dan dela,da uredim vse skripte in farmanje,pa tudi imena vasic.sem danes videl kako izgleda moj račun od daleč,pogledal sem iz računa teja007,ki mi je kolega-šef lokala tu pri nas in je imel odprt račun-no saj je bil tudi on zraven
    pa še njegova pripomba:blokirati te bi mogli dokončno vsak teden,saj se mi pozna na prometu-hehe,smo malo pili dopoldan
    lep pozdrav
    Mogoče res, če znaš na pravo struno pritisnit.

    Zanimivo da imaš zaščito, da bo še to naredila podpora si nebi mislil.
    Naj bi dobil vse vasi nazaj,sicer ne vem kako bodo izvedli.toda saj enkrat sem dosegel,da so priznali napako
    prav tako sem vesel,da smo se igralci,ki smo pljuvali eden po drugem nekako povezali.več zaenkrat ne vem

    NE KRIVIM NIKOGAR,SAMO HOČEM,DA SE STVARI UREJAJO PO PRAVILIH IN MOTORKA JE KOT IZGLEDA ZELO RAZUMLJIVA OSEBA

    LP
    Šlo je napako v sistemu, ki jo bomo seveda odpravili.

    Dvomim da boš dobil acc nazaj, je že nakaj časa barbar.
    res škoda za vse dobre in aktivne igralce,ki so na bilo kak način odnehali.
    srečno
    tudi jaz sem zaključil povsod mi je do....
    škoda da je ratalo tako kot je
    l.p.
    ne-niti ne mislim več,ker resnično povem,pa če mi verjameš ali ne.nikoli nisem igral več računov in po popolni pomoti mi je zbrisan račun,saj naj bi mi ban potekel 20.2.sem se pa prijavil na ikariam-pač čas imam
    lp
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top